10-NDZ-8
Er rijden momenteel 13.267 BMW Z4's rond in Nederland. Deze zwarte Z4 komt uit het jaar 2007 en is nu 19 jaren en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 6 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 22 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze BMW Z-serie cabriolet rijden er in dezelfde variant (BU51) nog 177 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2005 en maart 2009. De nieuwwaarde ligt tussen de € 59.797 en € 80.580, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 70.759 uitkomt. De nieuwwaarde van deze BMW Z-serie is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 21 augustus 2010. Het voertuig was toen 3 jaren en 3 maanden oud.
Bekijk ook alle BMW Z4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
BMW Z-serie | 2007
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | BMW |
| Handelsbenaming | Z-serie |
| Lengte | 4,09 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 14.954 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 195 kW (265 pk) |
| Continue vermogen | 195 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N52B30A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 6 stuks |
| Cilinderinhoud | 2996cc (3,0 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2007 |
| Leeftijd | 19 jaren en 4 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 6 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 22 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 21 augustus 2010. Het voertuig was toen 3 jaren en 3 maanden oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 27 december 2026. Het voertuig moet over 7 maanden en 1 dag gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.315 kg |
| Massa rijklaar | 1.415 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 225 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.640 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.640 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 1) | 790 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 1) | 790 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (nr. 2) | 860 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (nr. 2) | 860 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Z85 | |
| Variant BU51 | |
| Uitvoering 02 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0219*05 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.8 l/100km (1 liter op 7,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.8 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.8 l/100km (1 liter op 14,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9 l/100km (1 liter op 11,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 217 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 89 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 89 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label F | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 10-NDZ-8 | 2-12-2025 | 13:15 | periodieke controle | 27-12-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 10-NDZ-8 | 27-12-2024 | 11:14 | periodieke controle | 27-12-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 10-NDZ-8 | 1-05-2024 | 08:56 | periodieke controle | 30-05-2025 | Nee |
| 10-NDZ-8 | 31-03-2023 | 11:49 | periodieke controle | 30-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 10-NDZ-8 | 6-05-2022 | 08:33 | periodieke controle | 30-05-2023 | Nee |
| 10-NDZ-8 | 20-05-2021 | 16:43 | periodieke controle | 30-05-2022 | Nee |
| 10-NDZ-8 | 30-03-2020 | 16:09 | periodieke controle | 30-05-2021 | Nee |
| 10-NDZ-8 | 17-04-2019 | 11:16 | periodieke controle | 30-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 2-12-2025 | 13:15 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2024 | |||||
| 27-12-2024 | 11:14 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 31-03-2023 | 11:49 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 31-03-2023 | 11:49 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 31-03-2023 | 11:49 | 509 | 5.*.55 | 1 | Inrichting voor aanpassing dimlichtafstelling werkt niet (go |
2019 | |||||
| 17-04-2019 | 11:16 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle BMW Z4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 10-NDZ-8 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
10-NDZ-8
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10-NDB-8 | Fiat | Panda | MPV | € 9.596 | 09-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDD-8 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.940 | 11-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDF-8 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 11.160 | 03-09-2010 | 15,7 jaar | |
| 10-NDG-8 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 9.790 | 19-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDH-8 | Peugeot | 5008 | MPV | € 27.250 | 20-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDK-8 | Ford | Ka | MPV | € 9.950 | 13-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDL-8 | Toyota | Prius | Hatchback | € 29.090 | 20-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDN-8 | Renault | Scenic | Hatchback | € 30.030 | 20-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDP-8 | Seat | Ibiza | MPV | Onbekend | 17-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDR-8 | Citroën | C1 | Hatchback | € 10.885 | 16-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDS-8 | Kia | Sportage | MPV | € 29.485 | 17-09-2010 | 15,7 jaar | |
| 10-NDT-8 | BMW | 3-Serie | Coupe | € 53.849 | 20-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDX-8 | BMW | 3-Serie | Coupe | € 43.964 | 20-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDZ-1 | Volkswagen | Scirocco | Coupe | € 27.915 | 27-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDZ-3 | Seat | Ibiza | MPV | € 16.316 | 19-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDZ-4 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 11.015 | 06-09-2010 | 15,7 jaar | |
| 10-NDZ-5 | Opel | Agila | Stationwagen | € 12.914 | 18-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDZ-6 | Kia | Sportage | MPV | € 25.990 | 26-08-2010 | 15,8 jaar | |
| 10-NDZ-7 | Saab | 9-3 | Cabriolet | Onbekend | 23-08-2010 | 16,6 jaar | |
| 10-NDZ-8 | BMW | Z4 | Cabriolet | Onbekend | 21-08-2010 | 19 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 70.759 en/of lengte van 409 cm en/of een gewicht van ± 1.315 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz SLK | € 69.200 | 415 cm | 182 cm | 1.400 kg |
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi TTS | € 74.600 | 419 cm | 184 cm | 1.450 kg |
| Mercedes-Benz SLC | € 68.700 | 415 cm | 182 cm | 1.410 kg |
| Audi Coupe | € 66.400 | 418 cm | 183 cm | 1.260 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.