T-221-XR
Er rijden momenteel 56.824 Ford Ka's rond in Nederland. Deze rode Ka komt uit het jaar 2010 en is nu 16 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 november 2025, dus sinds 6 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Ford Ka MPV rijden er in dezelfde variant (AAAA1U) nog 19.816 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2008 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 6.902 en € 20.813, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 10.897 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Ka bedraagt € 12.050 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Ford Ka € 1.153 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Ford haalt een maximumsnelheid van 159 km/uur. Van alle Nederlandse personenauto's behoort deze Ford Ka tot de 8% traagste personenauto's.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 oktober 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 6 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Ford Ka voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Ford Ka | 2010
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Ford |
| Handelsbenaming | Ka |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 159 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 12.050 |
| Bruto BPM | € 841 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 51 kW (69 pk) |
| Continue vermogen | 51 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 169A4000 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1242cc (1,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2010 |
| Leeftijd | 16 jaren, 1 maand en 26 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 november 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 oktober 2023. Het voertuig was toen 13 jaren, 6 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 18 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 840 kg |
| Massa rijklaar | 940 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 380 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.320 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.320 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 770 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 640 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,30 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,41 m (voor) / 1,40 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type RU8 | |
| Variant AAAA1U | |
| Uitvoering 4AAAHA | |
| Typegoedkeuringsnummer e3*2001/116*0280*02 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 119 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 81 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-221-XR | 9-10-2025 | 14:56 | periodieke controle | 11-10-2026 | Ja, bekijk hier. |
| T-221-XR | 11-10-2023 | 12:13 | periodieke controle | 11-10-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 9-10-2025 | 14:56 | 190 | 5.*.20 | 1 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 9-10-2025 | 14:56 | 355 | 5.*.39 | 1 | Remvertraging / remwerking parkeerrem onvoldoende |
Vergeet ook niet alle Ford Ka voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-221-XR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-221-XR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-220-XR | Ford | Ka | MPV | Onbekend | 29-09-2023 | 16,4 jaar | |
| T-221-XB | Ford | Fiesta | Hatchback | € 26.307 | 14-09-2023 | 5,9 jaar | |
| T-221-XD | Toyota | Yaris Cross | Hatchback | € 34.422 | 19-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-221-XF | Knaus | R07 | Kampeerwagen | € 51.374 | 15-09-2023 | 4 jaar | |
| T-221-XG | Audi | Q5 | Stationwagen | € 79.417 | 14-10-2023 | 6,4 jaar | |
| T-221-XH | Hyundai | i20 | Hatchback | € 29.895 | 29-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-221-XJ | Renault | Twingo | Hatchback | € 9.901 | 08-10-2023 | 13,6 jaar | |
| T-221-XK | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 64.875 | 26-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-221-XL | BYD | Atto 3 | MPV | € 38.025 | 20-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-221-XN | Seat | Ateca | Stationwagen | € 46.609 | 29-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-221-XP | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 45.018 | 30-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-221-XR | Ford | Ka | MPV | € 12.050 | 16-10-2023 | 16,2 jaar | |
| T-221-XS | Kia | Picanto | MPV | € 17.165 | 27-10-2023 | 2,6 jaar | |
| T-221-XT | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 34.763 | 21-09-2023 | 5,5 jaar | |
| T-221-XV | Audi | A3 | Hatchback | € 44.214 | 15-10-2023 | 8,2 jaar | |
| T-221-XX | Kia | Picanto | MPV | € 17.960 | 31-10-2023 | 2,6 jaar | |
| T-221-XZ | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 43.940 | 27-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-222-XR | Fiat | 124 Spider | Cabriolet | € 46.349 | 03-10-2023 | 7,2 jaar | |
| T-223-XR | Audi | A4 | Stationwagen | € 71.408 | 22-09-2023 | 7,3 jaar | |
| T-224-XR | Ford | Ka | MPV | € 9.649 | 28-02-2024 | 14,2 jaar | |
| T-225-XR | Peugeot | 3008 | MPV | € 44.623 | 06-10-2023 | 4,8 jaar | |
| T-226-XR | Citroën | C5 Aircross | MPV | € 43.050 | 18-10-2023 | 4,4 jaar | |
| T-227-XR | Jeep | Compass | MPV | € 46.332 | 01-11-2023 | 4 jaar | |
| T-228-XR | Ford | Focus | Stationwagen | € 26.195 | 01-12-2023 | 10,9 jaar | |
| T-229-XR | BMW | X3 | Stationwagen | € 70.108 | 10-10-2023 | 3,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 10.897 en/of een afmeting van 362 x 166 cm en/of een gewicht van ± 840 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Twingo | € 10.600 | 369 cm | 166 cm | 900 kg |
| Kia Picanto | € 11.100 | 360 cm | 160 cm | 830 kg |
| Volkswagen Up! | € 11.700 | 354 cm | 164 cm | 840 kg |
| Hyundai i10 | € 10.300 | 357 cm | 160 cm | 900 kg |
| Fiat Panda | € 10.600 | 356 cm | 161 cm | 860 kg |
| Chevrolet Spark | € 10.600 | 364 cm | 160 cm | 850 kg |
| Suzuki Celerio | € 11.900 | 360 cm | 160 cm | 790 kg |
| Nissan Pixo | € 9.900 | 360 cm | 161 cm | 830 kg |
| Subaru Justy | € 11.700 | 364 cm | 167 cm | 870 kg |
| Seat Mii | € 11.700 | 356 cm | 164 cm | 840 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.