X-335-TJ
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze oranje Cooper komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren, 1 maand en 19 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 21 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 7 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er in dezelfde variant (XM51) nog 5.779 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2013 en mei 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.970 en € 52.183, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 28.993 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 28.026 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 967 goedkoper dan gemiddeld.
Deze Mini is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Mini Cooper tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 januari 2024. Het voertuig was toen 9 jaren, 9 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2014
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Kleur | ORANJE |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 28.026 |
| Bruto BPM | € 2.517 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B38A15A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 9 april 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren, 1 maand en 19 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 21 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 7 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 januari 2024. Het voertuig was toen 9 jaren, 9 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 17 februari 2027. Het voertuig moet over 8 maanden en 23 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.090 kg |
| Massa rijklaar | 1.190 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.595 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.595 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 900 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL-L | |
| Variant XM51 | |
| Uitvoering 6A240000 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0371*11 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 112 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau stationair 80 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*195/2013W | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| X-335-TJ | 17-02-2026 | 14:53 | periodieke controle | 17-02-2027 | Nee |
| X-335-TJ | 22-01-2025 | 10:13 | periodieke controle | 24-01-2026 | Nee |
| X-335-TJ | 24-01-2024 | 14:41 | periodieke controle | 24-01-2025 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van X-335-TJ - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
X-335-TJ
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| X-330-TJ | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 48.863 | 24-01-2024 | 3,2 jaar | |
| X-332-TJ | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 48.863 | 24-01-2024 | 3,3 jaar | |
| X-333-TJ | BMW | X1 | Stationwagen | € 49.870 | 07-02-2024 | 3 jaar | |
| X-335-TB | Citroën | Jumper | Kampeerwagen | € 35.019 | 23-05-2014 | 12 jaar | |
| X-335-TD | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.360 | 27-01-2024 | 12,9 jaar | |
| X-335-TF | Volvo | 480 | Coupe | Onbekend | 15-07-2024 | 32,1 jaar | |
| X-335-TG | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 35.163 | 06-06-2024 | 7,1 jaar | |
| X-335-TH | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 30.310 | 16-08-2024 | 1,8 jaar | |
| X-335-TJ | Mini | Cooper | Hatchback | € 28.026 | 25-01-2024 | 12,1 jaar | |
| X-335-TK | Hyundai | i10 | Hatchback | € 21.095 | 27-03-2024 | 2,2 jaar | |
| X-335-TL | Seat | Leon | Stationwagen | € 33.430 | 20-04-2024 | 5,6 jaar | |
| X-335-TN | Renault | Megane E-Tech | Hatchback | € 39.200 | 31-07-2024 | 3,1 jaar | |
| X-335-TP | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 52.485 | 12-02-2024 | 5,6 jaar | |
| X-335-TR | Volvo | C40 | Stationwagen | € 62.875 | 07-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-335-TS | Renault | Clio | Hatchback | € 26.770 | 06-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-335-TT | Toyota | Corolla | Hatchback | € 40.536 | 02-02-2024 | 2,3 jaar | |
| X-335-TV | Skoda | Kamiq | Hatchback | € 30.325 | 27-02-2024 | 2,2 jaar | |
| X-335-TX | Mini | Mini | Stationwagen | € 33.840 | 31-01-2024 | 7,2 jaar | |
| X-335-TZ | Toyota | RAV 4 | MPV | Onbekend | 30-01-2024 | 21 jaar | |
| X-336-TJ | Peugeot | 208 | Hatchback | € 20.546 | 02-02-2024 | 5,5 jaar | |
| X-337-TJ | Fiat | 500 | Hatchback | € 20.680 | 25-01-2024 | 12,8 jaar | |
| X-338-TJ | Volvo | V60 | Stationwagen | € 47.259 | 15-02-2024 | 10,5 jaar | |
| X-339-TJ | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 40.724 | 24-02-2024 | 14,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 28.993 en/of een afmeting van 382 x 173 cm en/of een gewicht van ± 1.090 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz A-klasse | € 29.000 | 388 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Toyota Aygo X | € 27.600 | 376 cm | 174 cm | 1.030 kg |
| Fiat Barchetta | € 29.600 | 392 cm | 164 cm | 1.040 kg |
| Opel Tigra | € 27.500 | 392 cm | 169 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 206 | € 26.800 | 384 cm | 166 cm | 1.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.