72-YB-42
OLDTIMER
Er rijden momenteel 286 Mercedes-Benz Double SIX's rond in Nederland. Deze zwarte Double SIX komt uit het jaar 1975 en is nu 50 jaren, 6 maanden en 26 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 mei 2011, dus sinds 15 jaren en 7 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz Double SIX coupe rijden er nog 286 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 1973 en maart 1998. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz Double SIX is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 28 oktober 2010. Het voertuig was toen 34 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz Double SIX voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz Double SIX | 1975
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | Double SIX |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 200 kW (272 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 12 stuks |
| Cilinderinhoud | 5344cc (5,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 1 november 1975 |
| Leeftijd | 50 jaren, 6 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 50 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 mei 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 jaren en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 oktober 2010. Het voertuig was toen 34 jaren, 11 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.780 kg |
| Massa rijklaar | 1.880 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,76 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 72-YB-42 | 3-04-2025 | 12:28 | periodieke controle | 3-04-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 72-YB-42 | 17-01-2023 | 14:50 | periodieke controle | 17-01-2025 | Nee |
| 72-YB-42 | 30-12-2020 | 15:11 | periodieke controle | 30-12-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 3-04-2025 | 12:28 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
| 3-04-2025 | 12:28 | 507 | 5.*.55 | 1 | Dim-, grootlicht werkt niet (goed) |
| 3-04-2025 | 12:28 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 30-12-2020 | 15:11 | AC3 | AC3 | 1 | Roestschade van 1,5 t/m 2,0E of meer dan 15% dikteafname |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz Double SIX voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 72-YB-42 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
72-YB-42
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 72-YA-42 | Fiat | 500R | Sedan | Onbekend | 15-11-2002 | 53,1 jaar | |
| 72-YB-41 | Land Rover | 109 | Stationwagen | Onbekend | 15-09-2010 | 51,6 jaar | |
| 72-YB-42 | Mercedes-Benz | Double SIX | Coupe | Onbekend | 28-10-2010 | 50,6 jaar | |
| 72-YB-43 | MG | Midget | Niet geregistreerd | Onbekend | 23-06-1989 | 49,9 jaar | |
| 72-YB-44 | DAF | 6647 | Stationwagen | Onbekend | 15-09-2010 | 50,6 jaar | |
| 72-YB-46 | Opel | GT | Niet geregistreerd | Onbekend | 11-09-1991 | 52,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een gewicht van ± 1.780 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volvo XC40 | 444 cm | 187 cm | 1.890 kg |
| Tesla Model 3 | 472 cm | 201 cm | 1.800 kg |
| Tesla Model Y | 477 cm | 192 cm | 1.950 kg |
| BMW 5-Serie | 506 cm | 190 cm | 1.950 kg |
| Ford Kuga | 473 cm | 188 cm | 1.760 kg |
| Volvo XC60 | 470 cm | 190 cm | 1.950 kg |
| Lynk & Co 01 | 455 cm | 186 cm | 1.850 kg |
| Volvo V60 | 478 cm | 187 cm | 1.930 kg |
| Volkswagen ID.3 | 427 cm | 181 cm | 1.900 kg |
| Mitsubishi Outlander | 470 cm | 181 cm | 1.800 kg |
| BMW 3-Serie | 482 cm | 183 cm | 1.880 kg |
| Hyundai Tucson | 451 cm | 187 cm | 1.690 kg |
| Audi A6 | 500 cm | 189 cm | 1.840 kg |
| Kia Sportage | 452 cm | 187 cm | 1.680 kg |
| Volvo EX30 | 423 cm | 185 cm | 1.860 kg |
| Hyundai Kona | 437 cm | 183 cm | 1.670 kg |
| BMW X3 | 476 cm | 214 cm | 1.960 kg |
| Audi Q5 | 474 cm | 193 cm | 1.890 kg |
| Kia EV3 | 430 cm | 185 cm | 1.760 kg |
| Toyota RAV 4 | 466 cm | 187 cm | 1.910 kg |
| Kia EV6 | 468 cm | 188 cm | 1.890 kg |
| Volkswagen Tiguan | 473 cm | 186 cm | 1.740 kg |
| BMW X1 | 451 cm | 185 cm | 1.840 kg |
| Skoda Kodiaq | 476 cm | 186 cm | 1.780 kg |
| Skoda Enyaq | 466 cm | 188 cm | 1.910 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.