18-JG-RR
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze blauwe Z4 komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 30 januari 2020, dus sinds 6 jaren en 4 maanden. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (CM11) nog 829 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1998 en april 2004. De nieuwwaarde van deze BMW Z-serie is helaas onbekend.
Je trekt met deze BMW geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 196 km/uur. Deze BMW Z-serie is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 39.1% snellere personenauto's in Nederland.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2002
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Lengte | 4,05 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 196 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 7.094 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 87 kW (118 pk) |
| Continue vermogen | 87 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 194E1 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1895cc (1,9 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 29 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 2 maanden en 1 dag |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 30 januari 2020 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 jaren en 4 maanden. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 28 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.195 kg |
| Massa rijklaar | 1.295 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 195 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.490 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.490 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 840 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,42 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type R/C | |
| Variant CM11 | |
| Uitvoering 01 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*98/14*0029*13 | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 11.5 l/100km (1 liter op 8,7km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.5 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.9 l/100km (1 liter op 12,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 189 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label D | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*1999/102A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 18-JG-RR | 26-01-2026 | 11:02 | periodieke controle | 28-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 18-JG-RR | 23-01-2025 | 10:10 | periodieke controle | 28-01-2026 | Nee |
| 18-JG-RR | 15-01-2024 | 14:11 | periodieke controle | 28-01-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 18-JG-RR | 9-01-2023 | 09:44 | periodieke controle | 28-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 18-JG-RR | 20-01-2022 | 13:21 | periodieke controle | 28-01-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 18-JG-RR | 22-01-2021 | 08:59 | periodieke controle | 28-01-2022 | Nee |
| 18-JG-RR | 28-01-2020 | 16:34 | periodieke controle | 28-01-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 26-01-2026 | 11:02 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2024 | |||||
| 15-01-2024 | 14:11 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 15-01-2024 | 14:11 | 520 | 5.*.56 | 1 | Koplamp met afwijkend lichtbeeld onjuist afgesteld |
2023 | |||||
| 9-01-2023 | 09:44 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
2022 | |||||
| 20-01-2022 | 13:21 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 20-01-2022 | 13:21 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 20-01-2022 | 13:21 | 584 | 5.*.55 | 1 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 18-JG-RR - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
18-JG-RR
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18-JB-RR | Suzuki | Alto | Hatchback | Onbekend | 07-02-2002 | 24,3 jaar | |
| 18-JG-RL | Renault | Kangoo | Stationwagen | Onbekend | 03-04-2002 | 24,2 jaar | |
| 18-JG-RR | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 29-03-2002 | 24,2 jaar | |
| 18-JG-RS | Citroën | Saxo | Hatchback | Onbekend | 06-04-2002 | 24,2 jaar | |
| 18-JJ-RR | Toyota | Corolla | Hatchback | Onbekend | 25-04-2002 | 24,1 jaar | |
| 18-JK-RR | Dethleffs | A 5880 | Kampeerwagen | Onbekend | 24-05-2002 | 24 jaar | |
| 18-JP-RR | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 02-07-2002 | 23,9 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 23.908 en/of lengte van 405 cm en/of een gewicht van ± 1.195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Renault Captur | € 24.000 | 412 cm | 178 cm | 1.180 kg |
| Volkswagen Polo | € 25.700 | 406 cm | 175 cm | 1.080 kg |
| Ford Fiesta | € 23.000 | 407 cm | 176 cm | 1.140 kg |
| Hyundai ix20 | € 22.600 | 411 cm | 177 cm | 1.170 kg |
| Nissan Juke | € 24.800 | 414 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Kia Venga | € 22.700 | 408 cm | 177 cm | 1.190 kg |
| Ford B-Max | € 23.700 | 408 cm | 175 cm | 1.190 kg |
| Alfa Romeo MiTo | € 22.700 | 406 cm | 172 cm | 1.110 kg |
| Kia Stonic | € 25.400 | 414 cm | 176 cm | 1.120 kg |
| Citroën C3 Picasso | € 22.400 | 410 cm | 177 cm | 1.250 kg |
| Renault Kangoo | € 22.800 | 406 cm | 171 cm | 1.310 kg |
| Daihatsu Terios | € 22.800 | 407 cm | 170 cm | 1.150 kg |
| Renault Clio | € 23.600 | 405 cm | 173 cm | 1.220 kg |
| Opel Astra | € 22.900 | 411 cm | 171 cm | 1.090 kg |
| Citroën C3 | € 26.000 | 402 cm | 176 cm | 1.180 kg |
| Dacia Sandero | € 24.600 | 410 cm | 178 cm | 1.100 kg |
| MG MG3 | € 24.700 | 411 cm | 180 cm | 1.280 kg |
| Opel Meriva | € 21.900 | 405 cm | - | 1.290 kg |
| Mini One | € 24.900 | 398 cm | 173 cm | 1.130 kg |
| Lancia Musa | € 23.000 | 404 cm | 170 cm | 1.140 kg |
| Mini One Clubman | € 25.600 | 396 cm | 168 cm | 1.120 kg |
| Honda HR-V | € 24.200 | 409 cm | 170 cm | 1.160 kg |
| Fiat 500L | € 24.300 | 415 cm | 178 cm | 1.240 kg |
| Volkswagen Golf Cabriolet | € 26.100 | 408 cm | 170 cm | 1.130 kg |
| Honda CR-Z | € 25.400 | 408 cm | 174 cm | 1.130 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.