H-032-TN
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze blauwe SLK komt uit het jaar 2005 en is nu 21 jaren, 2 maanden en 2 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 15 augustus 2025, dus sinds 9 maanden en 11 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 55 AMG cabriolet rijden er in dezelfde variant (W47GK0) nog 63 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen juni 2004 en juni 2010. De nieuwwaarde ligt tussen de € 100.699 en € 156.696, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 110.418 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 55 AMG is helaas onbekend.
Deze Mercedes-Benz kan serieus snel rijden, de maximumsnelheid ligt op 250 km/uur. Daardoor behoort deze Mercedes-Benz SLK 55 AMG tot de snelste 1.3% personenauto's van Nederland.
Het voertuig is geïmporteerd op 20 mei 2020. Het voertuig was toen 15 jaren, 1 maand en 26 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 55 AMG | 2005
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 55 AMG |
| Kleur | BLAUW |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Topsnelheid | 250 km/uur |
0 km (langzaam) (zeer snel) 300 km | |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 26.571 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 265 kW (360 pk) |
| Continue vermogen | 265 kW |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | 113989 |
| Werking motor(en) | Elektrische ontsteking, viertakt |
| Aantal cilinders | 8 stuks |
| Cilinderinhoud | 5439cc (5,4 liter motor) |
| Transmissie | Automatisch |
| Aantal versnellingen | 7 |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 24 maart 2005 |
| Leeftijd | 21 jaren, 2 maanden en 2 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 21 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 15 augustus 2025 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 9 maanden en 11 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 20 mei 2020. Het voertuig was toen 15 jaren, 1 maand en 26 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 22 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.440 kg |
| Massa rijklaar | 1.540 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 310 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.850 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.850 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 910 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 910 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 940 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 940 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,43 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,53 m (voor) / 1,55 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 171 | |
| Variant W47GK0 | |
| Uitvoering NGAAA200 | |
| Typegoedkeuringsnummer e1*2001/116*0262*02 | |
| Plaats chassisnummer a. r. voorzitting l. tegen bodemplaat |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Verbruik verbrandingsmotor stad (NEDC) 17.7 l/100km (1 liter op 5,6km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 17.7 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor snelweg (NEDC) 8.8 l/100km (1 liter op 11,4km) | 0 l/km (zuinig) (onzuinig) 10 l/km |
| Verbruik verbrandingsmotor gecombineerd (NEDC) 12 l/100km (1 liter op 8,3km) | 0 l/km (zuinig) (zeer onzuinig) 12 l/km |
| CO2 Emissie gecombineerd (NEDC) 288 gr/km | 0 gr/km (schoon) (vervuilend) 300 gr/km |
| Geluidsniveau rijdend 74 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 88 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 88 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 4 / EURO 4 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label G | A (schoon) (vervuilend) G |
| Milieuklasse EG Goedkeuring (Lichte voertuigen) 70/220*2002/80B | |
Zie de WLTP-test-pagina voor meer informatie over WLTP en NEDC.
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| H-032-TN | 14-05-2025 | 17:00 | periodieke controle | 22-05-2026 | Nee |
| H-032-TN | 10-05-2024 | 16:54 | periodieke controle | 22-05-2025 | Nee |
| H-032-TN | 16-05-2023 | 16:52 | periodieke controle | 22-05-2024 | Nee |
| H-032-TN | 19-05-2022 | 09:57 | periodieke controle | 22-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| H-032-TN | 3-05-2021 | 15:29 | periodieke controle | 22-05-2022 | Nee |
| H-032-TN | 22-05-2020 | 14:03 | periodieke controle | 22-05-2021 | Nee |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2022 | |||||
| 19-05-2022 | 09:57 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
| 19-05-2022 | 09:57 | 598 | 5.*.59B | 2 | Mistlicht voor onjuist afgesteld |
| 19-05-2022 | 09:57 | 210 | 5.*.27 | 4 | Bandenspanning niet op juiste waarde |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van H-032-TN - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
H-032-TN
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| H-030-TN | Peugeot | 107 | Hatchback | Onbekend | 25-05-2020 | 18,9 jaar | |
| H-031-TN | Volkswagen | California | Kampeerwagen | € 45.683 | 29-05-2020 | 9,7 jaar | |
| H-032-TB | Nissan | Micra | MPV | € 22.008 | 15-05-2020 | 6 jaar | |
| H-032-TD | Nissan | Interstar | Kampeerwagen | Onbekend | 29-09-2006 | 19,7 jaar | |
| H-032-TF | Mazda | 2 | Hatchback | € 20.429 | 22-05-2020 | 10 jaar | |
| H-032-TG | Hyundai | Kona | MPV | € 46.915 | 19-05-2020 | 6 jaar | |
| H-032-TH | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 14-05-2020 | 18,4 jaar | |
| H-032-TJ | Volvo | XC90 | MPV | € 109.487 | 04-08-2020 | 7 jaar | |
| H-032-TK | Mercedes-Benz | C-klasse | Stationwagen | Onbekend | 22-05-2020 | 23,7 jaar | |
| H-032-TL | Seat | Arona | Hatchback | € 25.534 | 19-05-2020 | 6 jaar | |
| H-032-TN | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 20-05-2020 | 21,2 jaar | |
| H-032-TP | Kia | Ceed | Stationwagen | € 26.145 | 02-06-2020 | 6 jaar | |
| H-032-TR | Renault | Zoe | Hatchback | € 38.039 | 29-05-2020 | 6 jaar | |
| H-032-TS | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 31.168 | 29-09-2021 | 11,6 jaar | |
| H-032-TV | Renault | Zoe | Hatchback | € 36.339 | 29-05-2020 | 6 jaar | |
| H-032-TX | Volkswagen | Touran | Stationwagen | € 47.044 | 22-09-2020 | 5,7 jaar | |
| H-032-TZ | Peugeot | 108 | Hatchback | € 14.104 | 27-05-2020 | 6 jaar | |
| H-033-TN | Volkswagen | New Beetle | Cabriolet | € 40.199 | 22-05-2020 | 16,4 jaar | |
| H-034-TN | Toyota | Yaris | Hatchback | Onbekend | 20-05-2020 | 21,8 jaar | |
| H-035-TN | Hymer | Ayers Rock | Kampeerwagen | € 48.430 | 20-05-2020 | 9,2 jaar | |
| H-036-TN | Peugeot | 108 | Hatchback | € 15.625 | 03-06-2020 | 7,4 jaar | |
| H-037-TN | Hyundai | i20 | MPV | € 18.103 | 24-07-2020 | 11,3 jaar | |
| H-038-TN | Porsche | Cayenne | Stationwagen | Onbekend | 28-05-2020 | 21,1 jaar | |
| H-039-TN | Mercedes-Benz | A-klasse | Stationwagen | € 71.584 | 10-10-2020 | 9,8 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 110.418 en/of een gewicht van ± 1.440 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Porsche Boxster | € 106.000 | 440 cm | 186 cm | 1.360 kg |
| Audi RS3 | € 115.400 | 454 cm | 185 cm | 1.550 kg |
| BMW M3 | € 112.500 | 462 cm | 180 cm | 1.570 kg |
| BMW 6-Serie | € 116.600 | 482 cm | 186 cm | 1.570 kg |
| Chevrolet Corvette | € 109.100 | 465 cm | 188 cm | 1.500 kg |
| Ford Mustang | € 108.100 | 479 cm | 196 cm | 1.540 kg |
| Jaguar XJ | € 111.100 | 513 cm | 186 cm | 1.580 kg |
| Porsche Cayman | € 103.400 | 440 cm | 180 cm | 1.370 kg |
| BMW M2 | € 107.500 | 446 cm | 186 cm | 1.550 kg |
| BMW Z4 | € 103.900 | 432 cm | 186 cm | 1.540 kg |
| BMW 4-Serie | € 120.800 | 464 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Audi TT RS | € 111.500 | 420 cm | 183 cm | 1.520 kg |
| Toyota Supra | € 113.400 | 452 cm | 181 cm | 1.460 kg |
| BMW 5-Serie | € 107.700 | 462 cm | 171 cm | 1.500 kg |
| Lotus Evora | € 101.100 | 436 cm | 188 cm | 1.410 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.