N-471-DX
Er rijden momenteel 45.450 Mini Cooper's rond in Nederland. Deze zwarte Cooper komt uit het jaar 2015 en is nu 11 jaren en 1 dag oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 februari 2022, dus sinds 4 jaren, 3 maanden en 26 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 4 zitplaatsen.
Van deze Mini Cooper hatchback rijden er in dezelfde variant (XM51) nog 5.779 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen december 2013 en mei 2019. De nieuwwaarde ligt tussen de € 15.970 en € 52.183, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 28.993 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Cooper bedraagt € 29.920 incl. BTW en BPM, daardoor is deze Mini Cooper € 927 duurder dan gemiddeld.
Deze Mini is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 210 km/uur. Daardoor behoort deze Mini Cooper tot de snelste 20.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 25 september 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 2 dagen oud.
Bekijk ook alle Mini Cooper voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mini Cooper | 2015
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mini |
| Handelsbenaming | Cooper |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,73 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 210 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | € 29.920 |
| Bruto BPM | € 2.390 |
| Inrichting | hatchback |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | B38A15A |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 3 stuks |
| Cilinderinhoud | 1499cc (1,5 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 6 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 26 mei 2015 |
| Leeftijd | 11 jaren en 1 dag |
0 jaar (jong) (oud) 20 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 februari 2022 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 4 jaren, 3 maanden en 26 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 25 september 2021. Het voertuig was toen 6 jaren, 4 maanden en 2 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 31 augustus 2026. Het voertuig moet over 3 maanden en 7 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.060 kg |
| Massa rijklaar | 1.160 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 405 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.565 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.565 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 870 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 870 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 755 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,50 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,57 m (voor) / 1,57 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type UKL-L | |
| Variant XM51 | |
| Uitvoering 6H2400C0 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2007/46*0371*17 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 5.8 l/100km (1 liter op 17,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 3.9 l/100km (1 liter op 25,6km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 4.6 l/100km (1 liter op 21,7km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 107 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 68 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 6 / EURO 6 W | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 715/2007*136/2014W | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| N-471-DX | 26-08-2025 | 16:10 | periodieke controle | 31-08-2026 | Ja, bekijk hier. |
| N-471-DX | 30-08-2024 | 11:21 | periodieke controle | 31-08-2025 | Ja, bekijk hier. |
| N-471-DX | 30-08-2023 | 10:54 | periodieke controle | 31-08-2024 | Nee |
| N-471-DX | 23-08-2022 | 10:06 | periodieke controle | 31-08-2023 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 26-08-2025 | 16:10 | 253 | 5.*.29 | 1 | Weerstand bij draaiing stuurwiel voelbaar |
2024 | |||||
| 30-08-2024 | 11:21 | 598 | 5.*.59B | 1 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
| 30-08-2024 | 11:21 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 30-08-2024 | 11:21 | 210 | 5.*.27 | 1 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mini Cooper voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van N-471-DX - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
N-471-DX
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| N-470-DX | Kia | Rio | MPV | € 20.590 | 23-09-2021 | 9,7 jaar | |
| N-471-DB | Citroën | E-C4 | Hatchback | € 40.024 | 17-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-471-DD | Kia | Sportage | MPV | € 32.486 | 19-05-2022 | 11,9 jaar | |
| N-471-DG | Opel | Astra | MPV | € 29.119 | 09-03-2022 | 12,2 jaar | |
| N-471-DH | Kia | Niro | Stationwagen | € 37.909 | 14-09-2021 | 5,7 jaar | |
| N-471-DJ | Tesla | Model 3 | Sedan | € 58.180 | 23-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-471-DK | Opel | Crossland | MPV | € 25.600 | 20-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-471-DL | Peugeot | 5008 | MPV | € 37.900 | 21-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-471-DN | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 54.083 | 22-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-471-DR | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.366 | 20-09-2021 | 8,8 jaar | |
| N-471-DS | Ford | Fiesta | Hatchback | € 23.248 | 30-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-471-DT | Seat | Tarraco | Stationwagen | € 48.559 | 27-09-2021 | 4,7 jaar | |
| N-471-DV | Mazda | MX-5 | Cabriolet | Onbekend | 20-09-2021 | 27,3 jaar | |
| N-471-DX | Mini | Cooper | Hatchback | € 29.920 | 25-09-2021 | 11 jaar | |
| N-471-DZ | Peugeot | 5008 | MPV | € 40.920 | 11-10-2021 | 4,6 jaar | |
| N-472-DX | Hyundai | Tucson | MPV | € 50.816 | 16-10-2021 | 9,4 jaar | |
| N-474-DX | Toyota | Verso-S | MPV | € 18.757 | 22-03-2022 | 14,3 jaar | |
| N-475-DX | Volkswagen | Scirocco | Coupe | € 37.670 | 01-10-2021 | 8,4 jaar | |
| N-476-DX | Volkswagen | Golf | Cabriolet | € 37.878 | 29-01-2022 | 13,9 jaar | |
| N-477-DX | Skoda | Citigo | Hatchback | € 13.369 | 17-11-2021 | 11,4 jaar | |
| N-478-DX | Seat | Leon | Stationwagen | € 25.649 | 20-10-2021 | 13,1 jaar | |
| N-479-DX | BMW | 1-Serie | Stationwagen | € 30.367 | 30-12-2021 | 11,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 28.993 en/of een afmeting van 382 x 173 cm en/of een gewicht van ± 1.060 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Mercedes-Benz A-klasse | € 28.700 | 388 cm | 178 cm | 1.160 kg |
| Toyota Aygo X | € 27.600 | 376 cm | 174 cm | 1.030 kg |
| Fiat Barchetta | € 29.600 | 392 cm | 164 cm | 1.040 kg |
| Opel Tigra | € 27.500 | 392 cm | 169 cm | 1.150 kg |
| Peugeot 206 | € 26.800 | 384 cm | 166 cm | 1.120 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mini CooperGoogle op afbeeldingen van de Mini Cooper
Google op reviews van de Mini Cooper
Mini Cooper Wikipedia-pagina
Topgear.nl
Welke Mini is leuker om te rijden: de Electric of de oude Cooper?
Autoblog.nl
Mini Cooper
Autoreview.nl
Mini Cooper : prijzen, specs en uitvoeringen, reviews, nieuws
Autovisie.nl
Duik in de prijslijst: dit kost de nieuwe Mini Cooper
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.