T-509-VK
Er rijden momenteel 188 Benimar Mileo's rond in Nederland. Deze witte Mileo komt uit het jaar 2012 en is nu 14 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 september 2025, dus sinds 8 maanden en 21 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
De nieuwwaarde van deze camper bedraagt € 41.798 incl. BTW en BPM.
Dit voertuig van Benimar haalt een maximumsnelheid van 152 km/uur. Deze Benimar Mileo 236 is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij behoort bij de 26% snellere campers in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 15 september 2023. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 24 dagen oud.
Bekijk ook alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Benimar Mileo 236 | 2012
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Benimar |
| Handelsbenaming | Mileo 236 |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,89 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 152 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 41.798 |
| Bruto BPM | € 10.257 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 109 kW (148 pk) |
| Continue vermogen | 109 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481E |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 mei 2012 |
| Leeftijd | 14 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 4 september 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 8 maanden en 21 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 15 september 2023. Het voertuig was toen 11 jaren, 3 maanden en 24 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 september 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.912 kg |
| Massa rijklaar | 3.012 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 488 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.840 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,80 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type TRIGANO F14 | |
| Variant FITF | |
| Uitvoering MX35DAAA25YS5P | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*1242*01 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 11.9 l/100km (1 liter op 8,4km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 11.85 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 314 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 314 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 75 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 85 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 85 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 I | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008I | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| T-509-VK | 9-09-2025 | 11:04 | periodieke controle | 14-09-2026 | Ja, bekijk hier. |
| T-509-VK | 12-09-2024 | 08:56 | periodieke controle | 14-09-2025 | Nee |
| T-509-VK | 14-09-2023 | 10:29 | periodieke controle | 14-09-2024 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 9-09-2025 | 11:04 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van T-509-VK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
T-509-VK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| T-500-VK | Skoda | Karoq | Stationwagen | € 41.535 | 11-09-2023 | 6,4 jaar | |
| T-501-VK | Nissan | Qashqai | MPV | € 42.020 | 26-09-2023 | 6,8 jaar | |
| T-502-VK | Ford | Fiesta | Hatchback | € 24.155 | 12-09-2023 | 3,9 jaar | |
| T-503-VK | Suzuki | Swift | Hatchback | € 16.998 | 08-09-2023 | 12,7 jaar | |
| T-504-VK | Dreamer | 540 | Kampeerwagen | € 33.121 | 26-09-2023 | 7,3 jaar | |
| T-505-VK | Fiat | 500 | Hatchback | € 21.483 | 29-09-2023 | 15 jaar | |
| T-506-VK | Nissan | Qashqai | MPV | € 40.508 | 08-09-2023 | 5,7 jaar | |
| T-507-VK | Ford | Focus | Stationwagen | € 33.619 | 20-09-2023 | 4,6 jaar | |
| T-508-VK | Ford | Ka | MPV | € 11.102 | 19-11-2023 | 16,2 jaar | |
| T-509-VB | Alfa Romeo | Tonale | MPV | € 56.236 | 14-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-509-VD | Audi | Q2 | Stationwagen | € 44.959 | 07-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-509-VF | Audi | A6 | Stationwagen | € 116.793 | 08-09-2023 | 4,4 jaar | |
| T-509-VG | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 53.825 | 12-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-509-VH | Renault | Captur | Hatchback | € 20.509 | 14-06-2024 | 10,3 jaar | |
| T-509-VJ | BMW | i7 | Sedan | € 167.215 | 11-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-509-VK | Benimar | Mileo | Kampeerwagen | € 41.798 | 15-09-2023 | 14 jaar | |
| T-509-VL | Toyota | Corolla | Hatchback | € 43.062 | 15-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-509-VN | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 33.714 | 16-11-2023 | 2,5 jaar | |
| T-509-VP | BMW | 3-Serie | Sedan | Onbekend | 11-09-2023 | 19,4 jaar | |
| T-509-VR | Renault | Captur | Hatchback | € 19.575 | 27-01-2024 | 10,2 jaar | |
| T-509-VS | Kia | Niro | Stationwagen | € 35.275 | 30-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-509-VT | Volkswagen | Golf GTE | Stationwagen | € 43.138 | 19-09-2023 | 5 jaar | |
| T-509-VV | Volvo | C40 | Stationwagen | € 53.988 | 05-12-2023 | 3,4 jaar | |
| T-509-VX | Peugeot | 208 | Hatchback | € 35.499 | 27-09-2023 | 2,7 jaar | |
| T-509-VZ | Volvo | V60 | Stationwagen | € 59.568 | 27-09-2023 | 4,4 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 41.798 en/of breedte van 230 cm en/of een gewicht van ± 2.912 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SC | € 42.400 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| MC Louis P700 | € 40.300 | 738 cm | 235 cm | 2.890 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Bürstner BUT620 | € 41.700 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Capron T67 | € 41.800 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| MC Louis M700 | € 39.900 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Knaus R16 | € 43.500 | 708 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Capron T64 | € 44.100 | 690 cm | 233 cm | 2.630 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hymer T 698 CL | € 43.500 | 746 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Adria Coral S 670 SLT | € 43.500 | 743 cm | 230 cm | 2.890 kg |
| Hobby T65 GE | € 45.700 | 706 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| Eura Mobil Profila | € 41.500 | 689 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| MC Louis MC4 | € 44.300 | 724 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Knaus R22 | € 41.300 | 702 cm | 233 cm | 2.990 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.