N-776-SF
Er rijden momenteel 57 Mercedes-Benz E500's rond in Nederland. Deze rode E500 komt uit het jaar 1994 en is nu 31 jaren en 11 maanden oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 april 2026, dus sinds 1 maand. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz E500 sedan rijden er nog 57 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1992 en januari 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 94.882 en € 142.617, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 111.433 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz E500 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 december 2021. Het voertuig was toen 27 jaren, 5 maanden en 23 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz E500 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz E500 | 1994
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | E500 |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 240 kW (326 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4973cc (5,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1994 |
| Leeftijd | 31 jaren en 11 maanden |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 31 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 april 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 maand. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 december 2021. Het voertuig was toen 27 jaren, 5 maanden en 23 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 30 juni 1997. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.786 kg |
| Massa rijklaar | 1.886 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 274 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.160 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.160 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.070 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.070 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.140 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.140 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,82 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,48 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 1 / EURO 1 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz E500 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van N-776-SF - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
N-776-SF
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N-770-SF | Porsche | Taycan | Hatchback | € 120.077 | 21-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-772-SF | Toyota | Land Cruiser | Stationwagen | € 154.935 | 28-04-2022 | 15,3 jaar | |
| N-773-SF | Quadro Vehicles | QV4 | Niet geregistreerd | ? | € 11.198 | 18-12-2021 | 4,4 jaar |
| N-775-SF | Audi | RS Q8 | Hatchback | € 264.074 | 28-12-2021 | 5,4 jaar | |
| N-776-SB | Kia | Ceed | Hatchback | € 25.744 | 29-04-2022 | 8 jaar | |
| N-776-SF | Mercedes-Benz | E500 | Sedan | Onbekend | 21-12-2021 | 31,9 jaar | |
| N-776-SG | Renault | Captur | Hatchback | € 27.879 | 10-05-2022 | 5 jaar | |
| N-776-SH | Hyundai | Bayon | Stationwagen | € 24.102 | 23-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-776-SJ | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 53.375 | 28-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-776-SK | Renault | Captur | Hatchback | € 31.321 | 02-09-2022 | 5,8 jaar | |
| N-776-SL | Kia | EV6 | MPV | € 51.800 | 21-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-776-SN | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 41.286 | 06-01-2022 | 4,4 jaar | |
| N-776-SP | Seat | Alhambra | MPV | € 52.700 | 24-12-2021 | 9,9 jaar | |
| N-776-SR | Polestar | 2 | Sedan | € 44.900 | 23-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-776-ST | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 45.985 | 28-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-776-SV | Ford | Mustang Mach-E | Hatchback | € 50.426 | 28-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-776-SX | BMW | 1-Serie | Stationwagen | Onbekend | 20-12-2021 | 20,1 jaar | |
| N-776-SZ | Polestar | 2 | Sedan | € 54.400 | 23-12-2021 | 4,4 jaar | |
| N-777-SF | Chevrolet | Camaro | Coupe | € 107.620 | 19-01-2024 | 14,3 jaar | |
| N-778-SF | Ford | Ka | MPV | Onbekend | 14-12-2021 | 16,4 jaar | |
| N-779-SF | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 23.659 | 14-12-2021 | 7,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 111.433 en/of een gewicht van ± 1.786 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Macan | € 107.300 | 470 cm | 193 cm | 1.950 kg |
| BMW 5-Serie | € 108.300 | 506 cm | 190 cm | 1.920 kg |
| Audi SQ5 | € 114.700 | 467 cm | 191 cm | 1.930 kg |
| BMW X3 | € 115.400 | 476 cm | 192 cm | 1.960 kg |
| Audi S5 | € 110.300 | 483 cm | 186 cm | 1.940 kg |
| BMW 4-Serie | € 107.400 | 478 cm | 185 cm | 1.870 kg |
| BMW 3-Serie | € 105.400 | 471 cm | 183 cm | 1.850 kg |
| Audi A7 | € 117.600 | 497 cm | 191 cm | 1.790 kg |
| BMW 6-Serie | € 114.800 | 509 cm | 190 cm | 1.870 kg |
| BMW X4 | € 109.400 | 475 cm | 194 cm | 1.920 kg |
| Audi A6 Allroad | € 107.600 | 495 cm | 190 cm | 1.920 kg |
| Audi S4 | € 104.400 | 474 cm | 184 cm | 1.690 kg |
| Lexus SC 430 | € 107.200 | 453 cm | 183 cm | 1.720 kg |
| Ford Mustang | € 106.800 | 479 cm | 192 cm | 1.700 kg |
| Jaguar XJ | € 113.100 | 511 cm | 190 cm | 1.620 kg |
| Jaguar F-Type | € 119.500 | 448 cm | 192 cm | 1.630 kg |
| Land Rover Defender | € 105.600 | 460 cm | 185 cm | 1.950 kg |
| Audi RS Q3 | € 120.600 | 453 cm | 185 cm | 1.690 kg |
| Audi RS4 | € 110.500 | 459 cm | 182 cm | 1.660 kg |
| Jaguar XK8 | € 115.600 | 476 cm | 183 cm | 1.690 kg |
| BMW M3 | € 119.000 | 449 cm | 178 cm | 1.630 kg |
| Land Rover Range Rover Velar | € 110.700 | 480 cm | 193 cm | 1.930 kg |
| Lexus LS 430 | € 107.800 | 514 cm | 183 cm | 1.810 kg |
| Jaguar S-Type | € 104.600 | 487 cm | - | 1.700 kg |
| Maserati Ghibli | € 111.500 | 497 cm | 195 cm | 1.870 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.