X-626-FK
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze witte Cooper komt uit het jaar 2016 en is nu 10 jaren, 2 maanden en 9 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 23 mei 2024, dus sinds 2 jaren en 3 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er in dezelfde variant (XM51) nog 5.779 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2013 en mei 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.970 en € 52.183, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 28.993 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 31.188 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mini Cooper € 2.195 duurder dan gemiddeld.
Deze Mini is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Mini Cooper tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 19 december 2023. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2016
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 31.188 |
| Bruto BPM | € 417 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B38A15A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 17 maart 2016 |
| Leeftijd | 10 jaren, 2 maanden en 9 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 23 mei 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 jaren en 3 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 19 december 2023. Het voertuig was toen 7 jaren, 9 maanden en 3 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.090 kg |
| Massa rijklaar | 1.190 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.595 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.595 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,59 m (voor) / 1,59 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL-L | |
| Variant XM51 | |
| Uitvoering 6A1400C0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0371*21 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 109 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2015/45W | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-626-FK | 23-05-2025 | 08:42 | periodieke controle | 23-05-2026 | Nee |
| X-626-FK | 6-05-2024 | 11:21 | periodieke controle | 6-05-2025 | Nee |
| X-626-FK | 20-12-2023 | 08:47 | periodieke controle | 20-12-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-626-FK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-626-FK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-620-FK | Volkswagen | T-Roc | Stationwagen | € 37.169 | 24-11-2023 | 5,7 jaar | |
| X-621-FK | Audi | Q3 | Stationwagen | € 49.738 | 10-11-2023 | 6,8 jaar | |
| X-622-FK | Audi | A4 | Stationwagen | € 58.586 | 02-11-2023 | 4,8 jaar | |
| X-623-FK | Mazda | CX-30 | Stationwagen | € 45.705 | 27-01-2024 | 4,2 jaar | |
| X-624-FK | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | € 48.258 | 02-11-2023 | 8 jaar | |
| X-625-FK | BMW | X3 | Stationwagen | € 75.913 | 15-12-2023 | 3,1 jaar | |
| X-626-FB | Renault | Captur | Hatchback | € 27.554 | 17-11-2023 | 7,8 jaar | |
| X-626-FD | Skoda | Enyaq | Stationwagen | € 55.000 | 02-11-2023 | 2,6 jaar | |
| X-626-FF | Audi | A3 | Hatchback | € 44.457 | 09-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-626-FG | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 36.459 | 27-10-2023 | 8,2 jaar | |
| X-626-FH | Audi | Q3 | Stationwagen | € 61.987 | 15-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-626-FJ | Tesla | Model 3 | Sedan | € 42.990 | 10-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-626-FK | Mini | Cooper | Hatchback | € 31.188 | 19-12-2023 | 10,2 jaar | |
| X-626-FL | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.811 | 25-10-2023 | 8,3 jaar | |
| X-626-FN | Fiat | Tipo | MPV | € 24.785 | 15-12-2023 | 6,5 jaar | |
| X-626-FP | Kia | Niro | Stationwagen | € 44.645 | 10-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-626-FR | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 56.405 | 08-12-2023 | 3,1 jaar | |
| X-626-FS | Tesla | Model 3 | Sedan | € 52.288 | 30-10-2023 | 3,4 jaar | |
| X-626-FT | Volkswagen | Taigo | Stationwagen | € 34.660 | 04-11-2023 | 2,6 jaar | |
| X-626-FV | Renault | Clio | Hatchback | € 14.975 | 17-11-2023 | 14,2 jaar | |
| X-626-FX | Hyundai | Kona | MPV | € 36.395 | 15-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-626-FZ | Hyundai | Bayon | Stationwagen | € 26.000 | 29-11-2023 | 2,5 jaar | |
| X-627-FK | Seat | Leon | Stationwagen | € 34.620 | 25-10-2023 | 8,5 jaar | |
| X-628-FK | Mercedes-Benz | CLA | Sedan | € 85.593 | 25-10-2023 | 9,7 jaar | |
| X-629-FK | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 62.391 | 15-11-2023 | 7,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 28.993 en/of een afmeting van 382 x 173 cm en/of een gewicht van ± 1.090 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz A-klasse | € 29.000 | 388 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Toyota Aygo X | € 27.600 | 376 cm | 174 cm | 1.030 kg |
| Fiat Barchetta | € 29.600 | 392 cm | 164 cm | 1.040 kg |
| Opel Tigra | € 27.500 | 392 cm | 169 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 206 | € 26.800 | 384 cm | 166 cm | 1.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.