N-329-PB
Er rijden momenteel 34 Mercedes-Benz SLR's rond in Nederland. Deze groene SLR komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 december 2021, dus sinds 4 jaren, 5 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLR Mclaren cabriolet rijden er in dezelfde variant (Z47HK0) nog 9 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen mei 2007 en maart 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 516.110 en € 654.900, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 585.505 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLR Mclaren is helaas onbekend.
Dit racemonster van Mercedes-Benz gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 332 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLR Mclaren tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 december 2021. Het voertuig was toen 14 jaren, 6 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLR voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLR Mclaren | 2007
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLR Mclaren |
| Lengte | 4,66 m |
| Breedte | 1,91 m |
| Hoogte | 1,28 m |
| Kleur | GROEN |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 332 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer zeer snel) 332 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 84.795 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 460 kW (625 pk) |
| Continue vermogen | 460 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 155.??? |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5439cc (5,4 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 december 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 5 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 december 2021. Het voertuig was toen 14 jaren, 6 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 12 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.725 kg |
| Massa rijklaar | 1.825 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 155 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.980 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.980 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 946 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 946 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.091 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.091 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,70 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Z47HK0 | |
| Uitvoering SAAAZ200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2001/116*0226*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 20.9 l/100km (1 liter op 4,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 20.9 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 10.8 l/100km (1 liter op 9,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 14.5 l/100km (1 liter op 6,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.5 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 348 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 348 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 100 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 100 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| N-329-PB | 9-03-2026 | 11:32 | periodieke controle | 12-03-2027 | Nee |
| N-329-PB | 11-03-2025 | 14:26 | periodieke controle | 12-03-2026 | Nee |
| N-329-PB | 12-03-2024 | 16:14 | periodieke controle | 12-03-2025 | Ja, bekijk hier. |
| N-329-PB | 5-06-2023 | 10:33 | periodieke controle | 5-06-2024 | Nee |
| N-329-PB | 8-11-2022 | 11:10 | periodieke controle | 26-11-2023 | Ja, bekijk hier. |
| N-329-PB | 26-11-2021 | 15:42 | periodieke controle | 26-11-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 12-03-2024 | 16:14 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 8-11-2022 | 11:10 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLR voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van N-329-PB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
N-329-PB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N-320-PB | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 71.935 | 27-11-2021 | 4,6 jaar | |
| N-321-PB | Mazda | MX-30 | Stationwagen | € 33.899 | 30-12-2021 | 5,5 jaar | |
| N-322-PB | BMW | X5 | Stationwagen | € 119.266 | 03-12-2021 | 7,9 jaar | |
| N-323-PB | Porsche | 911 | Cabriolet | € 243.898 | 09-12-2021 | 6,1 jaar | |
| N-324-PB | Porsche | 911 | Coupe | € 217.718 | 06-12-2021 | 6 jaar | |
| N-325-PB | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 148.483 | 14-12-2021 | 4,8 jaar | |
| N-326-PB | BMW | 3-Serie | Sedan | € 74.079 | 30-11-2021 | 5,4 jaar | |
| N-327-PB | Seat | Leon | Stationwagen | € 33.442 | 02-12-2021 | 5,1 jaar | |
| N-328-PB | Volvo | V70 | Stationwagen | Onbekend | 16-04-2022 | 23 jaar | |
| N-329-PB | Mercedes-Benz | SLR | Cabriolet | Onbekend | 01-12-2021 | 19 jaar | |
| N-329-PF | Ford | Kuga | MPV | € 43.442 | 04-01-2022 | 4,4 jaar | |
| N-329-PG | Audi | A1 | Hatchback | € 27.883 | 10-12-2021 | 4,5 jaar | |
| N-329-PH | Hyundai | Tucson | MPV | € 45.350 | 05-01-2022 | 4,4 jaar | |
| N-329-PJ | Audi | A6 | Stationwagen | € 92.294 | 21-01-2022 | 5,2 jaar | |
| N-329-PK | Porsche | Panamera | Stationwagen | € 144.722 | 30-11-2021 | 5 jaar | |
| N-329-PL | Citroën | C5 Aircross | MPV | € 44.409 | 30-11-2021 | 4,5 jaar | |
| N-329-PN | Fiat | 500X | MPV | € 23.316 | 29-11-2021 | 9 jaar | |
| N-329-PP | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 36.930 | 07-01-2022 | 4,4 jaar | |
| N-329-PR | Kia | EV6 | MPV | € 51.800 | 03-12-2021 | 4,5 jaar | |
| N-329-PS | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.658 | 04-12-2021 | 13,6 jaar | |
| N-329-PT | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 32.714 | 03-12-2021 | 4,5 jaar | |
| N-329-PV | Hymer | EX 578 | Kampeerwagen | € 39.336 | 04-01-2022 | 10,9 jaar | |
| N-329-PX | Suzuki | Swift | Hatchback | € 24.703 | 17-12-2021 | 7,8 jaar | |
| N-329-PZ | Itineo | Itineo 390 | Kampeerwagen | € 38.202 | 14-03-2022 | 8,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 585.505 en/of een afmeting van 466 x 191 cm en/of een gewicht van ± 1.725 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ferrari 812 | € 533.600 | 469 cm | 197 cm | 1.770 kg |
| Ferrari SF90 Stradale | € 536.800 | 470 cm | 197 cm | 1.740 kg |
| Ferrari SF90 Spider | € 595.200 | 470 cm | 197 cm | 1.820 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLRGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLR
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLR
Topgear.nl
Uitgelicht: Mercedes SLR 722
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLR
Vanillevlafan? Dan lust je deze twee Mercedes SLR McLarens ook
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slr-mclaren/
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.