31-JPT-4
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 2006 en is nu 19 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 juli 2025, dus sinds 10 maanden en 14 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 55 AMG cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 55 AMG is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 24 juli 2009. Het voertuig was toen 3 jaren en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 55 AMG | 2006
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 55 AMG |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 18.932 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 265 kW (360 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5439cc (5,4 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 juli 2006 |
| Leeftijd | 19 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 juli 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 24 juli 2009. Het voertuig was toen 3 jaren en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 1 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 3 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.440 kg |
| Massa rijklaar | 1.540 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 270 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.810 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.810 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 870 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 940 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 940 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,56 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. centrale balk a. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 288 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 31-JPT-4 | 1-05-2026 | 16:11 | periodieke controle | 1-05-2027 | Nee |
| 31-JPT-4 | 11-07-2025 | 16:34 | periodieke controle | 11-07-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 31-JPT-4 | 8-07-2020 | 14:06 | periodieke controle | 14-08-2021 | Nee |
| 31-JPT-4 | 19-07-2019 | 12:15 | periodieke controle | 14-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
| 31-JPT-4 | 19-07-2019 | 10:41 | periodieke controle | 14-08-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 11-07-2025 | 16:34 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2019 | |||||
| 19-07-2019 | 10:41 | 013 | nl10 | 1 | Tellerstand wijkt (>500km) af t.o.v. voertuig |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 31-JPT-4 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
31-JPT-4
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31-JPB-4 | BMW | 3-Serie | Sedan | Onbekend | 17-07-2009 | 20,3 jaar | |
| 31-JPD-4 | Mercedes-Benz | E-klasse | Sedan | € 74.010 | 17-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 31-JPF-4 | Chevrolet | Cruze | Sedan | € 19.595 | 24-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 31-JPK-4 | Mazda | 2 | Hatchback | € 18.244 | 18-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 31-JPL-4 | Toyota | Yaris | MPV | € 17.650 | 09-09-2009 | 16,7 jaar | |
| 31-JPN-4 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 14.501 | 24-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 31-JPP-4 | Kia | Carens | MPV | € 22.129 | 24-07-2009 | 16,9 jaar | |
| 31-JPR-4 | Audi | A4 | Sedan | Onbekend | 20-07-2009 | 20,3 jaar | |
| 31-JPS-4 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.889 | 30-07-2009 | 16,8 jaar | |
| 31-JPT-1 | Mini | Cooper | Cabriolet | Onbekend | 25-07-2009 | 31,4 jaar | |
| 31-JPT-2 | Citroën | C4 | Hatchback | € 23.125 | 28-07-2009 | 16,8 jaar | |
| 31-JPT-3 | Nissan | Qashqai | MPV | € 25.243 | 29-07-2009 | 16,8 jaar | |
| 31-JPT-4 | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 24-07-2009 | 19,9 jaar | |
| 31-JPT-5 | Ford | Fiesta | Hatchback | € 14.150 | 27-07-2009 | 16,8 jaar | |
| 31-JPT-6 | Dacia | Logan | MPV | Onbekend | 27-07-2009 | 16,8 jaar | |
| 31-JPT-7 | Renault | Scenic | Hatchback | Onbekend | 31-07-2009 | 16,8 jaar | |
| 31-JPT-8 | Hyundai | i20 | MPV | € 18.684 | 07-08-2009 | 16,8 jaar | |
| 31-JPT-9 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 27.459 | 03-08-2009 | 16,8 jaar | |
| 31-JPZ-4 | Fiat | 500 | Hatchback | € 15.676 | 30-07-2009 | 16,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.440 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | € 67.000 | 482 cm | 183 cm | 1.580 kg |
| BMW 5-Serie | € 69.500 | 494 cm | 187 cm | 1.560 kg |
| BMW Z4 | € 68.000 | 432 cm | 186 cm | 1.440 kg |
| Audi Q3 | € 65.400 | 452 cm | 185 cm | 1.520 kg |
| BMW X1 | € 68.000 | 450 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| BMW 1-Serie | € 67.400 | 436 cm | 180 cm | 1.570 kg |
| BMW 4-Serie | € 67.900 | 477 cm | 185 cm | 1.570 kg |
| Audi S3 | € 64.500 | 446 cm | 180 cm | 1.440 kg |
| BMW 2-Serie | € 67.700 | 454 cm | 184 cm | 1.560 kg |
| BMW X2 | € 65.400 | 455 cm | 185 cm | 1.580 kg |
| Audi TT | € 66.900 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Volvo S80 | € 65.600 | 485 cm | 188 cm | 1.560 kg |
| Audi A5 | € 68.200 | 476 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| Mini Cooper | € 70.300 | 430 cm | 182 cm | 1.570 kg |
| Seat Ateca | € 66.400 | 437 cm | 184 cm | 1.520 kg |
| Jaguar S-Type | € 70.200 | 487 cm | 182 cm | 1.560 kg |
| Saab 9-3 | € 64.800 | 465 cm | 177 cm | 1.580 kg |
| Mini Clubman | € 67.800 | 427 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Audi A4 | € 70.400 | 471 cm | 182 cm | 1.550 kg |
| Volvo C70 | € 65.800 | 472 cm | 182 cm | 1.580 kg |
| Nissan 370Z | € 71.300 | 428 cm | 186 cm | 1.520 kg |
| Audi TTS | € 73.500 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Jeep Wrangler | € 64.400 | 393 cm | 176 cm | 1.530 kg |
| Mini John Cooper Works | € 69.900 | 430 cm | 182 cm | 1.530 kg |
| Audi A6 | € 62.200 | 480 cm | 183 cm | 1.490 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.