4-XJG-32
Er rijden momenteel 278 Pössl KW 20's rond in Nederland. Deze grijze KW 20 komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren, 1 maand en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 augustus 2014, dus sinds 11 jaren, 9 maanden en 4 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW 020 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (FKF8FE) nog 17 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2012 en augustus 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.852 en € 53.906, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.562 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW 020 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 23 augustus 2014. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW 020 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW 020 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 150 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.922 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 18 april 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren, 1 maand en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 augustus 2014 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 jaren, 9 maanden en 4 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 23 augustus 2014. Het voertuig was toen 2 jaren, 4 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 juni 2027. Het voertuig moet over 1 jaar en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.665 kg |
| Massa rijklaar | 2.765 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 535 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.300 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.300 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.800 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant FKF8FE | |
| Uitvoering G1DG1G0ADTC080 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*09 | |
| Plaats chassisnummer r. |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 4-XJG-32 | 19-05-2026 | 10:50 | periodieke controle | 3-06-2027 | Ja, bekijk hier. |
| 4-XJG-32 | 2-06-2025 | 14:26 | periodieke controle | 3-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 4-XJG-32 | 7-05-2024 | 15:04 | periodieke controle | 3-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 4-XJG-32 | 18-04-2023 | 15:50 | periodieke controle | 3-06-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 4-XJG-32 | 13-05-2022 | 08:45 | periodieke controle | 3-06-2023 | Nee |
| 4-XJG-32 | 16-04-2021 | 13:49 | periodieke controle | 3-06-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 4-XJG-32 | 3-06-2020 | 11:26 | periodieke controle | 3-06-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 4-XJG-32 | 17-04-2019 | 13:38 | periodieke controle | 18-04-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 19-05-2026 | 10:50 | 524 | 5.*.56 | 2 | Lichtbeeld dimlicht onjuist |
2025 | |||||
| 2-06-2025 | 14:26 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
2024 | |||||
| 7-05-2024 | 15:04 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 7-05-2024 | 15:04 | 522 | 5.*.56 | 2 | Licht- donkerscheiding dimlicht onduidelijk |
2023 | |||||
| 18-04-2023 | 15:50 | 576 | 5.*.53 | 1 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2021 | |||||
| 16-04-2021 | 13:49 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2020 | |||||
| 3-06-2020 | 11:26 | 312 | 5.*.31 | 2 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
2019 | |||||
| 17-04-2019 | 13:38 | 497 | 5.*.55 | 1 | Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 20 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 4-XJG-32 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
4-XJG-32
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 4-XJB-32 | Kia | Rio | MPV | € 14.795 | 17-09-2014 | 11,7 jaar | |
| 4-XJF-32 | Volvo | V60 | Stationwagen | € 39.235 | 09-01-2015 | 13,1 jaar | |
| 4-XJG-30 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.925 | 29-08-2014 | 13,3 jaar | |
| 4-XJG-32 | Pössl | KW 20 | Kampeerwagen | Onbekend | 23-08-2014 | 14,1 jaar | |
| 4-XJG-33 | Toyota | Yaris | MPV | € 19.743 | 04-09-2014 | 11,9 jaar | |
| 4-XJG-34 | Citroën | C3 | Hatchback | € 16.639 | 19-08-2014 | 16,3 jaar | |
| 4-XJG-35 | Opel | Corsa | MPV | € 19.591 | 11-09-2014 | 13,9 jaar | |
| 4-XJG-37 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 19.437 | 14-11-2014 | 13,3 jaar | |
| 4-XJG-39 | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.207 | 17-10-2014 | 13,6 jaar | |
| 4-XJH-32 | Porsche | Targa | Cabriolet | € 196.796 | 13-08-2014 | 11,8 jaar | |
| 4-XJJ-32 | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | Onbekend | 14-08-2014 | 21,1 jaar | |
| 4-XJK-32 | Suzuki | Swift | Hatchback | € 15.384 | 18-08-2014 | 11,8 jaar | |
| 4-XJL-32 | Dacia | Logan | Stationwagen | € 14.885 | 21-08-2014 | 11,8 jaar | |
| 4-XJP-32 | Toyota | Auris | MPV | € 19.645 | 21-08-2014 | 11,8 jaar | |
| 4-XJT-32 | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 35.668 | 22-08-2014 | 11,8 jaar | |
| 4-XJV-32 | Renault | Clio | Stationwagen | € 20.480 | 22-09-2014 | 11,7 jaar | |
| 4-XJX-32 | Mazda | MX-5 | Cabriolet | € 31.635 | 22-08-2014 | 11,8 jaar | |
| 4-XJZ-32 | Volvo | V40 | MPV | € 33.254 | 22-08-2014 | 11,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.562 en/of een gewicht van ± 2.665 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 45.500 | 600 cm | 209 cm | 2.660 kg |
| Fiat 290 | € 45.300 | 705 cm | 224 cm | 2.480 kg |
| Peugeot Boxer | € 44.100 | 582 cm | 207 cm | 2.600 kg |
| Citroën Jumper | € 44.800 | 587 cm | 205 cm | 2.550 kg |
| Renault Master | € 46.700 | 606 cm | 208 cm | 2.520 kg |
| Opel Movano | € 48.300 | 575 cm | 207 cm | 2.460 kg |
| Mercedes-Benz Sprinter | € 45.900 | 689 cm | 199 cm | 2.750 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 738 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Rapido S6 | € 46.500 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.600 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Adria Compact SL | € 43.900 | 662 cm | 218 cm | 2.730 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T67 | € 43.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Knaus R07 | € 45.000 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 43.000 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Toth Es Fiai Clever | € 47.800 | 618 cm | 205 cm | 2.670 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.