TP-621-H
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze rode Cooper komt uit het jaar 2014 en is nu 12 jaren en 7 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 18 september 2018, dus sinds 7 jaren, 8 maanden en 9 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper cabriolet rijden er nog 1.911 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 1967 en oktober 2025. De nieuwwaarde ligt tussen de € 13.350 en € 75.760, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 36.029 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 46.698 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mini Cooper € 10.669 duurder dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 18 september 2018. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 1 dag oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2014
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Kleur | ROOD |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | € 46.698 |
| Bruto BPM | € 14.406 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 135 kW (184 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 20 mei 2014 |
| Leeftijd | 12 jaren en 7 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 18 september 2018 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 7 jaren, 8 maanden en 9 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 18 september 2018. Het voertuig was toen 4 jaren, 4 maanden en 1 dag oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 1 mei 2025. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.259 kg |
| Massa rijklaar | 1.359 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 306 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.665 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.665 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 885 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 810 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,47 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,46 m (voor) / 1,46 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer r. schroefveerkoker |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 8.2 l/100km (1 liter op 12,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 196 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 76 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 5 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TP-621-H | 1-05-2024 | 15:23 | periodieke controle | 1-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| TP-621-H | 23-01-2023 | 13:56 | periodieke controle | 23-01-2024 | Ja, bekijk hier. |
| TP-621-H | 17-11-2020 | 16:50 | periodieke controle | 17-11-2022 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 1-05-2024 | 15:23 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
| 1-05-2024 | 15:23 | 532 | 5.*.55 | 1 | Mistachterlicht werkt niet (goed) |
2023 | |||||
| 23-01-2023 | 13:56 | 597 | 5.*.59a | 1 | Mistlicht voor niet volgens voorschriften |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TP-621-H - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TP-621-H
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TP-621-D | Hyundai | ix35 | MPV | € 24.493 | 17-09-2018 | 14,1 jaar | |
| TP-621-F | Mitsubishi | Colt | Stationwagen | € 26.459 | 24-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TP-621-G | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 16.115 | 12-11-2018 | 13,8 jaar | |
| TP-621-H | Mini | Cooper | Cabriolet | € 46.698 | 18-09-2018 | 12 jaar | |
| TP-621-J | Volvo | V90 | Stationwagen | € 80.770 | 08-10-2018 | 8,7 jaar | |
| TP-621-K | Opel | Corsa | Hatchback | € 18.847 | 24-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TP-621-L | Opel | Astra | MPV | € 30.549 | 22-11-2019 | 12,2 jaar | |
| TP-621-N | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.553 | 11-10-2018 | 8,3 jaar | |
| TP-621-R | Adria | Twin Active | Kampeerwagen | Onbekend | 01-11-2018 | 15,8 jaar | |
| TP-621-S | Opel | Karl | Hatchback | € 15.897 | 27-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TP-621-X | Opel | Mokka X | MPV | € 29.471 | 27-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TP-621-Z | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 01-10-2018 | 20,4 jaar | |
| TP-622-H | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 67.380 | 21-09-2018 | 8,8 jaar | |
| TP-623-H | Volkswagen | Tiguan | Stationwagen | € 43.109 | 21-09-2018 | 8,7 jaar | |
| TP-624-H | Volvo | XC60 | Stationwagen | € 52.564 | 27-06-2019 | 11,8 jaar | |
| TP-625-H | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 28.127 | 20-09-2018 | 8,8 jaar | |
| TP-626-H | Hyundai | Tucson | MPV | € 32.802 | 22-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TP-627-H | Hyundai | Kona | MPV | € 27.442 | 21-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TP-628-H | Hyundai | i10 | Hatchback | € 13.106 | 28-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TP-629-H | Hyundai | i20 | Hatchback | € 19.042 | 24-09-2018 | 7,7 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 36.029 en/of een gewicht van ± 1.259 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | € 35.200 | 457 cm | 180 cm | 1.360 kg |
| Nissan Qashqai | € 34.300 | 453 cm | 181 cm | 1.370 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 37.800 | 424 cm | 182 cm | 1.240 kg |
| Ford Focus | € 34.900 | 469 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Audi A3 | € 35.700 | 446 cm | 182 cm | 1.380 kg |
| Peugeot 2008 | € 36.800 | 430 cm | 177 cm | 1.340 kg |
| Toyota Yaris Cross | € 35.400 | 419 cm | 177 cm | 1.220 kg |
| Volvo V40 | € 32.900 | 437 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| BMW 1-Serie | € 35.400 | 433 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Toyota Corolla | € 34.700 | 465 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Ford Puma | € 35.000 | 422 cm | 181 cm | 1.240 kg |
| Skoda Octavia | € 36.900 | 470 cm | 183 cm | 1.310 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 36.700 | 447 cm | 181 cm | 1.380 kg |
| Volkswagen T-Cross | € 34.200 | 413 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Mazda CX-5 | € 34.700 | 456 cm | 184 cm | 1.370 kg |
| Volvo V50 | € 34.900 | 452 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Renault Kadjar | € 34.400 | 445 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 35.900 | 446 cm | 185 cm | 1.330 kg |
| Opel Grandland X | € 37.900 | 448 cm | 186 cm | 1.360 kg |
| Volkswagen Golf Sportsvan | € 34.800 | 435 cm | 181 cm | 1.300 kg |
| Opel Mokka | € 37.100 | 415 cm | 179 cm | 1.380 kg |
| Skoda Karoq | € 38.300 | 439 cm | 184 cm | 1.290 kg |
| Seat Ateca | € 37.700 | 438 cm | 184 cm | 1.290 kg |
| Renault Captur | € 34.600 | 423 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Seat Leon | € 35.500 | 464 cm | 182 cm | 1.380 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.