FXK-37-D
Er rijden momenteel 19 Simplex S4's rond in Nederland. Deze S4 komt uit het jaar 1955 en is nu 70 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2026, dus sinds 5 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Simplex S4 rijden er nog 19 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1955 en december 1973. De nieuwwaarde van deze Simplex S4 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Simplex haalt een maximumsnelheid van 25 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 70 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud.
Bekijk ook alle Simplex S4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Simplex S4 | 1955
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Simplex |
| Handelsbenaming | S4 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 25 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.6 kW (0.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 33cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1955 |
| Leeftijd | 70 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 70 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2026. Het voertuig was toen 70 jaren, 10 maanden en 19 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 32 kg |
| Massa rijklaar | 39 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,07 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Simplex S4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FXK-37-D - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Normaal gesproken zijn er meer kentekens die lijken op
FXK-37-D
In dit geval zijn er nog maar enkele voertuigen over, dit komt doordat dit kenteken oud is waarbij de meeste andere voertuigen met bijna hetzelfde kenteken gesloopt zijn.
Swipe voor complete tabel
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 32 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Solex OTO | - | - | 30 kg |
| Sparta MET | - | - | 30 kg |
| Velosolex S 3800 | - | - | 30 kg |
| Solex 3800 | - | - | 30 kg |
| Sparta Spartamet | - | - | 30 kg |
| Black N Roll S4800D | - | - | 30 kg |
| Hercules Saxonette | - | - | 30 kg |
| Velosolex 3800 | 163 cm | 65 cm | 30 kg |
| Solex 5000 | - | - | 30 kg |
| Motobecane 5000 | - | - | 30 kg |
| Velosolex 5000 | - | - | 30 kg |
| Solex 800 | - | - | 30 kg |
| Berini M13 | - | - | 30 kg |
| Solex 701 | - | - | 30 kg |
| Solex Luxe | - | - | 30 kg |
| Solex 2200 | - | - | 30 kg |
| Solex DO | - | - | 30 kg |
| Spartamet Sparta MET | - | - | 30 kg |
| Velosolex Solex S 3800 | - | - | 30 kg |
| Sparta Rabbit | - | - | 30 kg |
| Solex S3800 | - | - | 30 kg |
| Solex Flash | - | - | 30 kg |
| Black N Roll S4800 | - | - | 30 kg |
| Solex Solex | - | - | 30 kg |
| Solex 1700 | - | - | 30 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.