KBG-89-Z
Er rijden momenteel 4.980 Mercedes-Benz CLK's rond in Nederland. Deze zwarte CLK komt uit het jaar 2001 en is nu 24 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 19 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz CLK 430 coupe rijden er in dezelfde variant (L370G0) nog 2 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2001 en juli 2001. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz CLK 430 is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz CLK 430 tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 6 maart 2026. Het voertuig was toen 24 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLK 430 | 2001
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLK 430 |
| Lengte | 4,57 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,37 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 33.554 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 205 kW (279 pk) |
| Continue vermogen | 205 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 113 943 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4266cc (4,3 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 28 juni 2001 |
| Leeftijd | 24 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 6 maart 2026. Het voertuig was toen 24 jaren, 8 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 maart 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.455 kg |
| Massa rijklaar | 1.555 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.960 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.960 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 980 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 980 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.040 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,51 m (voor) / 1,48 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant L370G0 | |
| Uitvoering SFAAA40 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*96/27*0054*13 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.6 l/100km (1 liter op 8,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.6 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 278 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 87 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 87 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*1999/102A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| KBG-89-Z | 30-03-2026 | 14:58 | periodieke controle | 30-03-2027 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 30-03-2026 | 14:58 | 551 | 5.*.55 | 2 | Remlicht glas gerepareerd of bewerkt |
| 30-03-2026 | 14:58 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van KBG-89-Z - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
KBG-89-Z
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| KBG-80-Z | Ford | Focus | Stationwagen | € 188.937 | 06-03-2026 | 7,3 jaar | |
| KBG-81-Z | BMW | X5 | Stationwagen | € 110.352 | 06-03-2026 | 5,3 jaar | |
| KBG-82-Z | BMW | X1 | Stationwagen | € 63.195 | 06-03-2026 | 4,5 jaar | |
| KBG-83-Z | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 23.044 | 06-03-2026 | 11,9 jaar | |
| KBG-84-Z | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 42.606 | 06-03-2026 | 11,1 jaar | |
| KBG-85-Z | Citroën | Mehari | Cabriolet | Onbekend | 06-03-2026 | 46,9 jaar | |
| KBG-86-Z | Mercedes-Benz | GLA | Stationwagen | € 47.954 | 06-03-2026 | 11 jaar | |
| KBG-87-Z | Niesmann-Bischoff | Arto 78 | Kampeerwagen | € 62.652 | 31-03-2026 | Nieuw | |
| KBG-88-Z | Hyundai | Kona | MPV | € 29.028 | 06-03-2026 | 6,4 jaar | |
| KBG-89-B | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 54.837 | 06-03-2026 | 14,1 jaar | |
| KBG-89-D | BMW | X3 | Stationwagen | € 70.108 | 06-03-2026 | 3,6 jaar | |
| KBG-89-F | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 21.345 | 06-03-2026 | 7,3 jaar | |
| KBG-89-G | Kia | Ceed | Stationwagen | € 34.499 | 06-03-2026 | 4,4 jaar | |
| KBG-89-H | MG | Marvel R | Hatchback | € 45.989 | 06-03-2026 | 3,3 jaar | |
| KBG-89-J | Toyota | Aygo X | Hatchback | € 28.322 | 06-03-2026 | 0,3 jaar | |
| KBG-89-K | Audi | Q7 | Stationwagen | € 137.632 | 06-03-2026 | 0,4 jaar | |
| KBG-89-L | Audi | Q6 | Stationwagen | € 92.175 | 13-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBG-89-N | Peugeot | 2008 | MPV | € 38.619 | 06-03-2026 | 1 jaar | |
| KBG-89-P | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 76.336 | 18-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBG-89-R | Adria | Compact DL | Kampeerwagen | € 99.540 | 10-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBG-89-S | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 47.000 | 12-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBG-89-T | Volkswagen | ID.3 | Stationwagen | € 36.815 | 31-03-2026 | Nieuw | |
| KBG-89-V | Kia | EV5 | MPV | € 44.345 | 10-03-2026 | 0,2 jaar | |
| KBG-89-X | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 58.075 | 06-03-2026 | 9,3 jaar | |
| KBG-89-Z | Mercedes-Benz | CLK | Coupe | Onbekend | 06-03-2026 | 24,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met een afmeting van 457 x 172 cm een gewicht van ± 1.455 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| BMW 3-Serie | 463 cm | 182 cm | 1.600 kg |
| Volkswagen Touran | 453 cm | 182 cm | 1.500 kg |
| Toyota Corolla | 465 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Saab 9-3 | 467 cm | 180 cm | 1.600 kg |
| Opel Zafira | 448 cm | 180 cm | 1.430 kg |
| Toyota Prius | 465 cm | 178 cm | 1.530 kg |
| Volvo V50 | 452 cm | 177 cm | 1.350 kg |
| Audi A4 | 467 cm | 179 cm | 1.600 kg |
| BMW 2-Serie | 457 cm | 180 cm | 1.590 kg |
| Subaru Forester | 461 cm | 180 cm | 1.510 kg |
| Renault Arkana | 457 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| Hyundai Ioniq | 447 cm | 182 cm | 1.440 kg |
| Nissan Leaf | 449 cm | 179 cm | 1.480 kg |
| Volvo S60 | 460 cm | 181 cm | 1.530 kg |
| Honda CR-V | 464 cm | 182 cm | 1.560 kg |
| Mitsubishi Outlander | 467 cm | 180 cm | 1.590 kg |
| Seat Altea XL | 447 cm | 177 cm | 1.370 kg |
| Kia Ceed | 461 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Mazda 5 | 459 cm | 176 cm | 1.410 kg |
| Volkswagen Caddy | 465 cm | 179 cm | 1.460 kg |
| Nissan Qashqai+2 | 454 cm | 178 cm | 1.420 kg |
| Toyota Avensis | 459 cm | 176 cm | 1.330 kg |
| Seat Leon | 464 cm | 180 cm | 1.590 kg |
| Kia ProCeed | 462 cm | 180 cm | 1.310 kg |
| Kia Carens | 455 cm | 182 cm | 1.440 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLK
Mercedes-Benz CLK Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz CLK-Klasse
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/clk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLK Coupe
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.