HRR-96-J
Er rijden momenteel 231 MC Louis MC4's rond in Nederland. Deze grijze MC4 komt uit het jaar 2025 en is nu 11 maanden en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig ook sindsdien. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze MC Louis MC4 879 kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (G1FFM) nog 8 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2025 en februari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 54.707 en € 60.420, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 58.278 uitkomt. De nieuwwaarde van deze MC4 879 bedraagt € 58.992 incl. BTW en BPM, daardoor is deze MC Louis MC4 879 € 714 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van MC Louis haalt een maximumsnelheid van 130 km/uur. Van alle Nederlandse campers behoort deze MC Louis MC4 879 tot de 14.4% traagste campers.
Bekijk ook alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis MC4 879 | 2025
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis |
| Handelsbenaming | MC4 879 |
| Lengte | 7,45 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 2,95 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 130 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 58.992 |
| Bruto BPM | € 14.222 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 103 kW (140 pk) |
| Continue vermogen | 103 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | 46356294 |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2184cc (2,2 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 8 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 7 juni 2025 |
| Leeftijd | 11 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 7 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 juni 2028. Het voertuig moet over 2 jaren en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.868 kg |
| Massa rijklaar | 2.968 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 532 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.650 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.960 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type CJA8 | |
| Variant G1FFM | |
| Uitvoering BABW205 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2018/858*00136*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (WLTP) 9.7 l/100km (1 liter op 10,3km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (WLTP) 255 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 79 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 EA | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2023/443EA | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Vergeet ook niet alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HRR-96-J - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HRR-96-J
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HRR-90-J | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 15.328 | 28-05-2025 | 15 jaar | |
| HRR-91-J | Seres | Seres 3 | Stationwagen | € 37.614 | 02-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HRR-92-J | Land Rover | Defender | Stationwagen | € 110.120 | 02-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HRR-93-J | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 14.067 | 28-05-2025 | 12,8 jaar | |
| HRR-94-J | Porsche | 911 | Coupe | Onbekend | 17-06-2025 | 24,6 jaar | |
| HRR-95-J | Land Rover | Range Rover Evoque | MPV | € 92.008 | 28-05-2025 | 10,2 jaar | |
| HRR-96-B | Peugeot | 308 | Stationwagen | € 41.250 | 30-05-2025 | 1 jaar | |
| HRR-96-D | Opel | Astra | Stationwagen | € 46.019 | 30-05-2025 | 1 jaar | |
| HRR-96-F | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 49.482 | 30-05-2025 | 1 jaar | |
| HRR-96-G | Volkswagen | T-Cross | Stationwagen | € 37.425 | 19-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HRR-96-H | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 34.390 | 30-05-2025 | 1 jaar | |
| HRR-96-J | MC Louis | MC4 | Kampeerwagen | € 58.992 | 07-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HRR-96-K | Hymer | T 704 SL | Kampeerwagen | € 75.970 | 28-05-2025 | 8,2 jaar | |
| HRR-96-L | Suzuki | Swift | Hatchback | € 24.692 | 31-07-2025 | 6,7 jaar | |
| HRR-96-N | Volvo | V60 | Stationwagen | € 52.422 | 23-07-2025 | 5,2 jaar | |
| HRR-96-P | Peugeot | 2008 | MPV | € 40.298 | 22-08-2025 | 2,2 jaar | |
| HRR-96-R | Hyundai | i10 | Hatchback | € 24.345 | 25-07-2025 | 0,8 jaar | |
| HRR-96-S | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 86.050 | 07-06-2025 | 0,9 jaar | |
| HRR-96-T | Hyundai | Tucson | MPV | € 51.745 | 25-08-2025 | 0,7 jaar | |
| HRR-96-V | Hyundai | Inster | MPV | € 24.195 | 20-08-2025 | 0,7 jaar | |
| HRR-96-X | Hyundai | Inster | MPV | € 24.295 | 25-08-2025 | 0,7 jaar | |
| HRR-96-Z | Citroën | DS4 | Stationwagen | € 44.010 | 30-05-2025 | 1 jaar | |
| HRR-97-J | Audi | Q3 | Hatchback | € 64.198 | 28-05-2025 | 3,4 jaar | |
| HRR-98-J | BMW | 2-Serie | Stationwagen | € 50.164 | 26-07-2025 | 11,4 jaar | |
| HRR-99-J | Kia | Ceed | MPV | € 17.231 | 29-07-2025 | 15,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 58.278 en/of een afmeting van 745 x 235 cm en/of een gewicht van ± 2.868 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Bürstner BUT728 | € 57.700 | 744 cm | 232 cm | 2.960 kg |
| Bürstner BT7284 | € 56.800 | 749 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Hymer T 678 CL | € 62.600 | 749 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Dethleffs Magic Edition Bm T 001 | € 57.400 | 743 cm | 233 cm | 2.960 kg |
| Adria Coral S 670 SL | € 54.000 | 747 cm | 232 cm | 2.880 kg |
| Benimar Tessoro 463 | € 54.000 | 744 cm | 231 cm | 2.940 kg |
| Rapido S80 | € 56.000 | 741 cm | 235 cm | 3.080 kg |
| Dethleffs T 7051 | € 57.100 | 742 cm | 233 cm | 2.900 kg |
| LMC H737 | € 59.300 | 746 cm | 233 cm | 2.890 kg |
| Capron T447 | € 58.500 | 740 cm | 232 cm | 2.830 kg |
| Capron T67 | € 58.400 | 735 cm | 232 cm | 2.720 kg |
| Bürstner BT7271 | € 63.700 | 749 cm | 230 cm | 2.950 kg |
| Adria Matrix 670 DL | € 53.600 | 749 cm | 233 cm | 2.910 kg |
| LMC T732 | € 62.800 | 755 cm | 232 cm | 2.980 kg |
| Carthago Chic C-line I 4.8 | € 53.200 | 739 cm | 234 cm | 3.100 kg |
| Benimar Tessoro | € 53.600 | 743 cm | 231 cm | 3.020 kg |
| Bürstner BT7441 | € 57.500 | 749 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Bürstner BT7272 | € 62.400 | 742 cm | 233 cm | 2.920 kg |
| LMC H730 | € 54.700 | 738 cm | 232 cm | 2.820 kg |
| Capron T69L | € 55.100 | 740 cm | 232 cm | 2.780 kg |
| Capron T449 | € 55.000 | 740 cm | 232 cm | 2.780 kg |
| Bürstner BT7363 | € 53.500 | 742 cm | 233 cm | 2.930 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 61.300 | 741 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Hobby T70 F | € 55.800 | 738 cm | 237 cm | 2.980 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 59.800 | 739 cm | 230 cm | 2.880 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.