F-284-GZ
Er rijden momenteel 3.391 Puch Zip 25's rond in Nederland. Deze Zip 25 komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 12 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Puch Zip 25 Km/h rijden er nog 3.388 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1993 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Puch Zip 25 Km/h is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 10 maart 2012. Het voertuig was toen 14 jaren, 8 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch Zip 25 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch Zip 25 Km/h | 1997
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | Zip 25 Km/h |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.05 kW (1.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 14 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 maart 2012. Het voertuig was toen 14 jaren, 8 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 65 kg |
| Massa rijklaar | 72 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen framebuis |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch Zip 25 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van F-284-GZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
F-284-GZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| F-281-GZ | Govecs | GO! S1.2 | 08-03-2012 | 14,2 jaar |
| F-282-GZ | Puch | MV 50 | 01-03-2012 | 46,9 jaar |
| F-283-GZ | Sachs Bike | Electra | 08-03-2012 | 14,2 jaar |
| F-284-GB | Zündapp | 515-004 | 27-10-2011 | 62,3 jaar |
| F-284-GD | Tomos | Quadro E-start | 02-01-2013 | 13,4 jaar |
| F-284-GH | Peugeot | Kisbee | 02-12-2011 | 14,5 jaar |
| F-284-GP | Zündapp | 517 | 17-01-2012 | 52,9 jaar |
| F-284-GR | Piaggio | Vespa | 17-07-2012 | 13,9 jaar |
| F-284-GS | Piaggio | Vespa | 23-03-2012 | 14,2 jaar |
| F-284-GX | Piaggio | Vespa | 17-03-2012 | 14,2 jaar |
| F-284-GZ | Puch | Zip 25 | 10-03-2012 | 28,9 jaar |
| F-285-GZ | Vespa | 50 | 01-03-2012 | 52,3 jaar |
| F-286-GZ | Peugeot | Vclic | 05-04-2012 | 14,1 jaar |
| F-287-GZ | SYM | XS50QT | 29-03-2012 | 14,2 jaar |
| F-289-GZ | SYM | Mio | 03-03-2012 | 14,2 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 65 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot Zenith | - | - | 70 kg |
| LA Souris E-sourini | 187 cm | 71 cm | 70 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Tomos Quadro E-start | - | - | 60 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Tomos Youngst R | - | - | 60 kg |
| IVA E-go S5 | 189 cm | 72 cm | 70 kg |
| Niu Nqi Sport | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| Yamaha FS 1 | - | - | 70 kg |
| Mangosteen M1 | 208 cm | 85 cm | 60 kg |
| Niu N1S | 180 cm | 74 cm | 70 kg |
| Ecooter E2 | 184 cm | 72 cm | 70 kg |
| Tomos Pack R | - | - | 60 kg |
| Segway N.A | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Yadea E8S | 187 cm | 76 cm | 70 kg |
| Luqi HL 3.0 | 190 cm | 83 cm | 70 kg |
| Tomos Revival | - | - | 70 kg |
| Tomos Quadro | - | - | 60 kg |
| Piaggio Piaggio 1 | 168 cm | 75 cm | 70 kg |
| LA Souris S6 | 188 cm | 76 cm | 70 kg |
| IVA E-riva | 184 cm | 71 cm | 70 kg |
| Kymco PR 50 A | - | - | 70 kg |
| Brekr Model B4000 | 194 cm | 74 cm | 60 kg |
| Yadea G5 | 181 cm | 70 cm | 70 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.