98-YB-25
OLDTIMER
Er rijden momenteel 5.411 Mercedes-Benz 280's rond in Nederland. Deze grijze 280 komt uit het jaar 1973 en is nu 53 jaren, 4 maanden en 20 dagen oud en heeft de status oldtimer. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 24 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 7 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine & lpg en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 280 SE sedan rijden er nog 4.633 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1963 en juli 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 69.687 en € 97.585, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 86.403 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 280 SE is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 22 januari 2014. Het voertuig was toen 41 jaren en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 280 SE | 1973
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 280 SE |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | sedan |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 138 kW (188 pk) |
| Brandstof | Benzine & LPG |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2700cc (2,7 liter motor) |
| Type gasinstallatie | G2 gasinstallatie |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 11 januari 1973 |
| Leeftijd | 53 jaren, 4 maanden en 20 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 53 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 24 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 22 januari 2014. Het voertuig was toen 41 jaren en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.750 kg |
| Massa rijklaar | 1.850 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 285 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.135 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.135 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.020 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.115 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,86 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,52 m (voor) / 1,53 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer schutbord motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 98-YB-25 | 23-12-2021 | 12:41 | periodieke controle | 23-12-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 98-YB-25 | 19-03-2020 | 14:34 | periodieke controle | 19-03-2022 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2021 | |||||
| 23-12-2021 | 12:41 | 289 | 5.*.31 | 1 | Schijf-, trommelrem loopt niet vrij |
| 23-12-2021 | 12:41 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
| 23-12-2021 | 12:41 | 388 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie werkt niet |
2020 | |||||
| 19-03-2020 | 14:34 | 377 | 5.*.41 | 1 | Roestschade scharnierbevestiging motorkap, kofferdeksel |
| 19-03-2020 | 14:34 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 19-03-2020 | 14:34 | 475 | 5.*.55 | 1 | Achterlicht werkt niet (goed) |
| 19-03-2020 | 14:34 | 035 | 5.*.3 | 2 | Roestschade dorpel |
| 19-03-2020 | 14:34 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Toegevoegde objecten aan voertuig
| Kenteken | Montagedatum | Omschrijving | Merk | Aanvullende informatie | Classificatie |
|---|---|---|---|---|---|
| 98-YB-25 | 30-01-2014 | LPG Installatie | OMVL | Gasinstallatie tank inhoud 100 liter | G2 |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 280 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 98-YB-25 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
98-YB-25
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 98-YB-21 | Lincoln | Continental | Coupe | Onbekend | 24-01-2014 | 53,3 jaar | |
| 98-YB-22 | BMW | R 60 | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 01-02-1999 | 52,8 jaar |
| 98-YB-25 | Mercedes-Benz | 280 | Sedan | Onbekend | 22-01-2014 | 53,4 jaar | |
| 98-YB-26 | Saab | 99 | Sedan | Onbekend | 22-01-2014 | 52,4 jaar | |
| 98-YB-27 | DAF | 66 YA | Cabriolet | Onbekend | 23-01-2014 | 52 jaar | |
| 98-YB-28 | Alfa Romeo | Giulia | Niet geregistreerd | Onbekend | 23-11-1998 | 53 jaar | |
| 98-YB-29 | Kreidler | RS | Niet geregistreerd | ? | Onbekend | 13-07-1984 | 53 jaar |
| 98-YD-25 | Chevrolet | Corvette | Coupe | Onbekend | 27-07-2022 | 49,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 86.403 en/of een gewicht van ± 1.750 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| BMW 5-Serie | € 86.200 | 506 cm | 190 cm | 1.920 kg |
| Audi Q5 | € 85.800 | 474 cm | 193 cm | 1.890 kg |
| Audi A6 | € 86.800 | 500 cm | 189 cm | 1.840 kg |
| BMW X3 | € 86.200 | 476 cm | 192 cm | 1.850 kg |
| BMW 4-Serie | € 85.900 | 478 cm | 185 cm | 1.780 kg |
| BMW X4 | € 84.900 | 475 cm | 192 cm | 1.800 kg |
| BMW 3-Serie | € 82.900 | 482 cm | 183 cm | 1.770 kg |
| Jaguar XF | € 83.400 | 497 cm | 188 cm | 1.800 kg |
| Jaguar F-Pace | € 92.400 | 476 cm | 194 cm | 1.920 kg |
| Volvo V90 Cross Country | € 83.500 | 494 cm | 190 cm | 1.760 kg |
| Audi A7 | € 90.800 | 497 cm | 191 cm | 1.750 kg |
| Audi S4 | € 89.100 | 478 cm | 184 cm | 1.860 kg |
| Lexus GS 450h | € 83.000 | 489 cm | 184 cm | 1.840 kg |
| Audi A6 Allroad | € 89.800 | 496 cm | 186 cm | 1.840 kg |
| Ford Mustang | € 87.000 | 481 cm | 192 cm | 1.690 kg |
| Land Rover Defender | € 81.900 | 442 cm | 179 cm | 1.920 kg |
| Chevrolet Camaro | € 83.900 | 489 cm | 192 cm | 1.670 kg |
| Audi S5 | € 91.400 | 471 cm | 185 cm | 1.850 kg |
| Lexus NX 350h | € 80.900 | 466 cm | 187 cm | 1.770 kg |
| Jeep Wrangler | € 85.100 | 448 cm | 188 cm | 1.860 kg |
| Land Rover Range Rover Evoque | € 85.600 | 437 cm | 200 cm | 1.780 kg |
| Audi RS Q3 | € 87.300 | 441 cm | 184 cm | 1.630 kg |
| Volvo XC60 | € 83.700 | 468 cm | 190 cm | 1.840 kg |
| Audi SQ5 | € 92.500 | 465 cm | 191 cm | 1.910 kg |
| BMW X2 | € 83.800 | 436 cm | 182 cm | 1.590 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.