X-048-SR
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze grijze Ka komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 december 2024, dus sinds 1 jaar en 5 maanden. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (AAAA1U) nog 19.816 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2008 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.902 en € 20.813, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.897 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 9.099 incl. BTW en BPM, deze Ford Ka is daardoor € 1.798 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Ford haalt een maximumsnelheid van 159 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Ford Ka tot de 8% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 december 2024. Het voertuig was toen 14 jaren, 7 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2010
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 9.099 |
| Bruto BPM | € 295 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 mei 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 december 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 5 maanden. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 december 2024. Het voertuig was toen 14 jaren, 7 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 23 december 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 29 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant AAAA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 119 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-048-SR | 15-12-2025 | 14:43 | periodieke controle | 23-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| X-048-SR | 23-12-2024 | 14:57 | periodieke controle | 23-12-2025 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 15-12-2025 | 14:43 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 15-12-2025 | 14:43 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-048-SR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-048-SR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-040-SR | Volkswagen | Golf GTE | Stationwagen | € 42.054 | 19-01-2024 | 5,1 jaar | |
| X-041-SR | Audi | Q5 | Stationwagen | Onbekend | 02-03-2024 | 16,7 jaar | |
| X-042-SR | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 31.131 | 17-01-2024 | 4 jaar | |
| X-043-SR | Polaris | RZR Pro XP | Niet geregistreerd | ? | € 37.989 | 27-01-2024 | 5,2 jaar |
| X-044-SR | Mini | Cooper | Stationwagen | € 30.720 | 20-01-2024 | 4,9 jaar | |
| X-045-SR | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 61.319 | 17-01-2024 | 4,5 jaar | |
| X-046-SR | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 48.933 | 15-02-2024 | 5,6 jaar | |
| X-047-SR | Seat | Ibiza | MPV | € 14.995 | 19-01-2024 | 14,8 jaar | |
| X-048-SB | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 78.898 | 09-01-2024 | 5,7 jaar | |
| X-048-SF | Nissan | Qashqai | MPV | € 28.372 | 09-02-2024 | 16,4 jaar | |
| X-048-SG | Peugeot | Expert | MPV | € 48.182 | 29-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-048-SH | Mercedes-Benz | EQB | Stationwagen | € 64.359 | 25-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-048-SJ | Opel | Insignia | MPV | € 46.895 | 21-02-2024 | 12,9 jaar | |
| X-048-SK | Kia | Niro | Stationwagen | € 43.850 | 22-01-2024 | 2,3 jaar | |
| X-048-SL | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 11.905 | 25-01-2024 | 13,1 jaar | |
| X-048-SN | Opel | Combo-e Life | MPV | € 43.919 | 18-01-2024 | 2,4 jaar | |
| X-048-SP | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 47.350 | 05-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-048-SR | Ford | Ka | MPV | € 9.099 | 27-12-2024 | 16 jaar | |
| X-048-ST | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 40.430 | 12-03-2024 | 2,2 jaar | |
| X-048-SV | Audi | Q3 | Hatchback | € 52.916 | 18-01-2024 | 4 jaar | |
| X-048-SX | Citroën | Berlingo | MPV | € 34.631 | 05-02-2024 | 5,2 jaar | |
| X-048-SZ | Toyota | Aygo | Hatchback | € 15.156 | 07-02-2024 | 6,9 jaar | |
| X-049-SR | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 34.284 | 19-03-2024 | 3,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.897 en/of een afmeting van 362 x 166 cm en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Twingo | € 10.600 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Kia Picanto | € 11.100 | 360 cm | 160 cm | 830 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.700 | 354 cm | 164 cm | 840 kg |
| Hyundai i10 | € 10.300 | 357 cm | 160 cm | 900 kg |
| Fiat Panda | € 10.600 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.600 | 364 cm | 160 cm | 850 kg |
| Suzuki Celerio | € 11.900 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Nissan Pixo | € 9.900 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Subaru Justy | € 11.700 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.