09-LTK-3
Er rijden momenteel 243 Mercedes-Benz 208's rond in Nederland. Deze witte 208 komt uit het jaar 2005 en is nu 20 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 19 augustus 2011, dus sinds 14 jaren, 9 maanden en 6 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz 901.6 208CDi kampeerwagen rijden er nog 45 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juli 1981 en juni 2006. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz 901.6 208CDi is helaas onbekend.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz 208 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz 901.6 208CDi | 2005
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | 901.6 208CDi |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 8.312 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 60 kW (82 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2148cc (2,1 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2005 |
| Leeftijd | 20 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 19 augustus 2011 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 14 jaren, 9 maanden en 6 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 5 juni 2026. Het voertuig moet over 11 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.125 kg |
| Massa rijklaar | 2.225 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 365 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 2.590 kg |
| Technische max massa voertuig | 2.590 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.590 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.460 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.460 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.500 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,00 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,64 m (voor) / 1,65 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balk a. vooras |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 09-LTK-3 | 5-06-2025 | 16:32 | periodieke controle | 5-06-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 09-LTK-3 | 4-06-2024 | 14:44 | periodieke controle | 4-06-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 09-LTK-3 | 12-05-2023 | 13:23 | periodieke controle | 12-05-2024 | Nee |
| 09-LTK-3 | 4-05-2022 | 16:55 | periodieke controle | 10-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 09-LTK-3 | 10-05-2021 | 14:34 | periodieke controle | 10-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 09-LTK-3 | 13-06-2019 | 10:55 | periodieke controle | 28-06-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 5-06-2025 | 16:32 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 5-06-2025 | 16:32 | 556 | 5.*.55 | 1 | Remlicht werkt niet (goed) |
2024 | |||||
| 4-06-2024 | 14:44 | 115 | 5.*.11 | 1 | Uitlaatsysteem niet gasdicht / onveilige afvoer uitlaatgasse |
| 4-06-2024 | 14:44 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
| 4-06-2024 | 14:44 | 190 | 5.*.20 | 3 | Slijtage/beschadiging wiellager hoorbaar of voelbaar |
| 4-06-2024 | 14:44 | 241 | 5.*.28 | 2 | Schokdemper werkt niet (goed) |
| 4-06-2024 | 14:44 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2022 | |||||
| 4-05-2022 | 16:55 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 10-05-2021 | 14:34 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz 208 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 09-LTK-3 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
09-LTK-3
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09-LTB-3 | Volvo | V50 | MPV | € 30.855 | 25-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTH-3 | Volvo | V70 | Stationwagen | € 58.247 | 28-07-2010 | 15,8 jaar | |
| 09-LTJ-3 | Audi | A5 | Hatchback | € 51.825 | 28-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTK-1 | Mazda | 6 | Hatchback | € 30.833 | 30-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTK-3 | Mercedes-Benz | 208 | Kampeerwagen | Onbekend | 30-06-2005 | 20,9 jaar | |
| 09-LTK-6 | Fiat | 500 | Hatchback | € 15.393 | 29-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTK-7 | Fiat | 500 | Hatchback | € 23.709 | 30-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTK-9 | Fiat | Panda | MPV | € 10.115 | 09-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTL-3 | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.110 | 30-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTN-3 | BMW | 5-Serie | Sedan | € 67.217 | 03-07-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTP-3 | Opel | Corsa | Hatchback | € 15.614 | 30-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTR-3 | Fiat | 500 | Hatchback | € 16.368 | 30-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTS-3 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.580 | 30-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTT-3 | Hyundai | i10 | MPV | € 9.095 | 30-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTV-3 | Subaru | Legacy | Stationwagen | € 30.790 | 14-10-2010 | 15,6 jaar | |
| 09-LTX-3 | Fiat | 500 | Hatchback | € 13.547 | 29-06-2010 | 15,9 jaar | |
| 09-LTZ-3 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.780 | 30-07-2010 | 15,8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met een gewicht van ± 2.125 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Volkswagen Transporter | 531 cm | 211 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen California | 519 cm | 194 cm | 2.340 kg |
| Volkswagen Multivan | 509 cm | 190 cm | 2.340 kg |
| Volkswagen Kombi | 518 cm | 194 cm | 2.300 kg |
| Renault Trafic | 536 cm | 196 cm | 2.250 kg |
| Volkswagen Kampeerauto | - | - | 2.250 kg |
| Ford Transit | 580 cm | 223 cm | 2.290 kg |
| Ford Transit-Nugget | 497 cm | 197 cm | 2.310 kg |
| Fiat 280 | - | 225 cm | 2.330 kg |
| Opel Vivaro | 528 cm | 196 cm | 2.080 kg |
| Fiat Ducato | 545 cm | 223 cm | 2.330 kg |
| Renault Master | 563 cm | 205 cm | 2.330 kg |
| Ford Transit Custom | 517 cm | 203 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Caravelle | 528 cm | 192 cm | 2.240 kg |
| Ford Transit-tourneo | 574 cm | 199 cm | 2.320 kg |
| Volkswagen Ventje | 510 cm | 190 cm | 2.280 kg |
| Fiat 290 | - | 225 cm | 2.340 kg |
| Volkswagen 70X0B | 466 cm | 186 cm | 2.030 kg |
| Ford Transit-euroline-nugget | 483 cm | 197 cm | 2.260 kg |
| Peugeot Kampeerauto | - | - | 2.300 kg |
| Peugeot Boxer | 544 cm | 209 cm | 2.330 kg |
| Volkswagen LT | - | 210 cm | 2.280 kg |
| Volkswagen 70X0BL | - | 184 cm | 2.050 kg |
| Volkswagen 7DW | - | 184 cm | 2.170 kg |
| Peugeot Expert | 511 cm | 192 cm | 2.050 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.