HTX-28-N
Er rijden momenteel 6.363 Volkswagen Scirocco's rond in Nederland. Deze blauwe Scirocco komt uit het jaar 2016 en is nu 9 jaren, 5 maanden en 17 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 4 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Scirocco coupe rijden er in dezelfde variant (ADCDLK) nog 26 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 2014 en juli 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.015 en € 80.654, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 59.154 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Scirocco bedraagt € 56.820 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Scirocco is daardoor € 2.334 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Volkswagen kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Volkswagen Scirocco tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 juni 2025. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Scirocco voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Scirocco | 2016
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Scirocco |
| Lengte | 4,25 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 56.820 |
| Bruto BPM | € 9.444 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 206 kW (280 pk) |
| Continue vermogen | 206 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | CDL |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1984cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 14 december 2016 |
| Leeftijd | 9 jaren, 5 maanden en 17 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 juni 2025. Het voertuig was toen 8 jaren, 6 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 8 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.326 kg |
| Massa rijklaar | 1.426 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 344 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.770 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.770 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.040 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 780 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 780 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,56 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 13 | |
| Variant ADCDLK | |
| Uitvoering FM6FM62Q0277MMVR0R1LL63 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0471*23 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 187 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014W | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HTX-28-N | 8-04-2026 | 13:17 | periodieke controle | 8-04-2027 | Nee |
| HTX-28-N | 27-06-2025 | 14:18 | periodieke controle | 27-06-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Scirocco voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HTX-28-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HTX-28-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HTX-20-N | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 43.979 | 29-07-2025 | 4,2 jaar | |
| HTX-21-N | Mini | Cooper | Hatchback | € 39.888 | 27-06-2025 | 2,3 jaar | |
| HTX-22-N | Skoda | Superb | Stationwagen | € 49.665 | 03-07-2025 | 4,3 jaar | |
| HTX-23-N | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 41.882 | 12-08-2025 | 3,6 jaar | |
| HTX-24-N | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 54.877 | 16-10-2025 | 5,7 jaar | |
| HTX-25-N | Volvo | XC90 | MPV | € 100.576 | 07-08-2025 | 6,4 jaar | |
| HTX-26-N | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 44.882 | 05-09-2025 | 3,3 jaar | |
| HTX-27-N | Suzuki | Swift | Hatchback | € 180.760 | 28-03-2026 | 7,3 jaar | |
| HTX-28-B | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 33.554 | 27-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HTX-28-D | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 49.749 | 25-07-2025 | 4,3 jaar | |
| HTX-28-F | Land Rover | Range Rover Evoque | Stationwagen | € 66.537 | 12-08-2025 | 5,5 jaar | |
| HTX-28-G | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 24.523 | 25-06-2025 | 2,6 jaar | |
| HTX-28-H | BMW | X1 | Stationwagen | € 60.850 | 26-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HTX-28-J | Jeep | Compass | MPV | € 50.558 | 08-07-2025 | 5,3 jaar | |
| HTX-28-K | Audi | Q8 | Hatchback | € 126.959 | 21-11-2025 | 1,6 jaar | |
| HTX-28-L | Hyundai | Santa Fe | Stationwagen | € 62.150 | 11-08-2025 | 2,3 jaar | |
| HTX-28-N | Volkswagen | Scirocco | Coupe | € 56.820 | 27-06-2025 | 9,5 jaar | |
| HTX-28-P | Volvo | V90 | Stationwagen | € 73.801 | 25-06-2025 | 5,3 jaar | |
| HTX-28-R | Fiat | 500X | MPV | € 31.854 | 09-03-2026 | 5,8 jaar | |
| HTX-28-S | Audi | Q7 | Stationwagen | € 100.448 | 25-06-2025 | 1,1 jaar | |
| HTX-28-T | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 52.150 | 27-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HTX-28-V | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 50.027 | 01-07-2025 | 0,9 jaar | |
| HTX-28-X | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 41.832 | 03-07-2025 | 0,9 jaar | |
| HTX-28-Z | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 56.410 | 30-07-2025 | 0,8 jaar | |
| HTX-29-N | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 39.000 | 24-10-2025 | 4,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 59.154 en/of lengte van 425 cm en/of een gewicht van ± 1.326 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mini Cooper S | € 54.200 | 430 cm | 182 cm | 1.460 kg |
| BMW Z4 | € 61.500 | 432 cm | 186 cm | 1.430 kg |
| BMW 1-Serie | € 59.800 | 434 cm | 180 cm | 1.450 kg |
| Mercedes-Benz SLK | € 61.000 | 415 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi Coupe | € 62.500 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| Audi S3 | € 63.000 | 431 cm | 179 cm | 1.430 kg |
| Audi TT | € 56.600 | 422 cm | 185 cm | 1.330 kg |
| Lexus LBX | € 56.000 | 419 cm | 183 cm | 1.260 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 60.200 | 415 cm | 182 cm | 1.380 kg |
| BMW 2-Serie | € 54.400 | 434 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| BMW 3-Serie | € 55.100 | 433 cm | 165 cm | 1.220 kg |
| Mini Cooper SD | € 57.100 | 430 cm | 182 cm | 1.450 kg |
| Toyota RAV 4 | € 62.700 | 429 cm | 174 cm | 1.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen SciroccoGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Scirocco
Google op reviews van de Volkswagen Scirocco
Volkswagen Scirocco Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Is een originele Volkswagen Scirocco nog leuk?
Autotest: Volkswagen Scirocco 2.0 FSI
Autotest: Volkswagen Scirocco 2.0 TDI 140 pk
Autotest: Volkswagen Scirocco R
Uitgelicht: Volkswagen Scirocco R
Autoblog.nl
Volkswagen Scirocco nieuws
Volkswagen Scirocco
Autoreview.nl
Volkswagen Scirocco staat al 50 jaar in de schaduw van de Golf
Opgefriste Volkswagen Scirocco gepresenteerd
Durf te kiezen: Volkswagen Scirocco
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Scirocco
Volkswagen stopt wéér met de Scirocco
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/scirocco/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Scirocco
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.