96-NXS-8
Er rijden momenteel 4.014 Mitsubishi Lancer's rond in Nederland. Deze zwarte Lancer komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 juni 2021, dus sinds 4 jaren, 11 maanden en 4 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mitsubishi Lancer Gt 20 sedan rijden er nog 673 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1975 en april 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.986 en € 70.260, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 29.608 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mitsubishi Lancer Gt 20 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 december 2010. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 16 dagen oud.
Bekijk ook alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mitsubishi Lancer Gt 20 | 2009
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mitsubishi |
| Handelsbenaming | Lancer Gt 20 |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.543 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 114 kW (155 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren en 11 maanden |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 juni 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 11 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 december 2010. Het voertuig was toen 1 jaar, 5 maanden en 16 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 2 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.340 kg |
| Massa rijklaar | 1.440 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 410 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.850 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.010 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 930 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 930 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,63 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. dwarsbalk v. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 201 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 96-NXS-8 | 2-02-2026 | 08:45 | periodieke controle | 2-02-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 96-NXS-8 | 27-01-2026 | 10:33 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
| 96-NXS-8 | 30-08-2024 | 11:06 | periodieke controle | 13-09-2025 | Nee |
| 96-NXS-8 | 6-09-2023 | 12:48 | periodieke controle | 13-09-2024 | Nee |
| 96-NXS-8 | 13-09-2022 | 15:35 | periodieke controle | 13-09-2023 | Nee |
| 96-NXS-8 | 13-09-2021 | 15:57 | periodieke controle | 13-09-2022 | Nee |
| 96-NXS-8 | 4-08-2020 | 10:32 | periodieke controle | 9-08-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 96-NXS-8 | 5-08-2019 | 14:38 | periodieke controle | 9-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 2-02-2026 | 08:45 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 27-01-2026 | 10:33 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 27-01-2026 | 10:33 | 526 | 5.*.62 | 1 | Mistachterlicht optisch signaal ontbreekt of defect |
| 27-01-2026 | 10:33 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 27-01-2026 | 10:33 | 188 | 5.*.19 | 1 | Stofhoes fuseekogel beschadigd en dicht niet af |
2020 | |||||
| 4-08-2020 | 10:32 | 203 | 5.*.27 | 1 | Band beschadigd |
| 4-08-2020 | 10:32 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2019 | |||||
| 5-08-2019 | 14:38 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 5-08-2019 | 14:38 | 361 | 5.*.38 | 1 | Remverschil op 1 as te groot |
Vergeet ook niet alle Mitsubishi Lancer voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 96-NXS-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
96-NXS-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 96-NXB-8 | Mitsubishi | Grandis | Stationwagen | € 29.998 | 02-12-2010 | 15,5 jaar | |
| 96-NXK-8 | Chevrolet | Epica | Sedan | € 27.230 | 11-12-2010 | 15,5 jaar | |
| 96-NXP-8 | Toyota | Auris | MPV | € 23.490 | 24-01-2011 | 15,4 jaar | |
| 96-NXR-8 | Volvo | V60 | Stationwagen | € 40.544 | 31-01-2011 | 15,3 jaar | |
| 96-NXS-1 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 12.196 | 22-12-2010 | 15,4 jaar | |
| 96-NXS-2 | Audi | A6 | Sedan | € 49.961 | 06-01-2011 | 15,4 jaar | |
| 96-NXS-5 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 12.365 | 17-12-2010 | 15,5 jaar | |
| 96-NXS-6 | Opel | Meriva | MPV | € 23.159 | 03-01-2011 | 15,4 jaar | |
| 96-NXS-7 | Honda | Jazz | Hatchback | € 15.489 | 20-12-2010 | 15,5 jaar | |
| 96-NXS-8 | Mitsubishi | Lancer | Sedan | Onbekend | 14-12-2010 | 16,9 jaar | |
| 96-NXS-9 | Mercedes-Benz | E-klasse | Coupe | Onbekend | 16-12-2010 | 16,5 jaar | |
| 96-NXT-8 | Seat | Altea XL | MPV | € 22.701 | 03-01-2011 | 15,4 jaar | |
| 96-NXV-8 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.150 | 08-01-2011 | 15,4 jaar | |
| 96-NXX-8 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.959 | 07-01-2011 | 15,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 29.608 en/of een gewicht van ± 1.340 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Megane | € 29.200 | 463 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Volkswagen Golf | € 29.500 | 457 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Toyota Auris | € 29.200 | 461 cm | 177 cm | 1.320 kg |
| Ford Focus | € 29.500 | 469 cm | 184 cm | 1.420 kg |
| Opel Astra | € 28.700 | 470 cm | 184 cm | 1.440 kg |
| Renault Scenic | € 30.100 | 456 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Nissan Qashqai | € 29.400 | 433 cm | 178 cm | 1.320 kg |
| Peugeot 308 | € 28.600 | 459 cm | 183 cm | 1.470 kg |
| Renault Captur | € 30.600 | 423 cm | 180 cm | 1.230 kg |
| Opel Zafira | € 29.300 | 448 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| Kia Ceed | € 30.100 | 461 cm | 180 cm | 1.310 kg |
| Volkswagen Golf Plus | € 28.600 | 426 cm | 176 cm | 1.340 kg |
| Kia Sportage | € 29.300 | 444 cm | 186 cm | 1.470 kg |
| Ford C-Max | € 29.300 | 438 cm | 183 cm | 1.330 kg |
| Toyota Prius | € 28.800 | 447 cm | 175 cm | 1.340 kg |
| Peugeot 208 | € 29.800 | 406 cm | 175 cm | 1.210 kg |
| Toyota Corolla Verso | € 27.700 | 437 cm | 177 cm | 1.360 kg |
| BMW 1-Serie | € 30.700 | 433 cm | 178 cm | 1.300 kg |
| Opel Mokka | € 30.500 | 428 cm | 176 cm | 1.310 kg |
| Hyundai ix35 | € 29.100 | 441 cm | 182 cm | 1.360 kg |
| Renault Clio | € 29.300 | 412 cm | 177 cm | 1.240 kg |
| Citroën C4 Picasso | € 30.600 | 454 cm | 183 cm | 1.470 kg |
| Ford EcoSport | € 27.700 | 433 cm | 177 cm | 1.260 kg |
| Toyota Verso | € 30.500 | 446 cm | 179 cm | 1.430 kg |
| Toyota Avensis | € 30.300 | 477 cm | 181 cm | 1.430 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mitsubishi LancerGoogle op afbeeldingen van de Mitsubishi Lancer
Google op reviews van de Mitsubishi Lancer
Mitsubishi Lancer Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer 1.8 Intense
Autotest: Mitsubishi Lancer Ralliart
Autoblog.nl
Mitsubishi Lancer nieuws
Mitsubishi Lancer nieuws
Autovisie.nl
Alles over Mitsubishi Lancer
Autofolder: Mitsubishi Lancer F
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mitsubishi/lancer/
Autozine.nl
Autotest: Mitsubishi Lancer Evo IX
Autotest: Mitsubishi Lancer
Autotest: Mitsubishi Lancer Wagon
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.