DPB-01-G
Er rijden momenteel 654 Zündapp 448-05's rond in Nederland. Deze 448-05 komt uit het jaar 1984 en is nu 41 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 13 mei 2026, dus sinds 15 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Gefeliciteerd nieuwe eigenaar!
Van deze Zündapp 448-05 rijden er nog 648 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1976 en augustus 2005. De nieuwwaarde van deze Zündapp 448-05 is helaas onbekend.
Dit voertuig van Zündapp haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 8 februari 2018. Het voertuig was toen 33 jaren, 7 maanden en 11 dagen oud.
Bekijk ook alle Zündapp 448-05 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Zündapp 448-05 | 1984
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Zündapp |
| Handelsbenaming | 448-05 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.3 kW (1.8 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1984 |
| Leeftijd | 41 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 41 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 13 mei 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 dagen. Gefeliciteerd nieuwe eigenaar! | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 februari 2018. Het voertuig was toen 33 jaren, 7 maanden en 11 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 78 kg |
| Massa rijklaar | 85 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,20 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer t.p.v. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Zündapp 448-05 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van DPB-01-G - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
DPB-01-G
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| DPB-01-B | Orion | RX50 | 27-12-2017 | 8,4 jaar |
| DPB-01-D | Orion | RX50 | 28-12-2017 | 8,4 jaar |
| DPB-01-G | Zündapp | 448-05 | 08-02-2018 | 41,9 jaar |
| DPB-01-H | Ebretti | Ebretti | 28-12-2017 | 8,4 jaar |
| DPB-01-J | LA Souris | Trendy Retro | 29-12-2017 | 8,4 jaar |
| DPB-01-K | Berini | Napoli | 30-12-2017 | 8,4 jaar |
| DPB-01-L | LA Souris | Trendy Retro | 30-12-2017 | 8,4 jaar |
| DPB-01-P | Kalkhoff | Integrale | 06-01-2018 | 10,3 jaar |
| DPB-01-R | Vespa | V5X1M | 03-01-2018 | 37,4 jaar |
| DPB-01-S | Piaggio | Sprint | 17-05-2018 | 8 jaar |
| DPB-02-G | Zündapp | 517 | 28-09-2018 | 48,9 jaar |
| DPB-03-G | Kreidler | K 53-402 NL | 28-12-2017 | 48,9 jaar |
| DPB-04-G | Bultaco | Brinco | 28-12-2017 | 8,4 jaar |
| DPB-06-G | Bultaco | Brinco | 28-12-2017 | 8,4 jaar |
| DPB-07-G | Stromer | 10-01-2018 | 8,4 jaar | |
| DPB-08-G | LA Souris | Vespelini S | 29-12-2017 | 8,4 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 78 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Peugeot Kisbee | 182 cm | 67 cm | 90 kg |
| SYM HU05W | - | - | 80 kg |
| SYM Mio | 176 cm | 71 cm | 80 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Niu Nqi Sharing | 180 cm | 74 cm | 80 kg |
| LA Souris City | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Ludix | 171 cm | 67 cm | 70 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 70 cm | 90 kg |
| Peugeot Vclic | - | - | 80 kg |
| Peugeot Zenith | - | - | 80 kg |
| Kymco Agility 50 | - | - | 90 kg |
| Puch Zip 25 | 167 cm | 65 cm | 80 kg |
| Piaggio ZIP | 170 cm | 72 cm | 90 kg |
| Kymco Sento | 170 cm | - | 90 kg |
| Peugeot FB50QT-6A | - | - | 80 kg |
| Segway E110S | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| LA Souris Vespelini | - | - | 90 kg |
| Segway E125S | 186 cm | 68 cm | 80 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Djjd Cashmere | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| Segway E110SE | 186 cm | 68 cm | 70 kg |
| Momo Morino 50 | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | - | 80 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.