SR-046-L
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze witte Cooper komt uit het jaar 2018 en is nu 8 jaren oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 20 maart 2026, dus sinds 2 maanden en 5 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 5 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper stationwagen rijden er in dezelfde variant (XU71) nog 3.036 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen maart 2018 en augustus 2021. De nieuwwaarde ligt tussen de € 25.474 en € 52.542, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 34.622 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 31.730 incl. BTW en BPM, deze Mini Cooper is daardoor € 2.892 goedkoper dan gemiddeld.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2018
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Lengte | 3,98 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Kleur | WIT |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 207 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 31.730 |
| Bruto BPM | € 4.301 |
| Inrichting | stationwagen |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B38A15A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 25 mei 2018 |
| Leeftijd | 8 jaren |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 20 maart 2026 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 2 maanden en 5 dagen. | |
| Geïmporteerd | Nee |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 25 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.165 kg |
| Massa rijklaar | 1.265 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 445 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.710 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.710 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 940 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 940 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 845 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 845 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,57 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,50 m (voor) / 1,50 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type FML4 | |
| Variant XU71 | |
| Uitvoering 6A2500C0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*1680*03 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Logisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 6 l/100km (1 liter op 16,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 4.4 l/100km (1 liter op 22,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 5 l/100km (1 liter op 20,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 114 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 77 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 ZA | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label D | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*2016/646ZA | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| SR-046-L | 6-05-2024 | 09:48 | periodieke controle | 25-05-2026 | Nee |
| SR-046-L | 13-04-2022 | 13:36 | periodieke controle | 25-05-2024 | Nee |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van SR-046-L - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
SR-046-L
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| SR-040-L | BMW | 3-Serie | Sedan | € 43.004 | 25-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-042-L | BMW | 5-Serie | Sedan | € 127.580 | 02-06-2018 | 8 jaar | |
| SR-043-L | BMW | 4-Serie | Sedan | € 54.983 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-044-L | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 36.339 | 31-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-045-L | BMW | 3-Serie | Sedan | € 45.376 | 29-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-046-B | Toyota | Prius | MPV | € 36.684 | 22-11-2018 | 11,7 jaar | |
| SR-046-D | Kia | Picanto | MPV | € 14.280 | 22-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-046-F | Renault | Twingo | Hatchback | € 10.990 | 17-05-2018 | 12,9 jaar | |
| SR-046-H | Volkswagen | Polo | Hatchback | € 15.990 | 18-05-2018 | 15,2 jaar | |
| SR-046-J | Renault | Twingo | Hatchback | € 16.190 | 07-06-2018 | 8 jaar | |
| SR-046-K | Peugeot | 308 | MPV | € 25.970 | 31-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-046-L | Mini | Cooper | Stationwagen | € 31.730 | 25-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-046-N | Renault | Megane | Stationwagen | € 28.320 | 24-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-046-P | Ford | Focus | Hatchback | € 28.217 | 06-11-2018 | 15 jaar | |
| SR-046-R | Mercedes-Benz | G320 | MPV | Onbekend | 30-05-2018 | 27,4 jaar | |
| SR-046-S | Ford | Fiesta | Hatchback | € 21.685 | 31-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-046-T | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 43.109 | 31-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-046-V | Seat | Leon | Stationwagen | € 24.875 | 24-05-2018 | 11,7 jaar | |
| SR-046-X | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 36.961 | 30-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-047-L | Aston Martin | Volante | Cabriolet | € 293.596 | 24-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-048-L | Mazda | CX-5 | Stationwagen | € 36.794 | 29-05-2018 | 8 jaar | |
| SR-049-L | Mazda | CX-3 | Stationwagen | € 30.245 | 05-06-2018 | 8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 34.622 en/of een afmeting van 398 x 173 cm en/of een gewicht van ± 1.165 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi A1 | € 36.000 | 404 cm | 176 cm | 1.140 kg |
| Peugeot 208 | € 33.100 | 406 cm | 175 cm | 1.270 kg |
| Mazda MX-5 | € 33.800 | 402 cm | 172 cm | 1.060 kg |
| Honda Jazz | € 31.300 | 407 cm | 171 cm | 1.210 kg |
| Volkswagen New Beetle | € 36.100 | 408 cm | 172 cm | 1.280 kg |
| Mercedes-Benz A-klasse | € 33.700 | 388 cm | 176 cm | 1.260 kg |
| MG TF | € 31.200 | 394 cm | 163 cm | 1.080 kg |
| Toyota Yaris | € 31.400 | 394 cm | 175 cm | 1.060 kg |
| Ford Fiesta | € 32.400 | 408 cm | 176 cm | 1.150 kg |
| Lancia Ypsilon | € 35.100 | 408 cm | 177 cm | 1.280 kg |
| Citroën DS3 | € 37.200 | 396 cm | 172 cm | 1.140 kg |
| Hyundai i20 | € 33.400 | 408 cm | 178 cm | 1.140 kg |
| Pontiac Solstice | € 34.600 | 399 cm | 182 cm | 1.240 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.