RT-232-H
Er rijden momenteel 1.005 Pössl KW 18's rond in Nederland. Deze grijze KW 18 komt uit het jaar 2013 en is nu 13 jaren, 1 maand en 22 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 februari 2018, dus sinds 8 jaren, 3 maanden en 16 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Pössl KW018 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (CKC9FE) nog 25 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2012 en april 2014. De nieuwwaarde ligt tussen de € 26.610 en € 58.871, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.131 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Pössl KW018 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 februari 2018. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 8 dagen oud.
Bekijk ook alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Pössl KW018 | 2013
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Pössl |
| Handelsbenaming | KW018 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 156 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.285 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 110 kW (150 pk) |
| Continue vermogen | 110 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 4H03 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 4 april 2013 |
| Leeftijd | 13 jaren, 1 maand en 22 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 februari 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 jaren, 3 maanden en 16 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 februari 2018. Het voertuig was toen 4 jaren, 10 maanden en 8 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 19 mei 2027. Het voertuig moet over 11 maanden en 24 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.948 kg |
| Massa rijklaar | 3.048 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 452 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 6.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.400 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,89 m (voor) / 2,00 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type EG/DF 003 | |
| Variant CKC9FE | |
| Uitvoering M4HP100ADTC064 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0416*11 | |
| Plaats chassisnummer op r. deurdorpel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 312 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 312 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| RT-232-H | 13-05-2026 | 09:25 | periodieke controle | 19-05-2027 | Nee |
| RT-232-H | 9-05-2025 | 09:08 | periodieke controle | 19-05-2026 | Nee |
| RT-232-H | 2-05-2024 | 12:47 | periodieke controle | 19-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| RT-232-H | 4-05-2023 | 11:46 | periodieke controle | 19-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| RT-232-H | 17-05-2022 | 11:59 | periodieke controle | 19-05-2023 | Nee |
| RT-232-H | 12-05-2021 | 10:27 | periodieke controle | 19-05-2022 | Nee |
| RT-232-H | 19-05-2020 | 09:41 | periodieke controle | 19-05-2021 | Nee |
| RT-232-H | 16-04-2019 | 15:57 | periodieke controle | 16-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 2-05-2024 | 12:47 | 259 | 5.*.29 | 1 | Stuurkogel te veel speling |
2023 | |||||
| 4-05-2023 | 11:46 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
Vergeet ook niet alle Pössl KW 18 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van RT-232-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
RT-232-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| RT-230-H | Chevrolet | Spark | Hatchback | € 10.032 | 16-04-2018 | 14,8 jaar | |
| RT-231-H | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.959 | 13-03-2018 | 13,9 jaar | |
| RT-232-B | Bürstner | BUT660 | Kampeerwagen | Onbekend | 27-01-2018 | 15,9 jaar | |
| RT-232-D | Kia | Niro | Stationwagen | € 30.430 | 29-01-2018 | 8,3 jaar | |
| RT-232-G | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 67.331 | 02-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RT-232-H | Pössl | KW 18 | Kampeerwagen | Onbekend | 10-02-2018 | 13,2 jaar | |
| RT-232-K | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 40.570 | 26-01-2018 | 10,8 jaar | |
| RT-232-L | Volvo | V90 | Stationwagen | € 57.493 | 01-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RT-232-N | Peugeot | 108 | Hatchback | € 12.880 | 28-02-2018 | 8,2 jaar | |
| RT-232-P | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 96.897 | 29-01-2018 | 11,6 jaar | |
| RT-232-S | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 34.701 | 14-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RT-232-T | Citroën | C1 | Hatchback | Onbekend | 03-02-2018 | 21 jaar | |
| RT-232-V | Ford | Fiesta | Hatchback | € 16.434 | 07-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RT-232-X | Volkswagen | Arteon | Hatchback | € 55.966 | 06-02-2018 | 8,3 jaar | |
| RT-233-H | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 67.016 | 29-01-2018 | 12,5 jaar | |
| RT-234-H | Audi | A4 | Stationwagen | € 52.977 | 28-02-2018 | 9,1 jaar | |
| RT-235-H | Ford | Fusion | MPV | Onbekend | 26-10-2018 | 17,1 jaar | |
| RT-236-H | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 20.998 | 04-06-2018 | 9,2 jaar | |
| RT-237-H | Toyota | Yaris | MPV | Onbekend | 23-04-2018 | 18,3 jaar | |
| RT-238-H | Suzuki | Swift | Hatchback | Onbekend | 31-01-2018 | 19 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.131 en/of een gewicht van ± 2.948 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Fiat Ducato | € 47.500 | 571 cm | 207 cm | 2.660 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 738 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Rapido S6 | € 46.500 | 707 cm | 235 cm | 2.910 kg |
| Hymer T 698 CL | € 44.600 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Benimar Tessoro | € 46.200 | 744 cm | 232 cm | 3.000 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 44.800 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Compact SL | € 43.500 | 662 cm | 212 cm | 2.730 kg |
| Bürstner BUT620 | € 44.300 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T67 | € 43.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Knaus R07 | € 45.000 | 599 cm | 205 cm | 2.800 kg |
| Knaus R16 | € 43.500 | 708 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Roller Team Livingstone 2 | € 43.000 | 600 cm | 205 cm | 2.820 kg |
| Adria Matrix M 670 SBC | € 45.600 | 749 cm | 231 cm | 2.960 kg |
| Dethleffs KW 009 | € 44.700 | 600 cm | 205 cm | 2.770 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 44.100 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| Karmann Mobil Davis 620 | € 46.000 | 637 cm | 205 cm | 2.940 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.