HBN-64-V
Er rijden momenteel 231 MC Louis MC4's rond in Nederland. Deze witte MC4 komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 1 maand en 11 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 7 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 39.074 incl. BTW en BPM.
Dit voertuig van MC Louis haalt een maximumsnelheid van 155 km/uur. Daardoor behoort deze MC Louis Mc4-65g tot de snelste 22% campers van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 10 januari 2025. Het voertuig was toen 8 jaren, 9 maanden en 6 dagen oud.
Bekijk ook alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
MC Louis Mc4-65g | 2016
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | MC Louis |
| Handelsbenaming | Mc4-65g |
| Lengte | 6,99 m |
| Breedte | 2,35 m |
| Hoogte | 2,87 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 39.074 |
| Bruto BPM | € 9.490 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 6 april 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 1 maand en 11 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 januari 2025. Het voertuig was toen 8 jaren, 9 maanden en 6 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 8 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 25 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.982 kg |
| Massa rijklaar | 3.082 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 418 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.650 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type ZEH4 | |
| Variant GMLD | |
| Uitvoering 697PB1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1264*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 192 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HBN-64-V | 10-12-2025 | 10:44 | periodieke controle | 8-02-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle MC Louis MC4 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HBN-64-V - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HBN-64-V
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HBN-60-V | Audi | RS6 | Stationwagen | € 207.676 | 09-01-2025 | 3 jaar | |
| HBN-61-V | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 119.542 | 11-01-2025 | 2,3 jaar | |
| HBN-62-V | Ford | Puma | MPV | € 38.349 | 24-01-2025 | 2,1 jaar | |
| HBN-63-V | Toyota | Corolla | Hatchback | € 42.085 | 17-01-2025 | 2 jaar | |
| HBN-64-B | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 52.106 | 23-08-2025 | 1,9 jaar | |
| HBN-64-D | Land Rover | Defender | Stationwagen | Onbekend | 06-05-2026 | 17,9 jaar | |
| HBN-64-F | Toyota | C-HR | Hatchback | € 39.385 | 29-01-2025 | 1,3 jaar | |
| HBN-64-G | Audi | A3 | Hatchback | € 34.179 | 10-01-2025 | 10,2 jaar | |
| HBN-64-H | Audi | Q6 | Stationwagen | € 78.555 | 30-01-2025 | 1,3 jaar | |
| HBN-64-J | Hyundai | Tucson | MPV | € 48.695 | 08-01-2025 | 3,9 jaar | |
| HBN-64-K | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 41.752 | 29-01-2025 | 5,3 jaar | |
| HBN-64-L | Kia | ProCeed | Hatchback | € 33.139 | 27-01-2025 | 6,1 jaar | |
| HBN-64-N | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 74.360 | 17-01-2025 | 3,8 jaar | |
| HBN-64-P | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 32.600 | 17-01-2025 | 1,3 jaar | |
| HBN-64-R | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 85.858 | 08-01-2025 | 6,6 jaar | |
| HBN-64-S | Land Rover | Discovery Sport | Stationwagen | € 64.042 | 14-01-2025 | 1,3 jaar | |
| HBN-64-T | Citroën | C1 | Hatchback | € 11.389 | 11-01-2025 | 13,9 jaar | |
| HBN-64-V | MC Louis | MC4 | Kampeerwagen | € 39.074 | 10-01-2025 | 10,1 jaar | |
| HBN-64-X | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 38.872 | 31-01-2025 | 1,3 jaar | |
| HBN-64-Z | Hyundai | Tucson | MPV | € 52.996 | 01-04-2025 | 8,3 jaar | |
| HBN-65-V | Mini | One | Hatchback | € 33.247 | 24-01-2025 | 8,7 jaar | |
| HBN-66-V | Opel | Crossland | MPV | € 33.949 | 18-03-2025 | 4 jaar | |
| HBN-67-V | Citroën | C3 | Hatchback | € 179.848 | 25-01-2025 | 6,2 jaar | |
| HBN-68-V | Toyota | Auris | MPV | € 27.340 | 23-01-2025 | 7,8 jaar | |
| HBN-69-V | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 17.044 | 10-01-2025 | 8 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 39.074 en/of een afmeting van 699 x 235 cm en/of een gewicht van ± 2.982 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer B 654 SL | € 35.700 | 699 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| Bürstner BT7002 | € 42.000 | 699 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Hymer B 614 SL | € 38.500 | 701 cm | 235 cm | 3.020 kg |
| Knaus R16 | € 39.800 | 708 cm | 230 cm | 2.900 kg |
| Knaus R22 | € 39.400 | 694 cm | 230 cm | 2.990 kg |
| Capron T339 | € 42.400 | 700 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Challenger Mageo | € 40.400 | 698 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Adria Coral S 600 SC | € 39.400 | 699 cm | 230 cm | 2.740 kg |
| Benimar Tessoro | € 42.600 | 700 cm | 232 cm | 2.930 kg |
| Joint S | € 38.100 | 702 cm | 235 cm | 2.860 kg |
| Bürstner BUT687 | € 39.300 | 689 cm | 230 cm | 2.770 kg |
| Capron T66 | € 40.600 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Eura Mobil Profila | € 39.500 | 689 cm | 232 cm | 2.870 kg |
| Hobby D 650 FLC | € 40.000 | 697 cm | 231 cm | 3.050 kg |
| Laika Caravans S.p.a. X660R | € 39.000 | 699 cm | 230 cm | 2.870 kg |
| Capron T69S | € 39.200 | 700 cm | 233 cm | 2.730 kg |
| Hymer T 654 SL | € 39.200 | 689 cm | 235 cm | 2.940 kg |
| Knaus R17 | € 37.200 | 699 cm | 234 cm | 3.020 kg |
| Hymer B 578 | € 42.900 | 700 cm | 235 cm | 3.030 kg |
| Chausson 628 EB | € 40.000 | 697 cm | 230 cm | 2.830 kg |
| Challenger 288 EB | € 39.400 | 699 cm | 230 cm | 2.850 kg |
| Hymer T 654 CL | € 39.400 | 690 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Hymer B 614 CL | € 39.100 | 698 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| Hymer T 578 | € 41.100 | 700 cm | 235 cm | 2.900 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 14 mei 2026.