HDS-20-B
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze zwarte SLK komt uit het jaar 1998 en is nu 27 jaren, 10 maanden en 4 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 cabriolet rijden er in dezelfde variant (K435A0) nog 736 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen februari 1997 en juni 2003. De nieuwwaarde ligt tussen de € 37.736 en € 41.806, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 39.771 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz is een redelijk snelle auto met een topsnelheid van 208 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 200 tot de snelste 24.1% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 29 januari 2025. Het voertuig was toen 26 jaren, 6 maanden en 9 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 | 1998
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 |
| Lengte | 4,00 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,30 m |
| Kleur | ZWART |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 208 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | BPM onbekend of geen BPM betaald |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Continue vermogen | 100 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 111 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
| Aantal versnellingen | 5 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 juli 1998 |
| Leeftijd | 27 jaren, 10 maanden en 4 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 27 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 29 januari 2025. Het voertuig was toen 26 jaren, 6 maanden en 9 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | Onbekend |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.170 kg |
| Massa rijklaar | 1.270 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 260 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.530 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.530 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 780 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 780 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant K435A0 | |
| Uitvoering CAAA221 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*95/54*0039*04 | |
| Plaats chassisnummer Onbekend |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Niet geregistreerd |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 12.9 l/100km (1 liter op 7,8km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12.9 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 6.9 l/100km (1 liter op 14,5km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 9.1 l/100km (1 liter op 11,0km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 217 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 / EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*1996/69 | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| HDS-20-B | 19-02-2025 | 15:14 | periodieke controle | onbekend | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 19-02-2025 | 15:14 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
| 19-02-2025 | 15:14 | 307 | 5.*.31 | 4 | Remslang beschadigd, wapeningsmateriaal zichtbaar |
| 19-02-2025 | 15:14 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 19-02-2025 | 15:14 | 571 | 5.*.55 | 4 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 19-02-2025 | 15:14 | 576 | 5.*.53 | 4 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 19-02-2025 | 15:14 | 916 | 5.*.31 | 2 | Remleiding door corrosie aangetast |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van HDS-20-B - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
HDS-20-B
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| HDS-20-B | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 29-01-2025 | 27,9 jaar | |
| HDS-20-F | Toyota | Yaris | Hatchback | € 29.612 | 21-02-2025 | 1,3 jaar | |
| HDS-20-G | Citroën | C4 | Hatchback | € 37.692 | 31-01-2025 | 1,3 jaar | |
| HDS-20-H | Renault | 5 | Hatchback | € 35.994 | 04-02-2025 | 1,3 jaar | |
| HDS-20-J | Fiat | 500 | Hatchback | € 34.906 | 31-01-2025 | 1,3 jaar | |
| HDS-20-K | Seat | Ateca | Stationwagen | € 39.248 | 12-03-2025 | 9,5 jaar | |
| HDS-20-L | Peugeot | 5008 | MPV | € 47.733 | 31-01-2025 | 1,3 jaar | |
| HDS-20-N | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 33.345 | 01-03-2025 | 13,9 jaar | |
| HDS-20-P | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 71.718 | 30-01-2025 | 8,4 jaar | |
| HDS-20-R | Kia | Xceed | Hatchback | € 35.555 | 07-03-2025 | 5 jaar | |
| HDS-20-T | Kia | Ceed | Stationwagen | € 33.539 | 21-02-2025 | 6,3 jaar | |
| HDS-20-V | Citroën | C3 | Hatchback | € 25.514 | 02-04-2025 | 6,7 jaar | |
| HDS-20-X | Dacia | Jogger | Stationwagen | € 28.740 | 07-07-2025 | 1,9 jaar | |
| HDS-20-Z | BMW | M3 | Stationwagen | € 180.565 | 11-04-2025 | 2,3 jaar | |
| HDS-21-B | Mercedes-Benz | 200 | Sedan | Onbekend | 29-01-2025 | 41,1 jaar | |
| HDS-22-B | BMW | 3-Serie | Stationwagen | Onbekend | 29-01-2025 | 19,3 jaar | |
| HDS-23-B | Mercedes-Benz | EQE | Stationwagen | € 104.495 | 29-01-2025 | 2,3 jaar | |
| HDS-24-B | Mini | Cooper S | Hatchback | Onbekend | 29-01-2025 | 22,4 jaar | |
| HDS-25-B | Fiat | 230 | Kampeerwagen | Onbekend | 31-07-2003 | 30,8 jaar | |
| HDS-26-B | Peugeot | Boxer | Kampeerwagen | € 44.310 | 29-06-2016 | 9,9 jaar | |
| HDS-27-B | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 46.120 | 23-11-2018 | 7,5 jaar | |
| HDS-28-B | Volkswagen | Transporter | Kampeerwagen | € 49.761 | 28-02-2025 | 5,7 jaar | |
| HDS-29-B | Mercedes-Benz | Sprinter | Kampeerwagen | € 109.240 | 27-12-2016 | 9,4 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 39.771 en/of een afmeting van 400 x 174 cm en/of een gewicht van ± 1.170 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi A1 | € 38.600 | 405 cm | 176 cm | 1.160 kg |
| Mini Mini | € 37.600 | 410 cm | 179 cm | 1.290 kg |
| Mini Cooper | € 36.100 | 410 cm | 179 cm | 1.250 kg |
| Volkswagen Golf | € 38.200 | 410 cm | 174 cm | 1.120 kg |
| Mini Cooper S Clubman | € 40.300 | 396 cm | 168 cm | 1.200 kg |
| Mini Cooper C | € 43.200 | 395 cm | 174 cm | 1.260 kg |
| Mini Cooper S | € 41.000 | 401 cm | 173 cm | 1.210 kg |
| Volkswagen New Beetle | € 37.000 | 408 cm | 172 cm | 1.280 kg |
| Mazda MX-5 | € 35.900 | 400 cm | 172 cm | 1.060 kg |
| Citroën DS3 | € 37.200 | 396 cm | 172 cm | 1.140 kg |
| Opel GT | € 39.800 | 410 cm | 181 cm | 1.250 kg |
| Mini Cooper D | € 36.100 | 410 cm | 179 cm | 1.290 kg |
| Mini Cooper D Countryman | € 37.800 | 410 cm | 179 cm | 1.290 kg |
| Lancia Ypsilon | € 36.300 | 408 cm | 177 cm | 1.270 kg |
| Toyota Yaris | € 40.500 | 395 cm | 170 cm | 1.070 kg |
| Hyundai i20 | € 40.600 | 408 cm | 178 cm | 1.170 kg |
| Mini Cooper D Clubman | € 36.500 | 396 cm | 168 cm | 1.170 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.