FRV-66-P
Er rijden momenteel 305 Puch MS50V's rond in Nederland. Deze MS50V komt uit het jaar 1973 en is nu 52 jaren, 10 maanden en 25 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 juli 2024, dus sinds 1 jaar, 10 maanden en 14 dagen. Deze scooter / brommer rijdt op benzine en heeft 1 zitplaatsen.
Van deze Puch MS 50 V rijden er nog 305 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1955 en juni 1975. De nieuwwaarde van deze Puch MS 50 V is helaas onbekend.
Dit voertuig van Puch haalt een maximumsnelheid van 45 km/uur. Het voertuig is geïmporteerd op 28 maart 2024. Het voertuig was toen 50 jaren, 8 maanden en 29 dagen oud.
Bekijk ook alle Puch MS50V voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Puch MS 50 V | 1973
| Voertuigsoort | Scooter / Brommer |
| Merk | Puch |
| Handelsbenaming | MS 50 V |
| Kleur | Onbekend |
| Aantal zitplaatsen | 1 |
| Aantal wielen | 2 |
| Topsnelheid | 45 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 50 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | N.v.t. |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 1.4 kW (1.9 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 1 stuks |
| Cilinderinhoud | 49cc |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 1973 |
| Leeftijd | 52 jaren, 10 maanden en 25 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 52 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 juli 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 10 maanden en 14 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 28 maart 2024. Het voertuig was toen 50 jaren, 8 maanden en 29 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 40 kg |
| Massa rijklaar | 47 kg |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | - kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | - kg |
| Technische max massa voertuig | - kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
Overig
| Aantal assen | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Ja | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 1,18 m | |
| Europese voertuigcategorie L1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. frame onder zadel |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | Onbekend |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Emissieklasse Onbekend | |
| Label Onbekend |
Vergeet ook niet alle Puch MS50V voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van FRV-66-P - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
FRV-66-P
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|
| FRV-60-P | Piaggio | ZIP | 05-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-61-P | Piaggio | ZIP | 03-05-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-62-P | E-Max | 19-04-2024 | 2,1 jaar | |
| FRV-63-P | Piaggio | Vespa Primavera | 05-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-64-P | Puch | MS50V | 28-03-2024 | 52,9 jaar |
| FRV-66-B | IVA | E-go S5 | 26-03-2024 | 2,2 jaar |
| FRV-66-D | Piaggio | Vespa Primavera 50 | 28-03-2024 | 2,2 jaar |
| FRV-66-F | Piaggio | ZIP | 19-04-2024 | 32,9 jaar |
| FRV-66-G | Ligier | JS 60 | 19-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-66-H | Segway | E125S | 02-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-66-J | Segway | B110S | 10-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-66-K | Zündapp | GTS-50 | 27-03-2024 | 47,9 jaar |
| FRV-66-L | E-Max | 18-04-2024 | 2,1 jaar | |
| FRV-66-N | E-Max | 01-05-2024 | 2,1 jaar | |
| FRV-66-P | Puch | MS50V | 28-03-2024 | 52,9 jaar |
| FRV-66-R | Riese Und Mueller | Charger | 03-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-66-S | LA Souris | Sourini | 06-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-66-T | Piaggio | ZIP | 26-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-66-V | Peugeot | Speedfight | 13-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-66-X | Kymco | Agility 16+ 50 | 06-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-66-Z | Dogebos | M2 | 24-04-2024 | 2,1 jaar |
| FRV-67-P | Zundapp Famel | KS Super | 28-03-2024 | 37,9 jaar |
| FRV-68-P | LA Souris | City S | 28-03-2024 | 2,2 jaar |
| FRV-69-P | Eysink | Super Sprint | 28-03-2024 | 57,9 jaar |
Scooter's met ongeveer dezelfde afmeting en/of gewicht
Hieronder staan scooter modellen met een gewicht van ± 40 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|
| AGM Goccia GEV1000 | 172 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Ciao | - | - | 40 kg |
| Segway B110S | 169 cm | 69 cm | 40 kg |
| LA Souris K1 | 173 cm | 70 cm | 40 kg |
| IVA E-go S2 | 160 cm | 68 cm | 40 kg |
| Piaggio Primavera | - | - | 40 kg |
| N.s.u. Quickly | - | - | 40 kg |
| Senzo Balance | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| E-solex ES | - | - | 40 kg |
| Honda P 50 | - | - | 40 kg |
| Niu M1 | 166 cm | 66 cm | 40 kg |
| SUR-ron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Tante Paula ES07 | - | - | 40 kg |
| Tomos SI | - | - | 40 kg |
| Surron Light BEE | 186 cm | 78 cm | 40 kg |
| Sparta Tandemet | - | - | 40 kg |
| Ciao C7 E1 | - | - | 40 kg |
| GTS E-asy | 172 cm | 71 cm | 40 kg |
| IVA G04 | 170 cm | 70 cm | 40 kg |
| Italjet TF 25 | - | - | 40 kg |
| Kaptein Mobylette S10B | - | - | 40 kg |
| EVO-maxx E-go S2 | 160 cm | 69 cm | 40 kg |
| Chihui Ches-a | - | - | 40 kg |
| GTS E-tronic | 163 cm | 69 cm | 40 kg |
| Peugeot 103 | - | - | 40 kg |
Swipe voor alle informatie
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.