R-188-SX
Er rijden momenteel 188 Benimar Mileo's rond in Nederland. Deze witte Mileo komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 1 maand en 30 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 november 2022, dus sinds 3 jaren, 6 maanden en 12 dagen. Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Benimar Mileo kampeerwagen rijden er nog 25 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 2011 en maart 2023. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.330 en € 57.404, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 44.320 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mileo bedraagt € 46.160 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Benimar Mileo € 1.840 duurder dan gemiddeld.
Dit voertuig van Benimar haalt een maximumsnelheid van 155 km/uur. Daardoor behoort deze Benimar Mileo tot de snelste 22% campers van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 november 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 7 maanden en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Benimar Mileo | 2015
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Benimar |
| Handelsbenaming | Mileo |
| Lengte | 7,39 m |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,89 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 46.160 |
| Bruto BPM | € 11.173 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 31 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 1 maand en 30 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 november 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 jaren, 6 maanden en 12 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 november 2022. Het voertuig was toen 7 jaren, 7 maanden en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 3 oktober 2026. Het voertuig moet over 4 maanden en 6 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.941 kg |
| Massa rijklaar | 3.041 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 959 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 4.000 kg |
| Technische max massa voertuig | 4.000 kg |
| Maximum massa samenstelling | 4.900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 2.100 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.250 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type BENIMAR 7 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 317 gr/km | 0 gr/km (schoon) (zeer vervuilend) 317 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*630/2012M | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| R-188-SX | 3-09-2025 | 12:11 | periodieke controle | 3-10-2026 | Nee |
| R-188-SX | 24-09-2024 | 15:18 | periodieke controle | 3-10-2025 | Nee |
Vergeet ook niet alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van R-188-SX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
R-188-SX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| R-180-SX | Audi | Q2 | Stationwagen | € 55.279 | 16-11-2022 | 3,5 jaar | |
| R-181-SX | Ford | Ka | Cabriolet | Onbekend | 29-12-2022 | 22,8 jaar | |
| R-182-SX | Peugeot | 2008 | MPV | € 44.598 | 18-11-2022 | 5,8 jaar | |
| R-183-SX | Alfa Romeo | 75 | Sedan | Onbekend | 24-11-2022 | 38,3 jaar | |
| R-184-SX | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 28-12-2022 | 17,3 jaar | |
| R-185-SX | Alfa Romeo | 33 | Hatchback | Onbekend | 25-11-2022 | 33,4 jaar | |
| R-186-SX | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 13.484 | 19-12-2022 | 16,3 jaar | |
| R-187-SX | Audi | Q5 | Stationwagen | € 89.892 | 16-11-2022 | 6,9 jaar | |
| R-188-SB | Nissan | Juke | MPV | € 32.190 | 22-11-2022 | 3,5 jaar | |
| R-188-SF | Toyota | Corolla | Hatchback | € 42.027 | 18-11-2022 | 3,5 jaar | |
| R-188-SG | Fiat | 500 | Hatchback | € 24.580 | 17-11-2022 | 3,5 jaar | |
| R-188-SH | Dacia | Duster | Stationwagen | € 30.169 | 08-12-2022 | 4,3 jaar | |
| R-188-SJ | Porsche | Macan | MPV | € 85.384 | 09-11-2022 | 11,3 jaar | |
| R-188-SK | Ford | C-Max | MPV | € 22.194 | 10-11-2022 | 10,2 jaar | |
| R-188-SL | Opel | Mokka | MPV | € 30.131 | 27-12-2022 | 9,9 jaar | |
| R-188-SN | Ford | Focus | Stationwagen | € 32.824 | 20-01-2023 | 3,7 jaar | |
| R-188-SP | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | Onbekend | 15-12-2022 | 19,6 jaar | |
| R-188-SR | Peugeot | 208 | Hatchback | € 24.879 | 06-12-2022 | 3,5 jaar | |
| R-188-ST | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 38.410 | 05-04-2023 | 3,9 jaar | |
| R-188-SX | Benimar | Mileo | Kampeerwagen | € 46.160 | 18-11-2022 | 11,2 jaar | |
| R-188-SZ | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 41.883 | 16-11-2022 | 3,5 jaar | |
| R-189-SX | Citroën | C1 | Hatchback | € 9.590 | 24-11-2022 | 13,9 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 44.320 en/of een afmeting van 739 x 230 cm en/of een gewicht van ± 2.941 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Hymer T 698 CL | € 44.800 | 746 cm | 235 cm | 2.930 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T448 | € 46.200 | 740 cm | 233 cm | 2.710 kg |
| Capron T67 | € 43.100 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Adria Matrix M 670 SBC | € 45.600 | 749 cm | 231 cm | 2.960 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 41.000 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Hymer B 694 SL | € 47.700 | 730 cm | 235 cm | 3.040 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Bürstner BT7361 | € 43.900 | 749 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| MC Louis Sovereign | € 44.100 | 738 cm | 235 cm | 3.010 kg |
| Capron T449 | € 43.300 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Adria Matrix M 680 SP | € 47.300 | 744 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Adria Matrix M 670 SC | € 43.300 | 748 cm | 231 cm | 2.930 kg |
| Capron T69L | € 44.900 | 743 cm | 233 cm | 2.850 kg |
| MC Louis MC4-74G | € 43.900 | 738 cm | 235 cm | 2.970 kg |
| Carthago Chic C-line I 4.9 | € 46.100 | 744 cm | 234 cm | 3.150 kg |
| MC Louis MC4-73G | € 42.900 | 738 cm | 235 cm | 2.980 kg |
| Bürstner BT7344 | € 45.600 | 749 cm | 230 cm | 2.920 kg |
| Rapido 696F | € 41.200 | 748 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| MC Louis MC4-78 | € 43.000 | 738 cm | 235 cm | 2.980 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.