9-TFV-85
Er rijden momenteel 278 Pössl KW 20's rond in Nederland. Deze beige KW 20 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 februari 2014, dus sinds 12 jaren, 3 maanden en 26 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 020 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKE8FE) nog 7 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2010 en juli 2011. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.172 en € 49.979, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 45.810 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW 020 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 1 februari 2014. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 13 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 020 | 2011
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 020 |
| Kleur | BEIGE |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.324 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 88 kW (120 pk) |
| Continue vermogen | 88 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4HU |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 februari 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 12 jaren, 3 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 1 februari 2014. Het voertuig was toen 2 jaren, 9 maanden en 13 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 22 maart 2027. Het voertuig moet over 9 maanden en 26 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.615 kg |
| Massa rijklaar | 2.715 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 780 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.495 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.495 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.995 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKE8FE | |
| Uitvoering G1GI0G0ADTB080 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*07 | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2003/76B | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 9-TFV-85 | 9-03-2026 | 09:35 | periodieke controle | 22-03-2027 | Nee |
| 9-TFV-85 | 20-03-2025 | 11:19 | periodieke controle | 22-03-2026 | Nee |
| 9-TFV-85 | 22-03-2024 | 14:50 | periodieke controle | 22-03-2025 | Nee |
| 9-TFV-85 | 20-01-2023 | 13:39 | periodieke controle | 30-01-2024 | Nee |
| 9-TFV-85 | 24-01-2022 | 10:54 | periodieke controle | 30-01-2023 | Nee |
| 9-TFV-85 | 13-01-2021 | 11:44 | periodieke controle | 30-01-2022 | Nee |
| 9-TFV-85 | 16-01-2020 | 13:44 | periodieke controle | 30-01-2021 | Nee |
| 9-TFV-85 | 14-01-2019 | 13:24 | periodieke controle | 30-01-2020 | Nee |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 9-TFV-85 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
9-TFV-85
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9-TFB-85 | Peugeot | 208 | Hatchback | € 18.290 | 30-01-2014 | 12,3 jaar | |
| 9-TFD-85 | Ford | B-Max | MPV | € 22.739 | 25-02-2014 | 12,3 jaar | |
| 9-TFG-85 | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 42.223 | 14-01-2014 | 12,4 jaar | |
| 9-TFH-85 | Kia | Picanto | MPV | € 11.495 | 28-02-2014 | 12,2 jaar | |
| 9-TFK-85 | Toyota | Yaris | MPV | € 19.030 | 14-01-2014 | 12,4 jaar | |
| 9-TFN-85 | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 18-01-2014 | 19,3 jaar | |
| 9-TFS-85 | Citroën | C1 | Hatchback | € 11.520 | 14-01-2014 | 12,4 jaar | |
| 9-TFV-81 | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 53.806 | 20-03-2015 | 14,3 jaar | |
| 9-TFV-84 | Ford | B-Max | MPV | € 23.529 | 28-01-2014 | 12,7 jaar | |
| 9-TFV-85 | Pössl | KW 20 | Kampeerwagen | Onbekend | 01-02-2014 | 15,1 jaar | |
| 9-TFV-86 | Hyundai | i10 | MPV | € 11.870 | 13-01-2014 | 13,3 jaar | |
| 9-TFV-87 | Opel | Corsa | MPV | € 16.914 | 26-03-2014 | 15,2 jaar | |
| 9-TFV-88 | Volvo | V60 | Stationwagen | € 64.989 | 05-03-2014 | 13,4 jaar | |
| 9-TFV-89 | Suzuki | Swift | Hatchback | Onbekend | 18-01-2014 | 18,8 jaar | |
| 9-TFX-85 | Chausson | Welcome | Kampeerwagen | Onbekend | 12-02-2014 | 23,2 jaar | |
| 9-TFZ-85 | Ford | S-Max | MPV | € 48.390 | 23-01-2014 | 12,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 45.810 en/of een gewicht van ± 2.615 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat 230 | € 50.100 | 748 cm | 227 cm | 2.830 kg |
| Fiat Ducato | € 46.400 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Peugeot Boxer | € 45.300 | 582 cm | 209 cm | 2.600 kg |
| Renault Master | € 47.300 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Citroën Jumper | € 45.500 | 587 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Opel Movano | € 46.000 | 583 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 47.200 | 689 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 48.600 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
| Westfalia Nugget | € 46.000 | 497 cm | 203 cm | 2.380 kg |
| Ford Transit | € 50.000 | 620 cm | 206 cm | 2.680 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Adria Compact SL | € 43.900 | 662 cm | 218 cm | 2.730 kg |
| Capron T447 | € 46.300 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T66 | € 45.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Hobby V65 GE | € 47.500 | 680 cm | 218 cm | 2.820 kg |
| Knaus R07 | € 45.800 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Volkswagen Crafter | € 47.800 | 674 cm | 200 cm | 2.670 kg |
| Westfalia Ford Nugget | € 46.300 | 498 cm | 203 cm | 2.430 kg |
| Capron T67 | € 45.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 44.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.