J-691-NB
Er rijden momenteel 134 Mercedes-Benz E63 AMG's rond in Nederland. Deze zwarte E63 AMG komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 april 2025, dus sinds 1 jaar, 1 maand en 24 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz E63 AMG sedan rijden er in dezelfde variant (J07UM0) nog 3 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2011 en mei 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 156.149 en € 160.727, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 158.518 uitkomt. De nieuwwaarde van deze E63 AMG bedraagt € 156.149 incl. BTW en BPM, deze Mercedes-Benz E63 AMG is daardoor € 2.369 goedkoper dan gemiddeld.
Dit racemonster van Mercedes-Benz gaat hard! De maximumsnelheid ligt maar liefst op 300 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz E63 AMG tot de aller-aller snelste personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 14 september 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E63 AMG | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E63 AMG |
| Lengte | 4,89 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 300 km/uur |
| 0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 156.149 |
| Bruto BPM | € 10.575 |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 410 kW (557 pk) |
| Continue vermogen | 410 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 157981 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5461cc (5,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 april 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 1 maand en 24 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 14 september 2020. Het voertuig was toen 8 jaren, 3 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 26 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 28 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.740 kg |
| Massa rijklaar | 1.840 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 550 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.390 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.390 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.195 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.195 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.240 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.240 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,87 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,63 m (voor) / 1,59 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 212 AMG | |
| Variant J07UM0 | |
| Uitvoering RZAAR50B | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0191*04 | |
| Plaats chassisnummer by dwarsbalk r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 13.8 l/100km (1 liter op 7,2km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 13.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.5 l/100km (1 liter op 13,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.8 l/100km (1 liter op 10,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 230 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 91 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 91 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label E | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| J-691-NB | 26-01-2026 | 15:04 | periodieke controle | 26-01-2027 | Nee |
| J-691-NB | 10-12-2024 | 13:27 | periodieke controle | 14-01-2026 | Nee |
| J-691-NB | 6-12-2023 | 12:44 | periodieke controle | 14-01-2025 | Nee |
| J-691-NB | 21-12-2022 | 15:59 | periodieke controle | 14-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| J-691-NB | 14-01-2022 | 16:35 | periodieke controle | 14-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| J-691-NB | 31-08-2021 | 11:21 | periodieke controle | 14-09-2022 | Nee |
| J-691-NB | 14-09-2020 | 11:39 | periodieke controle | 14-09-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 21-12-2022 | 15:59 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
| 14-01-2022 | 16:35 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E63 AMG voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van J-691-NB - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
J-691-NB
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J-690-NB | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.243 | 04-08-2021 | 8,3 jaar | |
| J-691-NB | Mercedes-Benz | E63 AMG | Sedan | € 156.149 | 14-09-2020 | 14 jaar | |
| J-691-ND | Renault | Captur | Hatchback | € 21.680 | 08-10-2020 | 10,5 jaar | |
| J-691-NF | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 34.069 | 06-10-2020 | 5,7 jaar | |
| J-691-NG | Peugeot | 208 | Hatchback | € 20.200 | 15-09-2020 | 5,7 jaar | |
| J-691-NH | Polestar | 2 | Sedan | € 61.000 | 25-09-2020 | 5,7 jaar | |
| J-691-NJ | Toyota | C-HR | Hatchback | € 33.127 | 15-09-2020 | 5,7 jaar | |
| J-691-NK | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 15.861 | 21-09-2020 | 5,7 jaar | |
| J-691-NL | Hymer | Ext 588 | Kampeerwagen | € 44.145 | 19-09-2020 | 8 jaar | |
| J-691-NN | Fiat | Tipo | MPV | € 25.969 | 16-09-2020 | 7,8 jaar | |
| J-691-NP | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 15-09-2020 | 17,2 jaar | |
| J-691-NR | Opel | Mokka X | MPV | € 30.984 | 13-11-2020 | 7,4 jaar | |
| J-691-NS | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 26.717 | 19-09-2020 | 5,7 jaar | |
| J-691-NT | Bürstner | BT6603 | Kampeerwagen | € 41.137 | 02-10-2020 | 10,9 jaar | |
| J-691-NV | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.910 | 29-09-2020 | 5,7 jaar | |
| J-691-NX | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 19.650 | 29-10-2020 | 7,5 jaar | |
| J-691-NZ | Toyota | Yaris | Hatchback | € 24.140 | 21-09-2020 | 5,7 jaar | |
| J-692-NB | Audi | A1 | Hatchback | € 32.166 | 03-03-2021 | 5,2 jaar | |
| J-693-NB | Audi | A3 | Hatchback | € 49.577 | 08-09-2020 | 9,9 jaar | |
| J-694-NB | Peugeot | 208 | Hatchback | € 16.958 | 12-09-2020 | 8,8 jaar | |
| J-695-NB | Audi | A3 | Hatchback | € 29.859 | 10-09-2020 | 12 jaar | |
| J-696-NB | Hyundai | ix20 | MPV | € 20.745 | 01-05-2021 | 13,1 jaar | |
| J-697-NB | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 33.159 | 12-09-2020 | 9 jaar | |
| J-698-NB | BMW | 3-Serie | Sedan | € 60.176 | 08-09-2020 | 7,8 jaar | |
| J-699-NB | Kia Motors | Picanto,sa | Hatchback | Onbekend | 12-09-2020 | 21 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 158.518 en/of een afmeting van 489 x 187 cm en/of een gewicht van ± 1.740 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW M3 | € 158.900 | 480 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Porsche Panamera | € 162.900 | 499 cm | 193 cm | 1.850 kg |
| BMW M4 | € 167.400 | 479 cm | 189 cm | 1.900 kg |
| BMW 5-Serie | € 154.300 | 496 cm | 187 cm | 1.820 kg |
| BMW M5 | € 152.100 | 491 cm | 189 cm | 1.850 kg |
| BMW 8-Serie | € 153.500 | 484 cm | 190 cm | 1.880 kg |
| Maserati Ghibli | € 148.000 | 497 cm | 195 cm | 1.910 kg |
| Audi RS6 | € 169.300 | 493 cm | 187 cm | 1.890 kg |
| Maserati GranTurismo | € 171.900 | 488 cm | 192 cm | 1.860 kg |
| BMW 6-Serie | € 150.400 | 489 cm | 189 cm | 1.910 kg |
| BMW M6 | € 166.800 | 487 cm | 186 cm | 1.710 kg |
| Jaguar XKR | € 167.300 | 479 cm | 191 cm | 1.750 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.