TF-078-V
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze zwarte Cooper komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren, 2 maanden en 6 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 februari 2026, dus sinds 3 maanden en 23 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper stationwagen rijden er in dezelfde variant (ZB31) nog 1.513 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen november 2012 en juni 2017. De nieuwwaarde ligt tussen de € 19.449 en € 57.511, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 35.790 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 35.404 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 386 goedkoper dan gemiddeld.
Het voertuig is geïmporteerd op 16 mei 2019. Het voertuig was toen 4 jaren, 1 maand en 27 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 191 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 35.404 |
| Bruto BPM | € 2.999 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 90 kW (122 pk) |
| Continue vermogen | 90 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | N16B16A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1598cc (1,6 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 19 maart 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren, 2 maanden en 6 dagen |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 2 februari 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 3 maanden en 23 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 16 mei 2019. Het voertuig was toen 4 jaren, 1 maand en 27 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 17 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.240 kg |
| Massa rijklaar | 1.340 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 435 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.775 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.775 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 930 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 880 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,60 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,54 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL/X | |
| Variant ZB31 | |
| Uitvoering 6H1500C0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0496*09 | |
| Plaats chassisnummer r. motorruimte |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 7.3 l/100km (1 liter op 13,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 5.1 l/100km (1 liter op 19,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5.9 l/100km (1 liter op 16,9km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 137 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 78 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label C | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| TF-078-V | 7-04-2025 | 15:32 | periodieke controle | 17-05-2026 | Nee |
| TF-078-V | 27-03-2024 | 09:24 | periodieke controle | 17-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| TF-078-V | 12-05-2023 | 14:17 | periodieke controle | 17-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| TF-078-V | 5-05-2021 | 08:57 | periodieke controle | 17-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| TF-078-V | 17-05-2019 | 09:16 | periodieke controle | 17-05-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2024 | |||||
| 27-03-2024 | 09:24 | 391 | 5.*.43 | 1 | Ruitenwisserinstallatie geeft onvoldoende zicht |
2023 | |||||
| 12-05-2023 | 14:17 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
| 12-05-2023 | 14:17 | RA4 | RA4 | 1 | Waarschuwingsinrichting controlesysteem bandenspanning geeft |
2021 | |||||
| 5-05-2021 | 08:57 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van TF-078-V - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
TF-078-V
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| TF-070-V | Volkswagen | Golf Sportsvan | Stationwagen | € 46.347 | 17-07-2018 | 11,2 jaar | |
| TF-071-V | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 27-07-2018 | 18,3 jaar | |
| TF-074-V | Volkswagen | Passat | Stationwagen | € 49.593 | 19-12-2018 | 8,6 jaar | |
| TF-075-V | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 22.227 | 19-12-2018 | 14,1 jaar | |
| TF-076-V | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 03-09-2018 | 17,3 jaar | |
| TF-078-B | Audi | Q5 | Stationwagen | € 97.986 | 13-07-2018 | 9,1 jaar | |
| TF-078-D | Renault | Scenic | Hatchback | € 29.431 | 13-07-2018 | 9,1 jaar | |
| TF-078-F | Renault | Scenic | Hatchback | € 36.335 | 12-07-2018 | 7,9 jaar | |
| TF-078-G | Subaru | XV | Stationwagen | € 39.388 | 18-07-2018 | 7,9 jaar | |
| TF-078-H | Renault | Twingo | Hatchback | € 12.694 | 19-07-2018 | 7,9 jaar | |
| TF-078-J | Peugeot | 2008 | Stationwagen | € 26.680 | 18-07-2018 | 9,9 jaar | |
| TF-078-K | Renault | Talisman | Stationwagen | € 46.274 | 25-08-2018 | 9,2 jaar | |
| TF-078-L | Mercedes-Benz | Sprinter | Voor rolstoelen toegankelijk voertuig | € 76.805 | 19-09-2018 | 7,7 jaar | |
| TF-078-N | Audi | A3 | Hatchback | Onbekend | 03-11-2018 | 20,8 jaar | |
| TF-078-P | Tesla | Model X | MPV | € 128.900 | 16-07-2018 | 7,9 jaar | |
| TF-078-R | Hyundai | i10 | Hatchback | € 13.511 | 19-07-2018 | 7,9 jaar | |
| TF-078-S | Toyota | Yaris | MPV | € 20.970 | 20-07-2018 | 7,9 jaar | |
| TF-078-T | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 18.335 | 23-07-2018 | 7,8 jaar | |
| TF-078-V | Mini | Cooper | Stationwagen | € 35.404 | 16-05-2019 | 11,2 jaar | |
| TF-078-X | Kia | Venga | MPV | € 20.940 | 08-08-2019 | 12,7 jaar | |
| TF-078-Z | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 17.525 | 21-11-2018 | 16,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 35.790 en/of een gewicht van ± 1.240 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Volkswagen Golf | € 35.200 | 457 cm | 180 cm | 1.360 kg |
| Nissan Qashqai | € 33.800 | 453 cm | 181 cm | 1.350 kg |
| Ford Focus | € 34.800 | 469 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Audi A3 | € 35.700 | 446 cm | 182 cm | 1.360 kg |
| Peugeot 2008 | € 36.800 | 430 cm | 177 cm | 1.340 kg |
| Toyota Yaris Cross | € 35.400 | 419 cm | 177 cm | 1.220 kg |
| Volvo V40 | € 32.800 | 437 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| BMW 1-Serie | € 35.200 | 433 cm | 180 cm | 1.320 kg |
| Toyota Corolla | € 34.600 | 465 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Ford Puma | € 35.000 | 422 cm | 181 cm | 1.240 kg |
| Volkswagen T-Cross | € 33.700 | 413 cm | 177 cm | 1.180 kg |
| Skoda Octavia | € 36.600 | 470 cm | 183 cm | 1.310 kg |
| Mercedes-Benz B-klasse | € 36.400 | 447 cm | 181 cm | 1.360 kg |
| Mazda CX-5 | € 34.500 | 456 cm | 184 cm | 1.360 kg |
| Volvo V50 | € 34.900 | 452 cm | 179 cm | 1.350 kg |
| Volkswagen T-Roc | € 37.200 | 423 cm | 182 cm | 1.240 kg |
| Renault Kadjar | € 34.400 | 445 cm | 184 cm | 1.330 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 35.700 | 446 cm | 185 cm | 1.330 kg |
| Opel Grandland X | € 37.900 | 448 cm | 186 cm | 1.360 kg |
| Volkswagen Golf Sportsvan | € 34.800 | 435 cm | 181 cm | 1.300 kg |
| Opel Mokka | € 36.900 | 415 cm | 179 cm | 1.310 kg |
| Renault Captur | € 34.600 | 423 cm | 180 cm | 1.340 kg |
| Seat Ateca | € 37.500 | 436 cm | 184 cm | 1.280 kg |
| Seat Leon | € 35.200 | 464 cm | 182 cm | 1.350 kg |
| Citroën C4 Picasso | € 33.600 | 460 cm | 183 cm | 1.310 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.