FN-894-K
Er rijden momenteel 91 Zündapp Roller R50's rond in Nederland. Deze Roller R50 komt uit het jaar 1981 en is nu 44 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 november 2007, dus sinds 18 jaren, 6 maanden en 5 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zündapp Roller R50 561-05 rijden er nog 90 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1963 en december 2017. De nieuwwaarde van deze Zündapp Roller R50 561-05 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 13 november 2007. Het voertuig was toen 26 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp Roller R50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp Roller R50 561-05 | 1981
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | Roller R50 561-05 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.02 kW (0 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1981 |
| Leeftijd | 44 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 44 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 november 2007 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 jaren, 6 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 13 november 2007. Het voertuig was toen 26 jaren, 4 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 90 kg |
| Massa rijklaar | 97 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,27 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. tegen framebuis a. motor |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp Roller R50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FN-894-K - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FN-894-K
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FN-891-K | Kymco | Agility 50 | 15-11-2007 | 18,5 jaar |
| FN-893-K | Yamaha | TZR 50 | 13-11-2007 | 21,9 jaar |
| FN-894-B | Aprilia | VF | 24-10-2007 | 18,6 jaar |
| FN-894-F | Hero Majestic | Cityflex | 24-11-2007 | 18,5 jaar |
| FN-894-K | Zündapp | Roller R50 | 13-11-2007 | 44,9 jaar |
| FN-894-R | Kymco | People S | 30-11-2007 | 18,5 jaar |
| FN-894-X | Kymco | Super 8 | 21-05-2008 | 18 jaar |
| FN-895-K | Solex | OTO | 13-11-2007 | 65 jaar |
| FN-897-K | Benzhou | 50REtro | 30-10-2012 | 13,6 jaar |
| FN-898-K | Tomos | A 3 | 16-11-2007 | 18,5 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 90 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio ZIP | 170 cm | 75 cm | 90 kg |
| SYM Fiddle | 188 cm | 70 cm | 100 kg |
| Kymco Agility 50 | 192 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | 70 cm | 100 kg |
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM XS50QT | 187 cm | 70 cm | 100 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| GTS Toscana | 183 cm | 67 cm | 90 kg |
| AGM V641 | 189 cm | 88 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| Turbho RL-50 | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| Fosti FT50QT-e.25 | - | - | 90 kg |
| Yamaha SA14 | 174 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM XS50QT-2 | - | - | 100 kg |
| SYM Allo | 192 cm | 86 cm | 100 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Fight | - | - | 100 kg |
| LA Souris Sourini R | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Yamaha Aerox | 187 cm | 71 cm | 90 kg |
| Peugeot Tweet | 200 cm | 69 cm | 100 kg |
| Derbi Senda | 203 cm | 84 cm | 100 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.