49-TP-LK
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren, 3 maanden en 30 dagen oud. Momenteel heeft dit voertuig geen tenaamstelling, dat betekent meestal dat dit voertuig op voorraad staat bij een garage of dealer.Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 januari 2007. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK | 1997
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 13.029 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 142 kW (193 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 2295cc (2,3 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 27 januari 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren, 3 maanden en 30 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Tenaamstelling | Geen |
Dit voertuig staat momenteel niet op naam. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 januari 2007. Het voertuig was toen 9 jaren, 11 maanden en 12 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Nee |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 13 mei 2026. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.250 kg |
| Massa rijklaar | 1.350 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.585 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.585 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 785 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | 785 kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 800 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | 800 kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,49 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type Onbekend | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2025 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Nee |
Milieu
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 49-TP-LK | 8-05-2025 | 10:35 | periodieke controle | 13-05-2026 | Ja, bekijk hier. |
| 49-TP-LK | 8-05-2024 | 16:39 | periodieke controle | 13-05-2025 | Ja, bekijk hier. |
| 49-TP-LK | 9-05-2023 | 14:02 | periodieke controle | 13-05-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 49-TP-LK | 13-05-2022 | 14:33 | periodieke controle | 13-05-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 49-TP-LK | 3-05-2021 | 16:49 | periodieke controle | 10-05-2022 | Ja, bekijk hier. |
| 49-TP-LK | 3-04-2020 | 14:26 | periodieke controle | 10-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
| 49-TP-LK | 9-04-2019 | 12:00 | periodieke controle | 10-05-2020 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2025 | |||||
| 8-05-2025 | 10:35 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
2024 | |||||
| 8-05-2024 | 16:39 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
| 8-05-2024 | 16:39 | 205 | 5.*.27 | 1 | Band onvoldoende profiel |
2023 | |||||
| 9-05-2023 | 14:02 | 241 | 5.*.28 | 2 | Schokdemper werkt niet (goed) |
2022 | |||||
| 13-05-2022 | 14:33 | 205 | 5.*.27 | 2 | Band onvoldoende profiel |
| 13-05-2022 | 14:33 | 186 | 5.*.19 | 1 | Fusee(kogel) te veel speling |
2021 | |||||
| 3-05-2021 | 16:49 | AC4 | AC4 | 1 | Stuur- of fuseekogel met slijtage kleiner of gelijk 1,0 mm |
| 3-05-2021 | 16:49 | 414 | 5.*.47 | 1 | Gordel beschadigd |
| 3-05-2021 | 16:49 | AC1 | AC1 | 1 | Band(en) aanwezig met een profieldiepte van 1,6 t/m 2,5 mm |
2020 | |||||
| 3-04-2020 | 14:26 | 158 | 5.*.13 | 1 | Motorsteunrubber doorgescheurd/vulkanisatie geheel los |
| 3-04-2020 | 14:26 | 392 | 5.*.43 | 1 | Ruitensproeierinstallatie werkt niet |
| 3-04-2020 | 14:26 | 576 | 5.*.53 | 2 | Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan |
2019 | |||||
| 9-04-2019 | 12:00 | 584 | 5.*.55 | 2 | Stadslicht werkt niet (goed) |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 49-TP-LK - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
49-TP-LK
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 49-TB-LK | Ford | Fiesta | Hatchback | Onbekend | 30-06-2006 | 19,9 jaar | |
| 49-TD-LK | Nissan | Note | MPV | Onbekend | 14-07-2006 | 19,9 jaar | |
| 49-TF-LK | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | € 45.217 | 11-08-2006 | 19,8 jaar | |
| 49-TH-LK | Volkswagen | Golf | Hatchback | Onbekend | 14-09-2006 | 19,7 jaar | |
| 49-TN-LK | Opel | Corsa | Hatchback | Onbekend | 24-11-2006 | 19,5 jaar | |
| 49-TP-LB | Toyota | Corolla | Hatchback | € 24.730 | 12-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 49-TP-LF | Subaru | Legacy | Stationwagen | € 33.158 | 29-12-2006 | 19,4 jaar | |
| 49-TP-LG | Peugeot | 207 | Hatchback | € 20.000 | 12-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 49-TP-LH | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 11-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 49-TP-LK | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 08-01-2007 | 29,3 jaar | |
| 49-TP-LL | Citroën | Berlingo | MPV | € 19.080 | 22-12-2006 | 19,4 jaar | |
| 49-TP-LN | Ford | Fusion | MPV | Onbekend | 22-12-2006 | 19,4 jaar | |
| 49-TP-LS | Kia | Sportage | MPV | € 25.872 | 15-12-2006 | 19,5 jaar | |
| 49-TP-LT | Toyota | RAV 4 | MPV | € 40.315 | 02-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 49-TP-LX | Mini | Cooper | Cabriolet | Onbekend | 20-12-2006 | 20,9 jaar | |
| 49-TP-LZ | Rover | Rover | Sedan | Onbekend | 02-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 49-TR-LK | Volkswagen | Crafter | Kampeerwagen | Onbekend | 02-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 49-TS-LK | Opel | Corsa | Hatchback | € 16.765 | 05-01-2007 | 19,4 jaar | |
| 49-TT-LK | Opel | Corsa | MPV | € 15.319 | 26-01-2007 | 19,3 jaar | |
| 49-TV-LK | Seat | Ibiza | Hatchback | Onbekend | 09-02-2007 | 19,3 jaar | |
| 49-TX-LK | Daihatsu | Sirion | Hatchback | Onbekend | 28-02-2007 | 19,3 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.250 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi TT | € 67.500 | 419 cm | 183 cm | 1.350 kg |
| Audi Coupe | € 63.900 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| BMW Z4 | € 66.700 | 409 cm | 180 cm | 1.350 kg |
| Porsche Boxster | € 72.200 | 433 cm | 180 cm | 1.330 kg |
| BMW 3-Serie | € 69.100 | 462 cm | 182 cm | 1.370 kg |
| Audi A3 | € 64.400 | - | 177 cm | 1.230 kg |
| Ford Mustang | € 71.900 | 474 cm | 187 cm | 1.330 kg |
| Mini John Cooper Works | € 73.100 | 387 cm | 173 cm | 1.330 kg |
| BMW 1-Serie | € 69.300 | 428 cm | 178 cm | 1.250 kg |
| BMW 5-Serie | € 64.000 | - | - | 1.280 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| Volkswagen Golf | € 64.300 | 429 cm | 179 cm | 1.320 kg |
| Mazda RX-8 | € 62.900 | 443 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Mazda 6 | € 69.900 | 475 cm | - | 1.280 kg |
| Ford Cougar | € 75.200 | - | - | 1.350 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.