P-130-DP
Er rijden momenteel 188 Benimar Mileo's rond in Nederland. Deze witte Mileo komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 2 maanden en 1 dag oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze camper rijdt op diesel en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Benimar Mileo kampeerwagen rijden er in dezelfde variant (MM) nog 27 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen januari 2013 en mei 2016. De nieuwwaarde ligt tussen de € 32.560 en € 51.239, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.159 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mileo bedraagt € 32.560 incl. BTW en BPM, deze Benimar Mileo is daardoor € 9.599 goedkoper dan gemiddeld.
Dit voertuig van Benimar haalt een maximumsnelheid van 155 km/uur. Daardoor behoort deze Benimar Mileo tot de snelste 22% campers van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 mei 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Benimar Mileo | 2016
| Voertuigsoort | Camper |
| Merk | Benimar |
| Handelsbenaming | Mileo |
| Breedte | 2,30 m |
| Hoogte | 2,89 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | € 32.560 |
| Bruto BPM | € 7.943 |
| Inrichting | kampeerwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 96 kW (131 pk) |
| Continue vermogen | 96 kW |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | F1AE3481D |
| Werking motor(en) | Compressie-ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2287cc (2,3 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 2 maanden en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 mei 2022. Het voertuig was toen 6 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 juni 2026. Het voertuig moet over 17 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.945 kg |
| Massa rijklaar | 3.045 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 455 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 4,04 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,98 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type BENIMAR 7 | |
| Variant MM | |
| Uitvoering MM02940000CC115 | |
| Typegoedkeuringsnummer e13*2007/46*0238*08 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.6 l/100km (1 liter op 11,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.5 l/100km (1 liter op 15,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 192 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 84 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 84 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 M | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013M | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| P-130-DP | 11-06-2025 | 14:39 | periodieke controle | 11-06-2026 | Nee |
| P-130-DP | 16-04-2024 | 14:01 | periodieke controle | 23-05-2025 | Nee |
| P-130-DP | 13-04-2023 | 14:34 | periodieke controle | 23-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| P-130-DP | 23-05-2022 | 13:37 | periodieke controle | 23-05-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 13-04-2023 | 14:34 | 589 | 5.*.55 | 1 | (Zij-)markeringslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Benimar Mileo voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van P-130-DP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
P-130-DP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| P-130-DB | Lynk & Co | 01 | Stationwagen | € 38.883 | 03-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-130-DD | Mini | Cooper | Stationwagen | € 49.115 | 08-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-130-DF | Honda | CR-V | MPV | € 45.029 | 01-04-2022 | 6 jaar | |
| P-130-DG | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 49.444 | 04-02-2022 | 8,6 jaar | |
| P-130-DH | Volkswagen | ID.4 | Stationwagen | € 50.815 | 14-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-130-DJ | Kia | Sorento | MPV | € 59.570 | 15-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-130-DK | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 43.801 | 17-03-2022 | 8,4 jaar | |
| P-130-DL | Audi | Q4 e-tron | Stationwagen | € 59.183 | 18-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-130-DN | Skoda | Kodiaq | Stationwagen | € 43.530 | 27-05-2022 | 5,7 jaar | |
| P-130-DP | Benimar | Mileo | Kampeerwagen | € 32.560 | 27-05-2022 | 10,2 jaar | |
| P-130-DR | Toyota | Corolla | Hatchback | € 34.911 | 16-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-130-DS | Audi | E-tron | Hatchback | € 84.559 | 10-02-2022 | 5,3 jaar | |
| P-130-DT | Nissan | Micra | MPV | € 25.240 | 14-02-2022 | 5,5 jaar | |
| P-130-DV | BMW | 3-Serie | Sedan | Onbekend | 09-07-2022 | 20,5 jaar | |
| P-130-DX | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 53.049 | 23-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-130-DZ | Renault | Megane | Stationwagen | € 30.824 | 12-03-2022 | 8,6 jaar | |
| P-131-DP | Adria | Matrix M 600 SC | Kampeerwagen | € 40.900 | 01-04-2022 | 9,3 jaar | |
| P-132-DP | Renault | Zoe | Hatchback | € 32.200 | 01-03-2022 | 7,7 jaar | |
| P-133-DP | Mazda | 3 | Hatchback | € 32.100 | 14-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-134-DP | Toyota | C-HR | Hatchback | € 34.246 | 15-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-135-DP | Toyota | RAV 4 | Stationwagen | € 53.501 | 15-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-136-DP | Toyota | Yaris | Hatchback | € 26.242 | 19-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-137-DP | Toyota | Yaris | Hatchback | € 24.042 | 16-02-2022 | 4,3 jaar | |
| P-139-DP | Toyota | Yaris | Hatchback | € 26.242 | 12-02-2022 | 4,3 jaar |
Camper's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan camper modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.159 en/of breedte van 230 cm en/of een gewicht van ± 2.945 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Adria Matrix M 670 SC | € 42.400 | 750 cm | 238 cm | 2.950 kg |
| MC Louis P700 | € 41.100 | 738 cm | 235 cm | 2.870 kg |
| Capron T66 | € 43.900 | 693 cm | 233 cm | 2.700 kg |
| Capron T337 | € 43.600 | 693 cm | 233 cm | 2.690 kg |
| Bürstner BUT620 | € 41.700 | 660 cm | 220 cm | 2.840 kg |
| Adria Matrix M 670 SL | € 44.800 | 738 cm | 232 cm | 2.920 kg |
| Capron T67 | € 41.800 | 739 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Capron T447 | € 44.600 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T68 | € 43.500 | 743 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Capron T448 | € 42.800 | 740 cm | 233 cm | 2.720 kg |
| Adria Coral S 690 SC | € 40.900 | 740 cm | 231 cm | 2.860 kg |
| MC Louis M700 | € 39.900 | 723 cm | 235 cm | 2.950 kg |
| Dethleffs Trend T 7057 | € 43.200 | 741 cm | 233 cm | 2.830 kg |
| Knaus R16 | € 43.500 | 708 cm | 232 cm | 2.910 kg |
| Capron T449 | € 41.200 | 743 cm | 233 cm | 2.820 kg |
| Chausson 727 GA | € 43.000 | 740 cm | 230 cm | 2.970 kg |
| Bürstner BT7342 | € 42.200 | 749 cm | 230 cm | 2.930 kg |
| Elnagh P 200 | € 41.100 | 724 cm | 235 cm | 2.960 kg |
| Hymer T 698 CL | € 43.500 | 746 cm | 235 cm | 2.920 kg |
| Chausson 718 XLB | € 41.800 | 747 cm | 231 cm | 2.950 kg |
| Bürstner BT7361 | € 43.900 | 749 cm | 230 cm | 2.910 kg |
| Adria Coral S 670 SLT | € 43.500 | 743 cm | 230 cm | 2.890 kg |
| Hobby T65 GE | € 45.700 | 706 cm | 234 cm | 2.880 kg |
| Eura Mobil Profila | € 41.500 | 689 cm | 232 cm | 2.900 kg |
| MC Louis MC4 | € 44.300 | 724 cm | 235 cm | 2.970 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.