J-426-DL
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze blauwe SLK komt uit het jaar 2002 en is nu 24 jaren, 2 maanden en 4 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 11 januari 2025, dus sinds 1 jaar, 4 maanden en 20 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 2 juli 2020. Het voertuig was toen 18 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 230 Kompressor | 2002
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 230 Kompressor |
| Lengte | 4,01 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.693 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 145 kW (197 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2295cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 maart 2002 |
| Leeftijd | 24 jaren, 2 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 24 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 11 januari 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 4 maanden en 20 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 2 juli 2020. Het voertuig was toen 18 jaren, 3 maanden en 7 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Dit voertuig is APK gekeurd tot 7 januari 2027. Het voertuig moet over 7 maanden en 9 dagen gekeurd zijn. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.305 kg |
| Massa rijklaar | 1.405 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 240 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.645 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.645 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 825 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 825 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 820 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 820 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 170 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2026 |
| Tellerstandoordeel | Onlogisch |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 14.5 l/100km (1 liter op 6,9km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 14.5 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 7.1 l/100km (1 liter op 14,1km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.8 l/100km (1 liter op 10,2km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 235 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 73 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 82 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 3 / EURO 3 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*1999/102A | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| J-426-DL | 2-01-2026 | 10:38 | periodieke controle | 7-01-2027 | Ja, bekijk hier. |
| J-426-DL | 7-01-2025 | 14:41 | periodieke controle | 7-01-2026 | Ja, bekijk hier. |
| J-426-DL | 26-07-2023 | 09:23 | periodieke controle | 4-08-2024 | Ja, bekijk hier. |
| J-426-DL | 4-08-2022 | 09:26 | periodieke controle | 4-08-2023 | Nee |
| J-426-DL | 6-07-2021 | 13:48 | periodieke controle | 15-07-2022 | Ja, bekijk hier. |
| J-426-DL | 15-07-2020 | 10:41 | periodieke controle | 15-07-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2026 | |||||
| 2-01-2026 | 10:38 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 2-01-2026 | 10:38 | 516 | 5.*.56 | 1 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 2-01-2026 | 10:38 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 2-01-2026 | 10:38 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2025 | |||||
| 7-01-2025 | 14:41 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2023 | |||||
| 26-07-2023 | 09:23 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2021 | |||||
| 6-07-2021 | 13:48 | 250 | 5.*.29 | 1 | Stofhoes stuurinrichting beschadigd, dicht niet af |
| 6-07-2021 | 13:48 | 203 | 5.*.27 | 2 | Band beschadigd |
2020 | |||||
| 15-07-2020 | 10:41 | 427 | 5.*.47 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbagsysteem geeft defect aan |
| 15-07-2020 | 10:41 | 312 | 5.*.31 | 2 | Remschijf ernstig gecorrodeerd |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van J-426-DL - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
J-426-DL
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| J-420-DL | Peugeot | 308 | MPV | € 30.499 | 23-07-2020 | 12,1 jaar | |
| J-421-DL | Daihatsu | Sirion | Hatchback | € 14.437 | 06-03-2021 | 14,4 jaar | |
| J-422-DL | Suzuki | Vitara | Hatchback | € 31.198 | 03-04-2021 | 9,7 jaar | |
| J-423-DL | Citroën | C3 | Hatchback | € 22.804 | 06-07-2020 | 8 jaar | |
| J-424-DL | BMW | 1-Serie | Cabriolet | Onbekend | 02-07-2020 | 18,3 jaar | |
| J-425-DL | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 23.955 | 11-07-2020 | 15,1 jaar | |
| J-426-DB | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 01-07-2020 | 17,2 jaar | |
| J-426-DD | BMW | 7-Serie | Sedan | € 207.645 | 21-07-2020 | 5,9 jaar | |
| J-426-DF | Opel | Corsa | Hatchback | € 17.346 | 03-07-2020 | 10,3 jaar | |
| J-426-DG | Peugeot | 5008 | MPV | € 35.800 | 31-08-2020 | 5,8 jaar | |
| J-426-DH | Volvo | XC40 | Stationwagen | € 52.361 | 03-07-2020 | 5,9 jaar | |
| J-426-DJ | Ford | Focus | Stationwagen | € 23.630 | 24-07-2020 | 8,8 jaar | |
| J-426-DL | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 02-07-2020 | 24,2 jaar | |
| J-426-DN | Opel | Corsa | Hatchback | € 16.540 | 11-08-2020 | 11,3 jaar | |
| J-426-DP | Nissan | 300 ZX | Coupe | Onbekend | 03-07-2020 | 30,3 jaar | |
| J-426-DR | Volkswagen | Golf | Stationwagen | € 37.721 | 11-07-2020 | 5,9 jaar | |
| J-426-DS | Opel | Mokka | MPV | € 23.984 | 08-07-2020 | 12,4 jaar | |
| J-426-DT | Land Rover | Range Rover Sport | Stationwagen | € 108.011 | 13-02-2015 | 11,3 jaar | |
| J-426-DV | Toyota | Aygo | Hatchback | € 13.334 | 10-07-2020 | 5,9 jaar | |
| J-426-DX | Renault | Captur | Hatchback | € 30.814 | 16-07-2020 | 5,9 jaar | |
| J-426-DZ | Kia | Picanto | MPV | € 14.610 | 22-07-2020 | 5,9 jaar | |
| J-427-DL | Renault | Megane | Hatchback | € 34.658 | 06-07-2020 | 10,1 jaar | |
| J-428-DL | BMW | 3-Serie | Coupe | Onbekend | 06-07-2020 | 47,7 jaar | |
| J-429-DL | Skoda | Fabia | Hatchback | Onbekend | 02-07-2020 | 20,2 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een afmeting van 401 x 171 cm en/of een gewicht van ± 1.305 kg.
Swipe voor complete tabel
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.