SH-026-R
Er rijden momenteel 6.363 Volkswagen Scirocco's rond in Nederland. Deze witte Scirocco komt uit het jaar 2009 en is nu 16 jaren, 7 maanden en 7 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Scirocco coupe rijden er in dezelfde variant (ADCAVD) nog 1.962 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2008 en oktober 2013. De nieuwwaarde ligt tussen de € 17.776 en € 49.554, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 33.125 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Scirocco bedraagt € 30.240 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Scirocco is daardoor € 2.885 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 3 april 2018. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 15 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Scirocco voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Scirocco | 2009
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Scirocco |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 218 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 30.240 |
| Bruto BPM | € 854 |
| Inrichting | coupe |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 118 kW (160 pk) |
| Continue vermogen | 118 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | CAV |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1390cc (1,4 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 oktober 2009 |
| Leeftijd | 16 jaren, 7 maanden en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 3 april 2018. Het voertuig was toen 8 jaren, 5 maanden en 15 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 16 april 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.246 kg |
| Massa rijklaar | 1.346 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 374 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.720 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.720 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 770 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,58 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,58 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 13 | |
| Variant ADCAVD | |
| Uitvoering FM6FM62S0227MGN1 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0471*04 | |
| Plaats chassisnummer op r. schroefveerkoker onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 8.7 l/100km (1 liter op 11,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.4 l/100km (1 liter op 18,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 6.6 l/100km (1 liter op 15,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 154 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 A | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label B | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*692/2008A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SH-026-R | 16-04-2025 | 10:46 | periodieke controle | 16-04-2026 | Ja, bekijk hier. |
| SH-026-R | 11-03-2024 | 15:24 | periodieke controle | 8-04-2025 | Ja, bekijk hier. |
| SH-026-R | 31-03-2023 | 09:50 | periodieke controle | 8-04-2024 | Ja, bekijk hier. |
| SH-026-R | 6-04-2022 | 14:26 | periodieke controle | 8-04-2023 | Nee |
| SH-026-R | 18-03-2021 | 15:30 | periodieke controle | 8-04-2022 | Nee |
| SH-026-R | 5-03-2020 | 16:33 | periodieke controle | 8-04-2021 | Nee |
| SH-026-R | 8-04-2019 | 16:10 | periodieke controle | 8-04-2020 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 16-04-2025 | 10:46 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
2024 | |||||
| 11-03-2024 | 15:24 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2023 | |||||
| 31-03-2023 | 09:50 | 122 | 5.*.11 | 1 | CO meer dan wettelijk toegestaan |
| 31-03-2023 | 09:50 | RA2 | RA2 | 1 | Overmatige vloeistoflekkage overige vloeistoffen |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Scirocco voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SH-026-R - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SH-026-R
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SH-023-R | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 35.563 | 29-03-2018 | 12,6 jaar | |
| SH-025-R | BMW | 5-Serie | Stationwagen | € 81.082 | 30-04-2018 | 14,2 jaar | |
| SH-026-B | Ford | Focus | Hatchback | € 26.600 | 03-04-2018 | 13,3 jaar | |
| SH-026-D | Adria | Matrix M 670 DC | Kampeerwagen | € 87.027 | 30-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SH-026-F | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.761 | 04-04-2018 | 8,1 jaar | |
| SH-026-G | Peugeot | 108 | Hatchback | € 12.880 | 30-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SH-026-H | Mitsubishi | Eclipse Cross | Stationwagen | € 35.889 | 30-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SH-026-J | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 24.220 | 24-04-2018 | 8,1 jaar | |
| SH-026-K | Toyota | Auris | MPV | € 29.765 | 31-03-2018 | 8,2 jaar | |
| SH-026-N | Citroën | C1 | Hatchback | € 13.970 | 17-04-2018 | 8,1 jaar | |
| SH-026-P | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 31.920 | 05-04-2018 | 8,1 jaar | |
| SH-026-R | Volkswagen | Scirocco | Coupe | € 30.240 | 03-04-2018 | 16,6 jaar | |
| SH-026-S | Citroën | C3 Aircross | MPV | € 23.740 | 01-08-2018 | 7,8 jaar | |
| SH-026-T | Mini | Mini | Stationwagen | Onbekend | 21-06-2018 | 17,9 jaar | |
| SH-026-V | Ford | S-Max | MPV | € 44.065 | 04-04-2018 | 11,5 jaar | |
| SH-026-X | Mitsubishi | Space Star | Hatchback | € 14.799 | 07-04-2018 | 8,1 jaar | |
| SH-026-Z | Toyota | Aygo | Hatchback | € 15.105 | 12-04-2018 | 8,1 jaar | |
| SH-027-R | Nissan | Qashqai | MPV | € 32.690 | 03-04-2018 | 9,1 jaar | |
| SH-028-R | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 49.491 | 12-07-2018 | 10,1 jaar | |
| SH-029-R | Volvo | V60 Cross Country | Stationwagen | € 69.555 | 03-04-2018 | 9,1 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 33.125 en/of een gewicht van ± 1.246 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Nissan Qashqai | € 32.500 | 453 cm | 181 cm | 1.350 kg |
| Ford Focus | € 33.200 | 469 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Toyota Yaris Cross | € 35.000 | 418 cm | 177 cm | 1.200 kg |
| Renault Captur | € 33.400 | 423 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Volvo V40 | € 32.500 | 451 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| BMW 1-Serie | € 33.400 | 433 cm | 178 cm | 1.300 kg |
| Skoda Octavia | € 32.900 | 470 cm | 183 cm | 1.290 kg |
| Toyota Corolla | € 34.000 | 465 cm | 179 cm | 1.340 kg |
| Peugeot 208 | € 30.800 | 406 cm | 175 cm | 1.270 kg |
| Ford Puma | € 35.000 | 422 cm | 181 cm | 1.240 kg |
| Renault Scenic | € 31.300 | 444 cm | 185 cm | 1.370 kg |
| Kia Ceed | € 32.400 | 461 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Audi A3 | € 33.900 | 432 cm | 179 cm | 1.370 kg |
| Seat Leon | € 33.700 | 464 cm | 182 cm | 1.350 kg |
| Renault Megane | € 31.900 | 463 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Mazda CX-5 | € 34.400 | 456 cm | 184 cm | 1.360 kg |
| Volvo V50 | € 34.700 | 452 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Renault Kadjar | € 34.400 | 445 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Kia Sportage | € 31.700 | 444 cm | 186 cm | 1.370 kg |
| Skoda Kamiq | € 32.000 | 424 cm | 179 cm | 1.150 kg |
| Ford C-Max | € 30.700 | 438 cm | 183 cm | 1.300 kg |
| Mini Cooper | € 34.300 | 411 cm | 179 cm | 1.250 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 33.700 | 446 cm | 185 cm | 1.330 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 34.400 | 447 cm | 181 cm | 1.360 kg |
| Opel Astra | € 31.700 | 470 cm | 184 cm | 1.370 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen SciroccoGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Scirocco
Google op reviews van de Volkswagen Scirocco
Volkswagen Scirocco Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Is een originele Volkswagen Scirocco nog leuk?
Autotest: Volkswagen Scirocco 2.0 FSI
Autotest: Volkswagen Scirocco 2.0 TDI 140 pk
Autotest: Volkswagen Scirocco R
Uitgelicht: Volkswagen Scirocco R
Autoblog.nl
Volkswagen Scirocco nieuws
Volkswagen Scirocco
Autoreview.nl
Volkswagen Scirocco staat al 50 jaar in de schaduw van de Golf
Opgefriste Volkswagen Scirocco gepresenteerd
Durf te kiezen: Volkswagen Scirocco
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Scirocco
Volkswagen stopt wéér met de Scirocco
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/scirocco/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Scirocco
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.