95-XBJ-7
Er rijden momenteel 4.980 Mercedes-Benz CLK's rond in Nederland. Deze grijze CLK komt uit het jaar 1999 en is nu 26 jaren, 5 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 5 mei 2026, dus sinds 22 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Mercedes-Benz CLK 320 coupe rijden er in dezelfde variant (L365A0) nog 123 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1997 en september 2001. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz CLK 320 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 7 mei 2012. Het voertuig was toen 12 jaren, 5 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz CLK 320 | 1999
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | CLK 320 |
| Lengte | 4,57 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 240 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 15.686 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 160 kW (218 pk) |
| Continue vermogen | 160 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 112 940 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 3199cc (3,2 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 november 1999 |
| Leeftijd | 26 jaren, 5 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 26 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 5 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 22 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 7 mei 2012. Het voertuig was toen 12 jaren, 5 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 6 februari 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.395 kg |
| Massa rijklaar | 1.495 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 425 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.920 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.920 kg |
| Maximum massa samenstelling | 3.420 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.020 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 1.020 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 745 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 1.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 1.500 kg trekken en ongeremd tot 745 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, maar met dit voertuig mag je een geremde aanhanger tot 1.500 kg trekken.
Voor dit voertuig incl. een (geremde) aanhanger van 1.500 kg is het B-rijbewijs voldoende.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,69 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,48 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant L365A0 | |
| Uitvoering TEAAA40 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*96/27*0054*09 | |
| Plaats chassisnummer op dwarsbalk v. r. voorzitting |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 15 l/100km (1 liter op 6,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 15 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.2 l/100km (1 liter op 13,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 10.1 l/100km (1 liter op 9,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 10.1 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 242 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*1996/69 | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 95-XBJ-7 | 6-02-2025 | 09:36 | periodieke controle | 6-02-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 95-XBJ-7 | 11-01-2024 | 14:36 | periodieke controle | 11-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 95-XBJ-7 | 29-12-2022 | 09:01 | periodieke controle | 6-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 95-XBJ-7 | 14-12-2021 | 11:01 | periodieke controle | 6-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 95-XBJ-7 | 11-11-2020 | 12:07 | periodieke controle | 6-01-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 95-XBJ-7 | 6-01-2020 | 10:37 | periodieke controle | 6-01-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 6-02-2025 | 09:36 | 259 | 5.*.29 | 2 | Stuurkogel te veel speling |
| 6-02-2025 | 09:36 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
2024 | |||||
| 11-01-2024 | 14:36 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 11-01-2024 | 14:36 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2022 | |||||
| 29-12-2022 | 09:01 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 29-12-2022 | 09:01 | AC5 | AC5 | 1 | Mechanische delen van het remsysteem vertonen slijtage |
| 29-12-2022 | 09:01 | 524 | 5.*.56 | 2 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2021 | |||||
| 14-12-2021 | 11:01 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
| 14-12-2021 | 11:01 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 14-12-2021 | 11:01 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2020 | |||||
| 11-11-2020 | 12:07 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 11-11-2020 | 12:07 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 6-01-2020 | 10:37 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz CLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 95-XBJ-7 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
95-XBJ-7
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 95-XBB-7 | Opel | Corsa | MPV | € 19.985 | 07-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 95-XBD-7 | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.640 | 08-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 95-XBH-7 | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 25.897 | 08-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 95-XBJ-2 | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 35.160 | 10-05-2012 | 14,7 jaar | |
| 95-XBJ-4 | Fiat | Panda | MPV | € 12.940 | 15-05-2012 | 14 jaar | |
| 95-XBJ-5 | Volvo | XC70 | Stationwagen | € 65.495 | 07-05-2012 | 15,3 jaar | |
| 95-XBJ-6 | Renault | Megane | Coupe | € 28.375 | 14-05-2012 | 14 jaar | |
| 95-XBJ-7 | Mercedes-Benz | CLK | Coupe | Onbekend | 07-05-2012 | 26,5 jaar | |
| 95-XBK-7 | Toyota | Auris | MPV | € 22.490 | 12-06-2012 | 14 jaar | |
| 95-XBP-7 | Opel | Corsa | MPV | € 18.165 | 10-05-2012 | 14,1 jaar | |
| 95-XBR-7 | Fiat | Panda | MPV | € 8.369 | 15-05-2012 | 14 jaar | |
| 95-XBS-7 | Hyundai | ix20 | MPV | € 19.055 | 21-05-2012 | 14 jaar | |
| 95-XBV-7 | Volvo | V70 | Stationwagen | € 47.851 | 16-05-2012 | 14 jaar | |
| 95-XBX-7 | Audi | Q3 | Stationwagen | € 44.905 | 21-05-2012 | 14 jaar | |
| 95-XBZ-7 | Citroën | C1 | Hatchback | € 12.420 | 16-05-2012 | 14 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met lengte van 457 cm een gewicht van ± 1.395 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Tiguan | 460 cm | 185 cm | 1.500 kg |
| BMW 3-Serie | 463 cm | 182 cm | 1.530 kg |
| Mazda CX-5 | 458 cm | 185 cm | 1.540 kg |
| Renault Megane | 463 cm | 181 cm | 1.490 kg |
| Volkswagen Touran | 453 cm | 183 cm | 1.500 kg |
| Toyota Corolla | 465 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Kia Ceed | 461 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Peugeot 5008 | 464 cm | 185 cm | 1.460 kg |
| Volvo V50 | 452 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Volkswagen Golf | 464 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| Volvo V60 | 464 cm | 187 cm | 1.480 kg |
| Opel Grandland X | 448 cm | 186 cm | 1.410 kg |
| Saab 9-3 | 467 cm | 180 cm | 1.530 kg |
| Renault Scenic | 464 cm | 187 cm | 1.510 kg |
| Ford Kuga | 454 cm | 186 cm | 1.510 kg |
| Citroën C4 Picasso | 460 cm | 183 cm | 1.530 kg |
| Opel Zafira | 448 cm | 180 cm | 1.460 kg |
| Toyota Prius | 465 cm | 178 cm | 1.530 kg |
| Volvo S60 | 464 cm | 187 cm | 1.530 kg |
| Hyundai Tucson | 450 cm | 186 cm | 1.480 kg |
| Audi Q3 | 452 cm | 185 cm | 1.520 kg |
| Peugeot 308 | 464 cm | 185 cm | 1.470 kg |
| BMW 2-Serie | 457 cm | 184 cm | 1.500 kg |
| Opel Astra | 466 cm | 186 cm | 1.490 kg |
| Subaru Forester | 461 cm | 180 cm | 1.510 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz CLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz CLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz CLK
Mercedes-Benz CLK Wikipedia-pagina
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz CLK-Klasse
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/clk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz CLK Coupe
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.