HPB-45-L
Er rijden momenteel 7.121 Volkswagen Jetta's rond in Nederland. Deze rode Jetta komt uit het jaar 2012 en is nu 13 jaren, 10 maanden en 28 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 mei 2025, dus sinds 1 jaar en 19 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Volkswagen Jetta stationwagen rijden er nog 1.691 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 1979 en november 2024. De nieuwwaarde ligt tussen de € 12.821 en € 73.618, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.684 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Jetta bedraagt € 34.651 incl. BTW en BPM, deze Volkswagen Jetta is daardoor € 2.033 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 9 mei 2025. Het voertuig was toen 12 jaren, 10 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Volkswagen Jetta voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Volkswagen Jetta | 2012
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Volkswagen |
| Handelsbenaming | Jetta |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 34.651 |
| Bruto BPM | € 13.965 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 126.8 kW (172 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 5 stuks |
| Cilinderinhoud | 2480cc (2,5 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 30 juni 2012 |
| Leeftijd | 13 jaren, 10 maanden en 28 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 9 mei 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar en 19 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 9 mei 2025. Het voertuig was toen 12 jaren, 10 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 11 april 2027. Het voertuig moet over 10 maanden en 14 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.536 kg |
| Massa rijklaar | 1.636 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 334 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.970 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.970 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 1.020 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 1.020 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 1.000 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,65 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,54 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.2 l/100km (1 liter op 10,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 218 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HPB-45-L | 9-03-2026 | 12:32 | periodieke controle | 11-04-2027 | Nee |
Vergeet ook niet alle Volkswagen Jetta voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HPB-45-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HPB-45-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HPB-40-L | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 26.340 | 09-05-2025 | 11,4 jaar | |
| HPB-41-L | Nissan | Qashqai | MPV | € 25.649 | 09-05-2025 | 10,9 jaar | |
| HPB-42-L | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 20.292 | 09-05-2025 | 6,8 jaar | |
| HPB-43-L | Volkswagen | Touran | Stationwagen | € 62.642 | 09-05-2025 | 10,9 jaar | |
| HPB-44-L | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 34.157 | 09-05-2025 | 7,6 jaar | |
| HPB-45-B | Mitsubishi | Eclipse Cross | Stationwagen | € 44.139 | 18-07-2025 | 3,2 jaar | |
| HPB-45-D | Volvo | EX90 | MPV | € 111.820 | 15-05-2025 | 1 jaar | |
| HPB-45-G | Kia | Niro | Stationwagen | € 36.420 | 20-05-2025 | 1 jaar | |
| HPB-45-H | Ford | Focus | Stationwagen | € 38.639 | 09-05-2025 | 1,1 jaar | |
| HPB-45-J | Volkswagen | Tayron | Stationwagen | € 64.587 | 14-05-2025 | 1 jaar | |
| HPB-45-K | Volkswagen | ID.3 | Stationwagen | € 41.340 | 15-05-2025 | 1 jaar | |
| HPB-45-L | Volkswagen | Jetta | Stationwagen | € 34.651 | 09-05-2025 | 13,9 jaar | |
| HPB-45-N | Mercedes-Benz | GLE | Stationwagen | € 87.441 | 09-05-2025 | 5,2 jaar | |
| HPB-45-P | BMW | 3-Serie | Stationwagen | € 73.409 | 19-05-2025 | 1 jaar | |
| HPB-45-R | Audi | A3 | Sedan | € 39.552 | 10-05-2025 | 5,7 jaar | |
| HPB-45-S | Toyota | Land Cruiser | Stationwagen | € 142.229 | 16-01-2013 | 13,4 jaar | |
| HPB-45-T | Alfa Romeo | Stelvio | Stationwagen | € 91.037 | 28-05-2025 | 5,2 jaar | |
| HPB-45-V | Mercedes-Benz | E-klasse | Stationwagen | € 73.414 | 13-05-2025 | 5,8 jaar | |
| HPB-45-X | Porsche | Cayenne | Stationwagen | € 165.202 | 15-05-2025 | 1,1 jaar | |
| HPB-45-Z | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 45.933 | 12-05-2025 | 2,3 jaar | |
| HPB-46-L | Volvo | XC70 | Stationwagen | Onbekend | 09-05-2025 | 23,2 jaar | |
| HPB-47-L | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 36.942 | 09-05-2025 | 5,5 jaar | |
| HPB-48-L | LMC | T638 | Kampeerwagen | € 45.263 | 09-05-2025 | 4,8 jaar | |
| HPB-49-L | Hobby | K65 ET | Kampeerwagen | € 55.730 | 16-05-2025 | 5,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.684 en/of een gewicht van ± 1.536 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Kia Niro | € 36.300 | 437 cm | 181 cm | 1.540 kg |
| Toyota C-HR | € 36.000 | 440 cm | 180 cm | 1.460 kg |
| Hyundai Kona | € 37.800 | 435 cm | 183 cm | 1.550 kg |
| Ford Kuga | € 39.200 | 454 cm | 186 cm | 1.510 kg |
| Ford Mondeo | € 37.800 | 490 cm | 188 cm | 1.620 kg |
| Renault Scenic | € 35.900 | 464 cm | 187 cm | 1.510 kg |
| Opel Insignia | € 36.800 | 491 cm | 186 cm | 1.590 kg |
| Opel Zafira Tourer | € 35.100 | 467 cm | 188 cm | 1.550 kg |
| Hyundai Tucson | € 36.600 | 450 cm | 186 cm | 1.550 kg |
| Nissan Leaf | € 36.500 | 449 cm | 179 cm | 1.480 kg |
| Kia Sportage | € 37.100 | 452 cm | 187 cm | 1.500 kg |
| Renault Arkana | € 38.900 | 457 cm | 180 cm | 1.410 kg |
| MG ZS | € 35.600 | 432 cm | 181 cm | 1.590 kg |
| Toyota RAV 4 | € 37.500 | 458 cm | 184 cm | 1.480 kg |
| Nissan X-Trail | € 39.300 | 468 cm | 183 cm | 1.540 kg |
| Toyota Avensis | € 34.300 | 481 cm | 181 cm | 1.430 kg |
| Citroën C5 | € 35.700 | 483 cm | 186 cm | 1.590 kg |
| Citroën E-C4 | € 39.200 | 436 cm | 180 cm | 1.540 kg |
| Peugeot 508 | € 35.900 | 481 cm | 185 cm | 1.450 kg |
| Saab 9-3 | € 38.000 | 466 cm | 180 cm | 1.460 kg |
| Toyota Prius | € 36.900 | 465 cm | 178 cm | 1.510 kg |
| MG MG4 | € 35.800 | 429 cm | 184 cm | 1.650 kg |
| Hyundai Ioniq | € 35.100 | 447 cm | 182 cm | 1.440 kg |
| Renault Zoe | € 33.500 | 409 cm | 173 cm | 1.470 kg |
| Jeep Avenger | € 39.800 | 408 cm | 180 cm | 1.440 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Volkswagen JettaGoogle op afbeeldingen van de Volkswagen Jetta
Google op reviews van de Volkswagen Jetta
Volkswagen Jetta Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Autotest: Volkswagen Jetta 2.0 TSI SE dsg (US-spec)
Autotest: Volkswagen Jetta 1.2 TSI
Autoblog.nl
Volkswagen Jetta nieuws
Volkswagen Jetta nieuws
Autoreview.nl
Volkswagen Jetta Hybrid
Autovisie.nl
Alles over Volkswagen Jetta
Geen Europese carriere voor Volkswagen Jetta
Onder de hamer: Volkswagen Jetta uit Fast and Furious
Volkswagen Jetta gaat voor snelheidsrecord op Bonneville
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/volkswagen/jetta/
Autozine.nl
Autotest: Volkswagen Jetta (2005 - 2011)
Autotest: Volkswagen Jetta
Autotest: Volkswagen Jetta Hybrid
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.