H-368-HK
Er rijden momenteel 8.039 Land Rover Range Rover's rond in Nederland. Deze grijze Range Rover komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren, 4 maanden en 21 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 februari 2026, dus sinds 6 maanden en 12 dagen. Deze personenauto rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Land Rover Range Rover stationwagen rijden er in dezelfde variant (S5LZ2F) nog 420 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen oktober 2012 en april 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 105.011 en € 240.931, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 182.103 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Range Rover bedraagt € 195.273 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Land Rover Range Rover € 13.170 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 februari 2020. Het voertuig was toen 1 jaar, 9 maanden en 28 dagen oud.
Bekijk ook alle Land Rover Range Rover voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Land Rover Range Rover | 2018
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Land Rover |
| Handelsbenaming | Range Rover |
| Breedte | 1,98 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 218 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 195.273 |
| Bruto BPM | € 34.415 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 250 kW (340 pk) |
| Continue vermogen | 250 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 448DT |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 4367cc (4,4 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 12 april 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren, 4 maanden en 21 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 februari 2020. Het voertuig was toen 1 jaar, 9 maanden en 28 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 21 augustus 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.589 kg |
| Massa rijklaar | 2.689 kg |
| 0 kg (licht) (zeer zwaar) 2689 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 601 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.290 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.290 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.590 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.590 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.800 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | 750 kg |
| Maximum massa trekken geremd | 3.500 kg |
Wanneer je alleen het B-rijbewijs hebt, mag je met dit voertuig een geremde aanhanger, caravan of vouwwagen incl. belading tot 750 kg trekken en ook ongeremd tot 750 kg.
Met een BE-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 3.500 kg inclusief belading, met dit voertuig mag je ook een geremde aanhanger tot 3.500 kg trekken.
Met het B-rijbewijs mag je een aanhanger trekken van maximaal 750 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading). Of een aanhanger trekken van meer dan 750 kg als de auto en de aanhanger samen niet boven de 3.500 kg (lege gewicht aanhanger incl. belading) uitkomen.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,92 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,69 m (voor) / 1,68 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type LG | |
| Variant S5LZ2F | |
| Uitvoering D5L1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0649*17 | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.4 l/100km (1 liter op 11,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 219 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-368-HK | 21-08-2026 | 09:23 | periodieke controle | 21-08-2027 | Nee |
| H-368-HK | 26-06-2025 | 11:39 | periodieke controle | 28-07-2026 | Nee |
| H-368-HK | 18-07-2024 | 12:10 | periodieke controle | 28-07-2025 | Ja, bekijk hier. |
| H-368-HK | 28-07-2023 | 14:00 | periodieke controle | 28-07-2024 | Nee |
| H-368-HK | 13-10-2022 | 14:11 | periodieke controle | 13-10-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-368-HK | 2-03-2021 | 15:47 | periodieke controle | 12-04-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 18-07-2024 | 12:10 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2022 | |||||
| 13-10-2022 | 14:11 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 13-10-2022 | 14:11 | 391 | 5.*.43 | 2 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Land Rover Range Rover voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-368-HK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-368-HK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-360-HK | Fiat | 500 | Hatchback | € 18.393 | 15-07-2020 | 10,3 jaar | |
| H-361-HK | Fiat | 500 | Hatchback | Onbekend | 18-02-2020 | 17,8 jaar | |
| H-363-HK | Opel | Crossland X | MPV | € 27.846 | 12-02-2020 | 7,5 jaar | |
| H-364-HK | Skoda | Fabia | Hatchback | € 14.725 | 17-10-2020 | 11,9 jaar | |
| H-366-HK | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 41.665 | 30-01-2020 | 7,2 jaar | |
| H-367-HK | Dethleffs | T 66 | Kampeerwagen | € 38.289 | 30-01-2020 | 12,4 jaar | |
| H-368-HB | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 164.982 | 31-01-2020 | 6,6 jaar | |
| H-368-HF | Opel | Corsa | Hatchback | € 19.396 | 30-01-2020 | 6,6 jaar | |
| H-368-HH | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 27.005 | 29-12-2020 | 5,7 jaar | |
| H-368-HJ | Opel | Grandland X | MPV | € 36.691 | 30-01-2020 | 6,6 jaar | |
| H-368-HK | Land Rover | Range Rover | Stationwagen | € 195.273 | 08-02-2020 | 8,4 jaar | |
| H-368-HL | Audi | A4 | Stationwagen | € 56.810 | 04-02-2020 | 9,9 jaar | |
| H-368-HP | Volkswagen | Golf | Stationwagen | Onbekend | 14-02-2020 | 18,1 jaar | |
| H-368-HR | Fiat | 500 | Hatchback | € 23.135 | 03-04-2020 | 8,9 jaar | |
| H-368-HT | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 30.681 | 04-02-2020 | 8,7 jaar | |
| H-368-HV | Nissan | Qashqai | MPV | € 33.890 | 22-05-2020 | 9,5 jaar | |
| H-368-HX | Ford | Puma | MPV | € 33.487 | 12-02-2020 | 6,6 jaar | |
| H-368-HZ | BMW | 1-Serie | Stationwagen | Onbekend | 06-02-2020 | 18,7 jaar | |
| H-369-HK | Nissan | Qashqai | MPV | € 30.718 | 03-02-2020 | 16,6 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 182.103 en/of breedte van 198 cm en/of een gewicht van ± 2.589 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Cayenne | € 176.500 | 499 cm | 201 cm | 2.530 kg |
| BMW X7 | € 176.800 | 518 cm | 200 cm | 2.460 kg |
| BMW i7 | € 177.900 | 539 cm | 195 cm | 2.620 kg |
| BMW XM | € 191.300 | 511 cm | 201 cm | 2.690 kg |
| Mercedes-Benz EQS | € 180.300 | 522 cm | 203 cm | 2.710 kg |
| Mercedes-Benz S-klasse | € 180.700 | 531 cm | 195 cm | 2.360 kg |
| BMW 7-Serie | € 184.600 | 539 cm | 195 cm | 2.430 kg |
| Mercedes-Benz GLS | € 176.800 | 524 cm | 203 cm | 2.450 kg |
| BMW M5 | € 171.800 | 510 cm | 197 cm | 2.450 kg |
| Mercedes-Benz 500 | € 165.800 | 518 cm | 198 cm | 2.380 kg |
| Jeep Grand Cherokee | € 172.800 | 485 cm | 195 cm | 2.340 kg |
| Cadillac Escalade | € 177.800 | 513 cm | 201 cm | 2.580 kg |
| Audi SQ7 | € 166.500 | 506 cm | 197 cm | 2.690 kg |
| Mercedes-Benz GL | € 199.600 | 515 cm | 198 cm | 2.480 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 1 september 2026.