HJZ-34-N
Er rijden momenteel 24.652 Nissan Note's rond in Nederland. Deze grijze Note komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 27 juni 2025, dus sinds 11 maanden en 1 dag. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Nissan Note MPV rijden er in dezelfde variant (C) nog 3.892 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 2006 en september 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.390 en € 31.134, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 20.718 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Note bedraagt € 31.134 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Nissan Note € 10.416 duurder dan gemiddeld.
Je trekt met deze Nissan geen straatstenen uit de grond, maar de maximumsnelheid ligt nog altijd op een keurige 173 km/uur. Deze Nissan Note is een typische middenklasser wat snelheid betreft. Hij hoort bij de 27.9% traagste personenauto's in Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 27 maart 2025. Het voertuig was toen 10 jaren en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Nissan Note voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Nissan Note | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Nissan |
| Handelsbenaming | Note |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 173 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 31.134 |
| Bruto BPM | € 3.605 |
| Inrichting | MPV |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 72 kW (98 pk) |
| Continue vermogen | 72 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | HR12 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1198cc (1,2 liter motor) |
| Transmissie | Continu Variabele Transmissie (CVT) (automaat) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 3 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 27 juni 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 maanden en 1 dag. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 27 maart 2025. Het voertuig was toen 10 jaren en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 30 november 2026. Het voertuig moet over 6 maanden en 5 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.045 kg |
| Massa rijklaar | 1.145 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 445 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.590 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.590 kg |
| Maximum massa samenstelling | 1.590 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 850 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 850 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 785 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 785 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,48 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type E12 | |
| Variant C | |
| Uitvoering C02 | |
| Typegoedkeuringsnummer e11*2007/46*0753*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6.2 l/100km (1 liter op 16,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.5 l/100km (1 liter op 22,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 119 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 71 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 / EURO 5 J | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013J | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HJZ-34-N | 14-11-2025 | 14:42 | periodieke controle | 30-11-2026 | Nee |
Vergeet ook niet alle Nissan Note voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HJZ-34-N - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HJZ-34-N
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HJZ-30-N | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 26.069 | 27-03-2025 | 7,5 jaar | |
| HJZ-31-N | Volkswagen | Golf GTE | Stationwagen | € 44.249 | 27-03-2025 | 4,5 jaar | |
| HJZ-32-N | Audi | A3 | Hatchback | € 56.664 | 27-03-2025 | 4,2 jaar | |
| HJZ-33-N | BMW | X3 | Stationwagen | € 81.384 | 27-03-2025 | 4,4 jaar | |
| HJZ-34-B | Dacia | Jogger | Stationwagen | € 27.660 | 29-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJZ-34-D | Citroën | Jumpy | MPV | € 57.709 | 28-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJZ-34-F | Kia | Picanto | MPV | € 20.195 | 15-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HJZ-34-G | Kia | EV3 | MPV | € 43.015 | 25-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HJZ-34-H | Renault | Clio | Hatchback | € 30.641 | 29-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJZ-34-J | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 36.340 | 04-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HJZ-34-K | Skoda | Elroq | Hatchback | € 41.180 | 08-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HJZ-34-L | Toyota | C-HR | Hatchback | € 30.260 | 27-03-2025 | 6,5 jaar | |
| HJZ-34-N | Nissan | Note | MPV | € 31.134 | 27-03-2025 | 11,2 jaar | |
| HJZ-34-P | Hyundai | Kona | MPV | € 37.695 | 01-05-2025 | 1,1 jaar | |
| HJZ-34-R | Hyundai | i10 | Hatchback | € 23.650 | 07-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HJZ-34-S | Hyundai | Inster | MPV | € 25.995 | 28-05-2025 | 1 jaar | |
| HJZ-34-T | Hyundai | Kona | MPV | € 37.695 | 11-04-2025 | 1,1 jaar | |
| HJZ-34-V | Hyundai | Tucson | MPV | € 46.250 | 26-05-2025 | 1 jaar | |
| HJZ-34-X | Renault | Rafale | Stationwagen | € 58.913 | 29-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJZ-34-Z | Nissan | Juke | MPV | € 36.740 | 28-03-2025 | 1,2 jaar | |
| HJZ-35-N | Audi | E-tron | Stationwagen | € 145.623 | 27-03-2025 | 5,8 jaar | |
| HJZ-36-N | BMW | X3 | Stationwagen | € 80.485 | 27-03-2025 | 4,2 jaar | |
| HJZ-37-N | Skoda | Rapid | Hatchback | € 21.146 | 27-03-2025 | 7,4 jaar | |
| HJZ-38-N | Volkswagen | ID.3 | Stationwagen | € 37.324 | 27-03-2025 | 3,4 jaar | |
| HJZ-39-N | Ford | Capri | Coupe | Onbekend | 25-07-2025 | 44,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 20.718 en/of breedte van 170 cm en/of een gewicht van ± 1.045 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Polo | € 19.700 | 399 cm | 170 cm | 1.060 kg |
| Renault Clio | € 20.300 | 427 cm | 173 cm | 1.120 kg |
| Peugeot 208 | € 20.100 | 402 cm | 175 cm | 1.040 kg |
| Toyota Yaris | € 20.500 | 395 cm | 170 cm | 1.060 kg |
| Citroën C3 | € 20.600 | 400 cm | 175 cm | 1.140 kg |
| Opel Corsa | € 19.400 | 404 cm | 175 cm | 1.090 kg |
| Skoda Fabia | € 19.200 | 427 cm | 173 cm | 1.090 kg |
| Ford Fiesta | € 21.100 | 407 cm | 176 cm | 1.080 kg |
| Mazda 2 | € 20.400 | 407 cm | 170 cm | 1.030 kg |
| Citroën C4 Cactus | € 21.600 | 416 cm | 173 cm | 990 kg |
| Toyota Corolla | € 21.300 | 425 cm | 174 cm | 1.150 kg |
| Dacia Sandero | € 20.200 | 410 cm | 178 cm | 1.100 kg |
| Hyundai i20 | € 20.300 | 405 cm | 174 cm | 1.040 kg |
| Kia Rio | € 21.200 | 407 cm | 173 cm | 1.080 kg |
| Citroën DS3 | € 21.900 | 395 cm | 172 cm | 1.080 kg |
| Renault Modus | € 19.900 | 401 cm | 171 cm | 1.150 kg |
| Toyota Verso-S | € 20.700 | 399 cm | 170 cm | 1.060 kg |
| Mini One | € 21.800 | 380 cm | 173 cm | 1.060 kg |
| Honda Jazz | € 21.200 | 402 cm | 170 cm | 1.140 kg |
| Opel Adam | € 19.200 | 370 cm | 172 cm | 1.040 kg |
| Alfa Romeo MiTo | € 22.000 | 406 cm | 172 cm | 1.110 kg |
| Skoda Rapid | € 20.700 | 448 cm | 171 cm | 1.090 kg |
| Toyota Aygo X | € 21.700 | 371 cm | 174 cm | 940 kg |
| Renault Kangoo | € 20.200 | 404 cm | 167 cm | 1.080 kg |
| Honda Civic | € 21.000 | 430 cm | 172 cm | 1.110 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Nissan NoteGoogle op afbeeldingen van de Nissan Note
Google op reviews van de Nissan Note
Nissan Note Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Nissan Note 1.2 DIG-S
Autoreview.nl
Nissan Note
Autovisie.nl
Alles over Nissan Note
We willen de Nissan Note Aura Nismo, maar komt-ie ook?
Einde Europese carrière Nissan Note, Japan krijgt EV-versie
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/nissan/note/
Autozine.nl
Autotest: Nissan Note (2005 - 2013)
Autotest: Nissan Note
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.