5-TSB-57
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 1997 en is nu 28 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 26 juli 2023, dus sinds 2 jaren en 10 maanden. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 mei 2014. Het voertuig was toen 16 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 | 1997
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.851 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1997 |
| Leeftijd | 28 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 28 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 26 juli 2023 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 10 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 mei 2014. Het voertuig was toen 16 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 15 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 20 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.244 kg |
| Massa rijklaar | 1.344 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 186 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.530 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.530 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 780 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer schutbord |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 5-TSB-57 | 15-04-2026 | 15:33 | periodieke controle | 15-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 5-TSB-57 | 7-04-2025 | 15:14 | periodieke controle | 14-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 5-TSB-57 | 3-04-2024 | 15:48 | periodieke controle | 14-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 5-TSB-57 | 14-04-2023 | 16:53 | periodieke controle | 14-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 5-TSB-57 | 7-04-2022 | 12:11 | periodieke controle | 10-04-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 5-TSB-57 | 15-03-2021 | 11:13 | periodieke controle | 10-04-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 5-TSB-57 | 2-04-2020 | 15:07 | periodieke controle | 10-04-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 5-TSB-57 | 18-03-2019 | 16:26 | periodieke controle | 10-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 15-04-2026 | 15:33 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2025 | |||||
| 7-04-2025 | 15:14 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 7-04-2025 | 15:14 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 7-04-2025 | 15:14 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 7-04-2025 | 15:14 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
| 7-04-2025 | 15:14 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 3-04-2024 | 15:48 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 14-04-2023 | 16:53 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 14-04-2023 | 16:53 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
| 14-04-2023 | 16:53 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2022 | |||||
| 7-04-2022 | 12:11 | 916 | 5.*.31 | 1 | Remleiding door corrosie aangetast |
| 7-04-2022 | 12:11 | 393 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet goed |
| 7-04-2022 | 12:11 | 491 | 5.*.55 | 1 | Achteruitrijlichten niet van gelijke grootte/sterkte/kleur |
| 7-04-2022 | 12:11 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
2021 | |||||
| 15-03-2021 | 11:13 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 15-03-2021 | 11:13 | 145 | 5.*.12 | 1 | Accu ondeugdelijk bevestigd |
2020 | |||||
| 2-04-2020 | 15:07 | 673 | 5.*.71 | 1 | Claxon werkt niet/ontbreekt |
2019 | |||||
| 18-03-2019 | 16:26 | 598 | 5.*.59B | 2 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
| 18-03-2019 | 16:26 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 18-03-2019 | 16:26 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 18-03-2019 | 16:26 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 5-TSB-57 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
5-TSB-57
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5-TSB-53 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 13.594 | 15-05-2014 | 15,3 jaar | |
| 5-TSB-54 | Peugeot | 208 | Hatchback | € 17.086 | 06-06-2014 | 13,1 jaar | |
| 5-TSB-55 | Citroën | DS4 | Hatchback | € 29.777 | 02-05-2014 | 13,3 jaar | |
| 5-TSB-56 | Ford | Focus | Hatchback | € 24.795 | 27-05-2014 | 15 jaar | |
| 5-TSB-57 | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 27-05-2014 | 28,9 jaar | |
| 5-TSB-59 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 34.129 | 12-09-2014 | 12,3 jaar | |
| 5-TSH-57 | Land Rover | Defender | Stationwagen | Onbekend | 21-06-1984 | 42 jaar | |
| 5-TSJ-57 | Toyota | Yaris | MPV | € 20.270 | 15-05-2014 | 12 jaar | |
| 5-TSL-57 | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 21.740 | 30-04-2014 | 12,1 jaar | |
| 5-TSN-57 | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 32.824 | 30-04-2014 | 12,1 jaar | |
| 5-TSP-57 | Volkswagen | Touran | Stationwagen | € 37.404 | 02-05-2014 | 12,1 jaar | |
| 5-TSR-57 | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | Onbekend | 02-05-2014 | 28,7 jaar | |
| 5-TSV-57 | Mitsubishi | Outlander | Stationwagen | € 49.729 | 05-05-2014 | 12,1 jaar | |
| 5-TSZ-57 | Mercedes-Benz | A-klasse | Hatchback | Onbekend | 16-08-2014 | 23,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.244 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 63.900 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| BMW Z4 | € 66.700 | 409 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Porsche Boxster | € 72.200 | 433 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| BMW 3-Serie | € 69.100 | 462 cm | 182 cm | 1.370 kg |
| Audi A3 | € 64.400 | - | 177 cm | 1.230 kg |
| Ford Mustang | € 71.900 | 474 cm | 187 cm | 1.330 kg |
| Mini John Cooper Works | € 73.100 | 387 cm | 173 cm | 1.330 kg |
| BMW 1-Serie | € 69.300 | 428 cm | 178 cm | 1.250 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| BMW 5-Serie | € 64.000 | - | - | 1.280 kg |
| Volkswagen Golf | € 64.300 | 429 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mazda RX-8 | € 62.900 | 443 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Mazda 6 | € 69.900 | 475 cm | - | 1.280 kg |
| Ford Cougar | € 75.200 | - | - | 1.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.