D-519-PH
Er rijden momenteel 5 REX 50's rond in Nederland. Deze 50 komt uit het jaar 1954 en is nu 71 jaren, 10 maanden en 27 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 10 mei 2010, dus sinds 16 jaren en 17 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze REX FM50-1 rijden er nog 5 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1953 en juni 1995. De nieuwwaarde van deze REX FM50-1 is helaas onbekend.
Dit voertuig van REX haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 10 mei 2010. Het voertuig was toen 55 jaren, 10 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle REX 50 voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
REX FM50-1 | 1954
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | REX |
| Handelsbenaming | FM50-1 |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 0.8 kW (1.1 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1954 |
| Leeftijd | 71 jaren, 10 maanden en 27 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 71 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 10 mei 2010 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 16 jaren en 17 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 10 mei 2010. Het voertuig was toen 55 jaren, 10 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 27 kg |
| Massa rijklaar | 32 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,19 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. balhoofd |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle REX 50 voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van D-519-PH - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
D-519-PH
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| D-510-PH | Peugeot | Speedfight | 14-05-2010 | 16 jaar |
| D-512-PH | Kymco | Sento | 14-05-2010 | 16 jaar |
| D-513-PH | AGM | V131-4 | 20-05-2010 | 16 jaar |
| D-514-PH | AGM | V131-4 | 20-05-2010 | 16 jaar |
| D-515-PH | AGM | V641 | 22-05-2010 | 16 jaar |
| D-516-PH | AGM | Nano | 12-05-2010 | 16,1 jaar |
| D-517-PH | Kymco | Like | 20-05-2010 | 16 jaar |
| D-519-PB | SYM | XS50QT | 21-05-2010 | 16 jaar |
| D-519-PF | Piaggio | ZIP | 08-05-2010 | 16,1 jaar |
| D-519-PG | Tomos | S25 | 06-05-2010 | 31,9 jaar |
| D-519-PH | REX | 50 | 10-05-2010 | 72 jaar |
| D-519-PJ | Honda | NPS50 | 12-05-2010 | 20,9 jaar |
| D-519-PL | Piaggio | FLY | 22-05-2010 | 16 jaar |
| D-519-PN | Kymco | Super 8 | 15-12-2010 | 15,5 jaar |
| D-519-PS | Rover Bikes | Rover FUN | 03-06-2010 | 16 jaar |
| D-519-PT | Znen | ZN50QT-hs | 03-06-2010 | 16 jaar |
| D-519-PX | Baotian | BT49QT-21 | 30-06-2010 | 15,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 27 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| Solex OTO | - | - | 30 kg |
| Sparta MET | - | - | 30 kg |
| Saxonette 529 | - | - | 30 kg |
| Hercules Saxonette | - | - | 30 kg |
| Motobecane 5000 | - | - | 30 kg |
| Velosolex 5000 | - | - | 30 kg |
| Solex 800 | - | - | 30 kg |
| Berini M13 | - | - | 30 kg |
| Solex Luxe | - | - | 30 kg |
| Solex 2200 | - | - | 30 kg |
| Spartamet Sparta MET | - | - | 30 kg |
| Sparta Rabbit | - | - | 30 kg |
| Solex S3800 | - | - | 30 kg |
| Di Blasi R7E | - | - | 30 kg |
| Solex Solex | - | - | 30 kg |
| Solex 1700 | - | - | 30 kg |
| Fiets Met Losse Hulpmotor Berini M13 | - | - | 30 kg |
| Solex Zwanenhals | - | - | 30 kg |
| Ducati Cucciolo | - | - | 30 kg |
| Kaptein Mobylette S1 | - | - | 30 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.