K-285-NF
Er rijden momenteel 134 Mercedes-Benz E63 AMG's rond in Nederland. Deze zwarte E63 AMG komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 14 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 24 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz E63 AMG 4Matic sedan rijden er nog 31 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2006 en september 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 140.296 en € 245.808, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 180.724 uitkomt. De nieuwwaarde van deze E63 AMG 4Matic bedraagt € 182.769 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mercedes-Benz E63 AMG 4Matic € 2.045 duurder dan gemiddeld.
Dit racemonster van Mercedes-Benz gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 300 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz E63 AMG 4Matic tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 januari 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E63 AMG 4Matic | 2014
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E63 AMG 4Matic |
| Lengte | 4,90 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 300 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 182.769 |
| Bruto BPM | € 17.787 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 430 kW (585 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5461cc (5,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 16 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 14 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 januari 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 7 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 november 2026. Het voertuig moet over 5 maanden en 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.840 kg |
| Massa rijklaar | 1.940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 485 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.425 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.425 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.205 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.205 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.220 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.220 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,87 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,61 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 212 AMG | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer by dwarsbalk r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 242 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012W | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| K-285-NF | 3-11-2025 | 15:33 | periodieke controle | 8-11-2026 | Ja, bekijk hier. |
| K-285-NF | 8-11-2024 | 15:50 | periodieke controle | 8-11-2025 | Nee |
| K-285-NF | 16-11-2023 | 12:20 | periodieke controle | 13-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| K-285-NF | 13-01-2023 | 12:42 | periodieke controle | 13-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| K-285-NF | 7-01-2021 | 16:57 | periodieke controle | 7-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-11-2025 | 15:33 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
2023 | |||||
| 16-11-2023 | 12:20 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 16-11-2023 | 12:20 | RA4 | RA4 | 1 | Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
| 13-01-2023 | 12:42 | RA4 | RA4 | 1 | Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
2021 | |||||
| 7-01-2021 | 16:57 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 7-01-2021 | 16:57 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van K-285-NF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
K-285-NF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| K-280-NF | Ford | Kuga | MPV | € 38.435 | 30-04-2021 | 13,2 jaar | |
| K-281-NF | Renault | Scenic | Hatchback | € 30.165 | 22-01-2021 | 10,7 jaar | |
| K-282-NF | Hyundai | i20 | MPV | € 13.668 | 07-07-2021 | 16,1 jaar | |
| K-283-NF | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 88.699 | 24-06-2021 | 7,8 jaar | |
| K-284-NF | Toyota | Auris | MPV | € 28.775 | 05-02-2021 | 10,4 jaar | |
| K-285-NB | Kia | Sportage | MPV | € 33.299 | 08-01-2021 | 7,2 jaar | |
| K-285-ND | Mini | John Cooper Works | Stationwagen | € 49.614 | 23-01-2021 | 8,7 jaar | |
| K-285-NF | Mercedes-Benz | E63 AMG | Sedan | € 182.769 | 07-01-2021 | 12 jaar | |
| K-285-NG | Audi | Q3 | Stationwagen | € 67.534 | 18-01-2021 | 6,6 jaar | |
| K-285-NH | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 26.989 | 02-03-2021 | 13 jaar | |
| K-285-NJ | Aston Martin | DB7 | Coupe | Onbekend | 02-03-2021 | 28,5 jaar | |
| K-285-NK | Suzuki | Swift | Hatchback | € 21.708 | 17-03-2021 | 9,1 jaar | |
| K-285-NL | Volvo | V60 | Stationwagen | € 39.142 | 15-06-2021 | 11,5 jaar | |
| K-285-NN | Cfmoto | CForce 520 L | Niet geregistreerd | ? | € 6.999 | 25-01-2021 | 5,3 jaar |
| K-285-NP | Opel | Astra | Stationwagen | € 28.715 | 13-01-2021 | 15,2 jaar | |
| K-285-NR | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 25.820 | 12-02-2021 | 5,3 jaar | |
| K-285-NS | Mazda | 3 | Hatchback | € 45.488 | 10-04-2021 | 14,9 jaar | |
| K-285-NT | Ford | Kuga | MPV | € 44.346 | 19-01-2021 | 5,4 jaar | |
| K-285-NV | Mercedes-Benz | GLC | Stationwagen | € 75.800 | 12-02-2021 | 8,9 jaar | |
| K-285-NX | Peugeot | 3008 | MPV | € 46.680 | 02-02-2021 | 5,3 jaar | |
| K-285-NZ | Audi | A1 | Hatchback | € 32.505 | 05-05-2021 | 6,5 jaar | |
| K-286-NF | Jeep | Compass | MPV | € 34.500 | 29-01-2021 | 7,8 jaar | |
| K-287-NF | Renault | Captur | Hatchback | € 26.654 | 13-01-2021 | 8,7 jaar | |
| K-288-NF | Opel | Crossland X | MPV | € 27.643 | 26-03-2021 | 7,2 jaar | |
| K-289-NF | Ford | Fiesta | Hatchback | € 16.948 | 12-01-2021 | 8,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 180.724 en/of een afmeting van 490 x 187 cm en/of een gewicht van ± 1.840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi RS6 | € 180.600 | 498 cm | 194 cm | 2.000 kg |
| BMW M5 | € 189.000 | 498 cm | 190 cm | 1.860 kg |
| Porsche Panamera | € 176.700 | 500 cm | 193 cm | 1.950 kg |
| BMW M3 | € 175.800 | 480 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| BMW 8-Serie | € 192.900 | 485 cm | 190 cm | 2.000 kg |
| BMW M6 | € 176.200 | 490 cm | 190 cm | 1.960 kg |
| Maserati GranTurismo | € 171.900 | 488 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| Audi RS7 | € 182.900 | 499 cm | 191 cm | 1.900 kg |
| Maserati GranCabrio | € 197.600 | 488 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Alpina B5 | € 185.800 | 496 cm | 187 cm | 2.020 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.