D-759-XP
Er rijden momenteel 4.350 SYM XS50QT-2's rond in Nederland. Deze XS50QT-2 komt uit het jaar 2011 en is nu 15 jaren, 1 maand en 5 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze SYM Xs50qt-2 rijden er nog 369 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen augustus 2009 en november 2017. De nieuwwaarde van deze SYM Xs50qt-2 is helaas onbekend.
Dit voertuig van SYM haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur.
Bekijk ook alle SYM XS50QT-2 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
SYM Xs50qt-2 | 2011
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | SYM |
| Handelsbenaming | Xs50qt-2 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.8 kW (2.4 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 50cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 21 april 2011 |
| Leeftijd | 15 jaren, 1 maand en 5 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 96 kg |
| Massa rijklaar | 100 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 150 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 250 kg |
| Technische max massa voertuig | 250 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,31 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type XS50QT-2 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle SYM XS50QT-2 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van D-759-XP - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
D-759-XP
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| D-750-XP | SYM | XS50QT-2 | 14-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-752-XP | SYM | XS50QT-2 | 22-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-753-XP | SYM | XS50QT-2 | 02-04-2011 | 15,2 jaar |
| D-755-XP | SYM | XS50QT-2 | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-756-XP | SYM | XS50QT-2 | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-757-XP | SYM | XS50QT-2 | 18-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-759-XB | Kymco | People S | 12-01-2011 | 15,4 jaar |
| D-759-XD | SYM | HU05W | 20-01-2011 | 15,4 jaar |
| D-759-XH | Yamaha | YN50FU | 11-02-2011 | 15,3 jaar |
| D-759-XJ | Zündapp | 515-006 | 11-02-2011 | 60,9 jaar |
| D-759-XK | Zündapp | 529-03 | 16-02-2011 | 42,9 jaar |
| D-759-XL | Piaggio | ZIP | 31-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-759-XN | Tauris | BRIO50 | 07-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-759-XP | SYM | XS50QT-2 | 21-04-2011 | 15,1 jaar |
| D-759-XS | Tomos | Quadro E-start | 04-04-2011 | 15,2 jaar |
| D-759-XT | Killerbee | Custom | 13-04-2011 | 15,1 jaar |
| D-759-XV | Kymco | Agility 50 | 25-03-2011 | 15,2 jaar |
| D-759-XZ | Access | Motor | 06-07-2011 | 14,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 96 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Piaggio ZIP | 170 cm | 75 cm | 100 kg |
| Piaggio Vespa | 177 cm | 74 cm | 100 kg |
| Kymco Agility 50 | 192 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Vivacity | - | 70 cm | 100 kg |
| AGM VX 50 | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| BTC Riva | 182 cm | 69 cm | 90 kg |
| LA Souris Sourini | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| GTS Toscana | 183 cm | 67 cm | 90 kg |
| AGM V641 | 189 cm | 87 cm | 90 kg |
| Senzo Riva LUX | 189 cm | 69 cm | 90 kg |
| Peugeot Speedfight | 190 cm | 70 cm | 100 kg |
| Piaggio FLY | - | - | 110 kg |
| Turbho RL-50 | 183 cm | 69 cm | 90 kg |
| Fosti FT50QT-e.25 | - | - | 90 kg |
| Kymco Like | 192 cm | 69 cm | 100 kg |
| Yamaha SA14 | 174 cm | 69 cm | 90 kg |
| Gilera Runner | 185 cm | 73 cm | 110 kg |
| LA Souris Sourini S | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Peugeot Fight | - | - | 100 kg |
| LA Souris Sourini R | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
| Yamaha Aerox | 187 cm | 71 cm | 90 kg |
| Peugeot Tweet | 200 cm | 69 cm | 100 kg |
| Derbi Senda | 203 cm | 84 cm | 100 kg |
| Kymco VP50 | 179 cm | 70 cm | 90 kg |
| LA Souris Sourini RS | 189 cm | 67 cm | 90 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.