V-19-NTZ
Er rijden momenteel 11.054 Citroën Jumper's rond in Nederland. Deze Jumper komt uit het jaar 2007 en is nu 18 jaren, 5 maanden en 23 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze bedrijfsauto rijdt op diesel en heeft 3 zitplaatsen.
Van deze Citroën Jumper neerklapbare zijschotten rijden er nog 3.128 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1994 en januari 2026. De nieuwwaarde ligt tussen de € 23.410 en € 81.021, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 42.526 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Citroën Jumper is helaas onbekend.
Dit voertuig van Citroën haalt een maximumsnelheid van 155 km/uur. Deze Citroën Jumper is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 46% traagste bedrijfsauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 januari 2026. Het voertuig was toen 18 jaren, 1 maand en 20 dagen oud.
Bekijk ook alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Citroën Jumper | 2007
| Voertuigsoort | Bedrijfsauto |
| Merk | Citroën |
| Handelsbenaming | Jumper |
| Breedte | 2,28 m |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 155 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 200 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 9.624 |
| Inrichting | neerklapbare zijschotten |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 74 kW (101 pk) |
| Brandstof | Diesel |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2198cc (2,2 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 november 2007 |
| Leeftijd | 18 jaren, 5 maanden en 23 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 januari 2026. Het voertuig was toen 18 jaren, 1 maand en 20 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 14 januari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 4 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 2.200 kg |
| Massa rijklaar | 2.300 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 3500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 1.200 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 3.500 kg |
| Technische max massa voertuig | 3.500 kg |
| Maximum massa samenstelling | 5.500 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 2.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 3,45 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,81 m (voor) / 1,80 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie N1 | |
| Type YCAMAB | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| V-19-NTZ | 14-01-2026 | 15:35 | periodieke controle | 14-01-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Citroën Jumper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van V-19-NTZ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
V-19-NTZ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|
| V-10-NTZ | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 78.382 | 08-01-2026 | 2 jaar |
| V-11-NTZ | Citroën | Jumper | Gesloten opbouw | € 53.596 | 08-01-2026 | 4,3 jaar |
| V-12-NTZ | Cargo Lifting | Wrangler | Gesloten opbouw | Onbekend | 08-01-2026 | 8,3 jaar |
| V-13-NTZ | Opel | Vivaro | Gesloten opbouw | € 56.446 | 29-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-14-NTZ | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 48.666 | 14-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-15-NTZ | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 49.090 | 16-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-16-NTZ | Volkswagen | Transporter | Gesloten opbouw | € 68.270 | 14-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-17-NTZ | Maxus | eDeliver 9 | Gesloten opbouw | € 47.795 | 11-02-2026 | 0,2 jaar |
| V-18-NTZ | Citroën | Berlingo | Gesloten opbouw | € 45.689 | 08-01-2026 | 4 jaar |
| V-19-NTB | KG Mobility | Torres | Gesloten opbouw | € 44.848 | 31-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-19-NTD | Volkswagen | ID. Buzz Cargo | Gesloten opbouw | € 55.152 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-19-NTF | RAM | RAM1500 | Pick-up truck | € 137.655 | 12-02-2026 | 1,8 jaar |
| V-19-NTG | Mercedes-Benz | Sprinter | Gesloten opbouw | € 86.396 | 24-12-2025 | 1,6 jaar |
| V-19-NTH | Kia | PV5 | Gesloten opbouw | € 44.673 | 14-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-19-NTJ | Toyota | ProAce | Gesloten opbouw | € 38.411 | 30-12-2025 | 0,4 jaar |
| V-19-NTK | Mercedes-Benz | Vito | Gesloten opbouw | € 71.955 | 20-04-2026 | 2,6 jaar |
| V-19-NTL | Peugeot | Partner | Gesloten opbouw | € 39.379 | 20-03-2026 | Nieuw |
| V-19-NTN | Junge Fahrzeugbau GmbH | 35S16 | Gesloten opbouw | € 76.449 | 07-01-2026 | 3,3 jaar |
| V-19-NTP | Volkswagen | Caddy | Gesloten opbouw | € 47.121 | 05-01-2026 | 1,9 jaar |
| V-19-NTR | Renault | Master | Gecond. met temperatuurreg. | € 58.992 | 02-01-2026 | 2,2 jaar |
| V-19-NTS | Peugeot | Expert | Gesloten opbouw | € 56.204 | 09-01-2026 | 0,3 jaar |
| V-19-NTT | Mercedes-Benz | Citan | Gesloten opbouw | € 45.104 | 04-02-2026 | 0,3 jaar |
| V-19-NTV | Ford | Transit Courier | Gesloten opbouw | € 32.885 | 06-01-2026 | 1,8 jaar |
| V-19-NTX | Iveco | 35C12 | Kipper | € 54.984 | 07-01-2026 | 6,4 jaar |
| V-19-NTZ | Citroën | Jumper | Neerklapbare zijschotten | Onbekend | 08-01-2026 | 18,5 jaar |
Bedrijfsauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan bedrijfsauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 42.526 en/of breedte van 228 cm en/of een gewicht van ± 2.200 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Ford Transit | € 42.500 | 687 cm | 220 cm | 2.310 kg |
| Volkswagen Transporter | € 44.500 | 550 cm | 227 cm | 2.270 kg |
| Renault Master | € 43.300 | - | 235 cm | 2.410 kg |
| Ford Transit-tourneo | € 44.000 | 651 cm | 219 cm | 2.290 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 12 mei 2026.