DGL-29-R
Er rijden momenteel 764 Zündapp KS 50's rond in Nederland. Deze KS 50 komt uit het jaar 1977 en is nu 48 jaren, 10 maanden en 26 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 17 juni 2021, dus sinds 4 jaren, 11 maanden en 9 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Zündapp KS-50 rijden er nog 223 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1961 en december 2017. De nieuwwaarde van deze Zündapp KS-50 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 25 april 2016. Het voertuig was toen 38 jaren, 9 maanden en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp KS 50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp KS-50 | 1977
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | KS-50 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.5 kW (2 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1977 |
| Leeftijd | 48 jaren, 10 maanden en 26 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 48 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 17 juni 2021 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 11 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 april 2016. Het voertuig was toen 38 jaren, 9 maanden en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 86 kg |
| Massa rijklaar | 93 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,23 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type 517-35 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp KS 50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DGL-29-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DGL-29-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DGL-20-R | AGM | V641 | 29-04-2016 | 10,1 jaar |
| DGL-21-R | Yamaha | YN50FU | 29-04-2016 | 10,1 jaar |
| DGL-22-R | Yamaha | YN50FMu | 30-04-2016 | 10,1 jaar |
| DGL-23-R | Honda | AC01 | 25-04-2016 | 45,9 jaar |
| DGL-24-R | BTC | Riva | 07-05-2016 | 10,1 jaar |
| DGL-26-R | AGM | New Flash | 25-04-2016 | 10,1 jaar |
| DGL-27-R | BTC | Riva | 04-05-2016 | 10,1 jaar |
| DGL-28-R | BTC | Riva | 14-05-2016 | 10 jaar |
| DGL-29-F | Peugeot | Kisbee | 26-04-2016 | 10,1 jaar |
| DGL-29-G | Stromer | 23-04-2016 | 10,1 jaar | |
| DGL-29-J | AGM | VX 50 | 06-06-2016 | 10 jaar |
| DGL-29-K | Piaggio | Vespa Primavera | 10-03-2017 | 9,2 jaar |
| DGL-29-L | Piaggio | Vespa Primavera | 26-01-2017 | 9,3 jaar |
| DGL-29-R | Zündapp | KS 50 | 25-04-2016 | 48,9 jaar |
| DGL-29-T | SYM | Fiddle | 12-05-2016 | 10 jaar |
| DGL-29-V | SYM | Orbit II | 06-05-2016 | 10,1 jaar |
| DGL-29-Z | AGM | V641 | 12-05-2016 | 10 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 86 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio ZIP | 170 cm | 75 cm | 90 kg |
| Kymco Agility 50 | 192 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | 70 cm | 100 kg |
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM XS50QT | 187 cm | 70 cm | 100 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 70 cm | 90 kg |
| GTS Toscana | 183 cm | 67 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| AGM V641 | 189 cm | 88 cm | 90 kg |
| Turbho RL-50 | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| SYM Fiddle | 187 cm | 70 cm | 100 kg |
| Fosti FT50QT-e.25 | - | - | 90 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| Yamaha SA14 | 174 cm | 69 cm | 90 kg |
| LA Souris City | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Fight | - | - | 90 kg |
| LA Souris Sourini R | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Yamaha Aerox | 187 cm | 71 cm | 90 kg |
| Kymco VP50 | 179 cm | 70 cm | 90 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.