L-110-VG
Er rijden momenteel 4.014 Mitsubishi Lancer's rond in Nederland. Deze grijze Lancer komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 11 maanden en 19 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi Lancer Evolution sedan rijden er nog 673 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.986 en € 70.260, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 29.608 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi Lancer Evolution is helaas onbekend.
Deze Mitsubishi kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mitsubishi Lancer Evolution tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 4 augustus 2021. Het voertuig was toen 22 jaren, 1 maand en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi Lancer Evolution | 1999
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | Lancer Evolution |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 12.374 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 206 kW (280 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1997cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 juni 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 11 maanden en 19 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 4 augustus 2021. Het voertuig was toen 22 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 12 augustus 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.245 kg |
| Massa rijklaar | 1.345 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 255 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.600 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.600 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 830 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 830 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,51 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| L-110-VG | 12-08-2024 | 12:42 | periodieke controle | 12-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| L-110-VG | 18-07-2023 | 13:07 | periodieke controle | 11-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| L-110-VG | 10-08-2022 | 14:56 | periodieke controle | 11-08-2023 | Ja, bekijk hier. |
| L-110-VG | 11-08-2021 | 08:34 | periodieke controle | 11-08-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-08-2024 | 12:42 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 18-07-2023 | 13:07 | 598 | 5.*.59B | 2 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 10-08-2022 | 14:56 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 10-08-2022 | 14:56 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 10-08-2022 | 14:56 | 522 | 5.*.56 | 1 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van L-110-VG - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
L-110-VG
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| L-110-VB | Adria | Matrix | Kampeerwagen | € 38.004 | 24-09-2021 | 14,5 jaar | |
| L-110-VD | Citroën | C3 | Hatchback | € 25.410 | 10-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-110-VF | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 26-08-2021 | 19,2 jaar | |
| L-110-VG | Mitsubishi | Lancer | Sedan | Onbekend | 04-08-2021 | 27 jaar | |
| L-110-VH | Hyundai | ix35 | MPV | € 35.692 | 03-09-2021 | 10,8 jaar | |
| L-110-VJ | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 03-08-2021 | 17,4 jaar | |
| L-110-VK | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 28.709 | 04-08-2021 | 9,3 jaar | |
| L-110-VL | Volvo | C70 | Cabriolet | € 58.513 | 04-08-2021 | 14,1 jaar | |
| L-110-VN | Citroën | Berlingo | Stationwagen | Onbekend | 06-08-2021 | 17,3 jaar | |
| L-110-VP | Carthago | C-tourer I 144 LE | Kampeerwagen | € 51.024 | 24-09-2021 | 5 jaar | |
| L-110-VR | Ford | Kuga | MPV | € 54.676 | 08-08-2021 | 5,4 jaar | |
| L-110-VS | Suzuki | Ignis | Hatchback | € 21.829 | 13-08-2021 | 4,8 jaar | |
| L-110-VV | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 41.056 | 09-08-2021 | 6,1 jaar | |
| L-110-VX | Seat | Leon | Stationwagen | € 19.324 | 21-08-2021 | 13,2 jaar | |
| L-110-VZ | Renault | Captur | Hatchback | € 37.235 | 11-09-2021 | 5,4 jaar | |
| L-111-VG | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 39.958 | 05-10-2021 | 6 jaar | |
| L-112-VG | Nissan | Qashqai | MPV | € 37.705 | 02-08-2021 | 10,5 jaar | |
| L-113-VG | Chausson | Trigano | Kampeerwagen | Onbekend | 23-12-2021 | 20,2 jaar | |
| L-114-VG | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 27.209 | 02-08-2021 | 11,3 jaar | |
| L-115-VG | Hyundai | Kona | MPV | € 25.729 | 03-12-2021 | 6,6 jaar | |
| L-116-VG | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 45.629 | 02-08-2021 | 11 jaar | |
| L-117-VG | Chausson | 630 | Kampeerwagen | € 46.057 | 13-08-2021 | 9,1 jaar | |
| L-118-VG | Mercedes-Benz | Marco Polo | Kampeerwagen | € 77.512 | 11-03-2022 | 6,4 jaar | |
| L-119-VG | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | Onbekend | 05-08-2021 | 33,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.608 en/of een gewicht van ± 1.245 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | € 29.400 | 457 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Ford Focus | € 28.500 | 469 cm | 184 cm | 1.300 kg |
| Peugeot 208 | € 29.800 | 406 cm | 175 cm | 1.210 kg |
| Renault Megane | € 29.200 | 463 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Toyota Auris | € 28.600 | 461 cm | 177 cm | 1.320 kg |
| Opel Astra | € 28.300 | 470 cm | 184 cm | 1.370 kg |
| Opel Corsa | € 27.700 | 406 cm | 175 cm | 1.190 kg |
| Skoda Octavia | € 29.200 | 467 cm | 181 cm | 1.280 kg |
| Seat Leon | € 29.800 | 455 cm | 182 cm | 1.280 kg |
| Renault Scenic | € 30.300 | 444 cm | 185 cm | 1.360 kg |
| Suzuki Vitara | € 29.200 | 418 cm | 178 cm | 1.160 kg |
| Nissan Qashqai | € 29.400 | 433 cm | 178 cm | 1.320 kg |
| Peugeot 308 | € 28.300 | 459 cm | 183 cm | 1.320 kg |
| Renault Captur | € 30.300 | 423 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Kia Ceed | € 30.100 | 461 cm | 180 cm | 1.310 kg |
| Volkswagen Golf Plus | € 28.600 | 426 cm | 176 cm | 1.340 kg |
| Opel Crossland X | € 28.400 | 421 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Ford C-Max | € 29.300 | 438 cm | 183 cm | 1.330 kg |
| Toyota Prius | € 28.800 | 447 cm | 175 cm | 1.340 kg |
| Mazda CX-3 | € 29.600 | 428 cm | 177 cm | 1.160 kg |
| Kia Sportage | € 30.800 | 444 cm | 186 cm | 1.350 kg |
| Toyota Corolla Verso | € 27.700 | 437 cm | 177 cm | 1.360 kg |
| BMW 1-Serie | € 30.700 | 433 cm | 178 cm | 1.300 kg |
| Skoda Kamiq | € 31.500 | 424 cm | 179 cm | 1.150 kg |
| Opel Mokka | € 30.500 | 428 cm | 176 cm | 1.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mitsubishi LancerGoogle op afbeeldingen van de Mitsubishi Lancer
Google op reviews van de Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Lancer Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer 1.8 Intense
Autotest: Mitsubishi Lancer Ralliart
Autoblog.nl
Mitsubishi Lancer nieuws
Mitsubishi Lancer nieuws
Autovisie.nl
Alles over Mitsubishi Lancer
Autofolder: Mitsubishi Lancer F
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mitsubishi/lancer/
Autozine.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer Evo IX
Autotest: Mitsubishi Lancer
Autotest: Mitsubishi Lancer Wagon
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.