2-SNZ-51
Er rijden momenteel 9.874 Mercedes-Benz SLK's rond in Nederland. Deze grijze SLK komt uit het jaar 1997 en is nu 29 jaren en 3 dagen oud. De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 november 2024, dus sinds 1 jaar, 6 maanden en 25 dagen. Deze personenauto rijdt op benzine en heeft 2 zitplaatsen.
Van deze Mercedes-Benz SLK 200 cabriolet rijden er nog 1.486 voertuigen rond. Deze zijn geproduceerd tussen april 1996 en december 2015. De nieuwwaarde ligt tussen de € 36.439 en € 135.527, waarbij de gemiddelde aanschafwaarde op € 68.899 uitkomt. De nieuwwaarde van deze Mercedes-Benz SLK 200 is helaas onbekend.
Het voertuig is geïmporteerd op 8 november 2013. Het voertuig was toen 16 jaren, 5 maanden en 18 dagen oud.
Bekijk ook alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland, via deze pagina is nog veel meer informatie te vinden.
Mercedes-Benz SLK 200 | 1997
| Voertuigsoort | Personenauto |
| Merk | Mercedes-Benz |
| Handelsbenaming | SLK 200 |
| Kleur | GRIJS |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Nieuwprijs | Onbekend |
| Bruto BPM | € 11.243 |
| Inrichting | cabriolet |
Motor
| Vermogen | Verbrandingsmotor: 100 kW (136 pk) |
| Brandstof | Benzine |
| Motorcode(s) | Onbekend |
| Aantal cilinders | 4 stuks |
| Cilinderinhoud | 1998cc (2,0 liter motor) |
Bouwjaar, apk, verzekering
| Bouwjaar | 23 mei 1997 |
| Leeftijd | 29 jaren en 3 dagen |
| 0 jaar (jong) (zeer oud) 29 jaar | |
| Laatste tenaamstelling | 1 november 2024 |
De huidige eigenaar heeft dit voertuig sinds 1 jaar, 6 maanden en 25 dagen. | |
| Geïmporteerd | Ja, geïmporteerd op 8 november 2013. Het voertuig was toen 16 jaren, 5 maanden en 18 dagen oud. |
| Voertuig verzekerd | Ja |
| Taxi | Nee |
| Openstaande terugroep actie | Nee |
| Geldigheid APK | De APK van dit voertuig is verlopen! De APK had uiterlijk vernieuwd moeten zijn op 7 maart 2024. |
Gewichten
| Massa ledig voertuig | 1.195 kg |
| Massa rijklaar | 1.295 kg |
0 kg (licht) (zwaar) 2500 kg | |
| Toegestane maximum massa inzittenden + bagage | 235 kg |
| Toegestane maximum massa voertuig (= lege gewicht voertuig + laadvermogen) | 1.530 kg |
| Technische max massa voertuig | 1.530 kg |
| Maximum massa samenstelling | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (voor) | 750 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (voor) | - kg |
| Wettelijk toegestane maximum aslast (achter) | 780 kg |
| Technisch toegestane maximum aslast (achter) | - kg |
Gewichten voor aanhanger
| Maximale kogeldruk | onbekend |
| Maximum massa trekken ongeremd | - kg |
| Maximum massa trekken geremd | - kg |
Let op: Dit voertuig mag geen aanhanger trekken of er zijn geen gewichten bekend voor dit voertuig.
Overig
| Aantal assen 2 | |
| Vierwielaandrijving (4x4) Nee | |
| Wielbasis (afstand tussen de voor- en achter as) 2,40 m | |
| Spoorbreedte (afstand tussen de wielen) 1,49 m (voor) / 1,48 m (achter) | |
| Europese voertuigcategorie M1 | |
| Type 170 | |
| Variant Onbekend | |
| Uitvoering Onbekend | |
| Typegoedkeuringsnummer Onbekend | |
| Plaats chassisnummer midden tegen schutbord onder motorkap |
Tellerstand & tenaamstellen
| Laatste registratie jaar tellerstand | 2024 |
| Tellerstandoordeel | Geen oordeel |
| Tenaamstellen mogelijk | Ja |
Milieu
| Geluidsniveau rijdend 72 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (luidruchtig) 82 dB(A) |
| Geluidsniveau stationair 83 dB(A) | 62 dB(A) (relatief stil) (zeer luidruchtig) 83 dB(A) |
| Emissieklasse EURO 2 | EURO 6 (nieuwer) (ouder) EURO 0 |
| Label Onbekend | |
Laatste meldingen van keuringsinstanties
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Datum | Tijd | Soort melding | Vervaldatum keuring | Gebreken geconstateerd? |
|---|---|---|---|---|---|
| 2-SNZ-51 | 7-03-2023 | 14:17 | periodieke controle | 7-03-2024 | Ja, bekijk hier. |
| 2-SNZ-51 | 1-02-2022 | 14:05 | periodieke controle | 1-02-2023 | Ja, bekijk hier. |
| 2-SNZ-51 | 20-05-2020 | 13:20 | periodieke controle | 20-05-2021 | Ja, bekijk hier. |
Geconstateerde gebreken
Swipe voor complete tabel
| Datum | Tijd | Gebrek identificatie | Gebrek artikelnr. | Aantal gebreken | Omschrijving |
|---|---|---|---|---|---|
2023 | |||||
| 7-03-2023 | 14:17 | 571 | 5.*.55 | 1 | Richtingaanwijzer werkt niet (goed) |
| 7-03-2023 | 14:17 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2022 | |||||
| 1-02-2022 | 14:05 | RA1 | RA1 | 1 | Waarschuwingsinrichting airbag- / gordelsysteem geeft defect |
2020 | |||||
| 20-05-2020 | 13:20 | 516 | 5.*.56 | 2 | Dimlicht onjuist afgesteld |
Vergeet ook niet alle Mercedes-Benz SLK voertuigen in Nederland te bekijken.
Kentekenburen van 2-SNZ-51 - Voertuigen met sterk overeenkomende kentekens
Oh zo nutteloos, maar wel leuk om te weten. Bekijk hieronder kentekens die bijna gelijk zijn aan
2-SNZ-51
Swipe voor complete tabel
| Kenteken | Merk | Model | Inrichting | Kleur | Nieuwwaarde | Op kenteken gezet in NL | Leeftijd voertuig |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2-SNB-51 | Volkswagen | Polo | Hatchback | Onbekend | 04-11-2013 | 20,8 jaar | |
| 2-SNG-51 | Renault | Megane | Stationwagen | € 25.721 | 25-07-2014 | 13,8 jaar | |
| 2-SNH-51 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.144 | 13-11-2013 | 12,5 jaar | |
| 2-SNK-51 | Opel | Corsa | MPV | € 19.196 | 09-11-2013 | 12,6 jaar | |
| 2-SNL-51 | Fiat | 500 | Hatchback | € 19.320 | 20-12-2013 | 14,6 jaar | |
| 2-SNN-51 | Mercedes-Benz | C-klasse | Sedan | € 46.372 | 08-11-2013 | 12,6 jaar | |
| 2-SNP-51 | Nissan | Pixo | Hatchback | € 9.223 | 20-12-2013 | 14,7 jaar | |
| 2-SNR-51 | Suzuki | SX4 | Hatchback | € 24.634 | 12-11-2013 | 12,5 jaar | |
| 2-SNS-51 | Ford | Ka | Hatchback | € 11.050 | 10-12-2013 | 16 jaar | |
| 2-SNT-51 | Hyundai | ix20 | MPV | € 22.785 | 16-11-2013 | 12,5 jaar | |
| 2-SNX-51 | Ford | Focus | Stationwagen | € 29.306 | 15-11-2013 | 12,5 jaar | |
| 2-SNZ-50 | Renault | Modus | Stationwagen | Onbekend | 13-11-2013 | 21,3 jaar | |
| 2-SNZ-51 | Mercedes-Benz | SLK | Cabriolet | Onbekend | 08-11-2013 | 29 jaar | |
| 2-SNZ-52 | Toyota | Aygo | Hatchback | € 10.855 | 02-12-2013 | 13,9 jaar | |
| 2-SNZ-53 | Volkswagen | Up! | Hatchback | € 10.111 | 08-11-2013 | 13,2 jaar | |
| 2-SNZ-54 | Renault | Clio | Hatchback | Onbekend | 08-11-2013 | 22,6 jaar | |
| 2-SNZ-55 | Peugeot | 107 | Hatchback | € 10.315 | 29-11-2013 | 15,3 jaar | |
| 2-SNZ-57 | Toyota | Aygo | Hatchback | Onbekend | 16-11-2013 | 20,4 jaar | |
| 2-SNZ-58 | Mercedes-Benz | B-klasse | Stationwagen | Onbekend | 17-01-2014 | 16,5 jaar |
Personenauto's met ongeveer dezelfde afmeting, prijsklasse en/of gewicht
Hieronder staan personenauto modellen met ongeveer dezelfde prijsklasse van rond de € 68.899 en/of een gewicht van ± 1.195 kg.
Swipe voor complete tabel
| Merk + Model | Gemiddelde nieuwwaarde | Lengte | Breedte | Gewicht |
|---|---|---|---|---|
| Audi Coupe | € 63.900 | 418 cm | 183 cm | 1.270 kg |
| BMW Z4 | € 65.700 | 409 cm | 178 cm | 1.310 kg |
| Porsche Boxster | € 71.500 | 433 cm | 180 cm | 1.310 kg |
| Audi A3 | € 64.400 | - | 177 cm | 1.230 kg |
| BMW 3-Serie | € 72.700 | 462 cm | 181 cm | 1.250 kg |
| BMW 1-Serie | € 69.300 | 428 cm | 178 cm | 1.250 kg |
| BMW 5-Serie | € 64.000 | - | - | 1.280 kg |
| Saab 900 | € 67.500 | - | - | 1.290 kg |
| Audi TT | € 71.400 | 419 cm | 183 cm | 1.280 kg |
| Mazda RX-8 | € 62.900 | 443 cm | 177 cm | 1.290 kg |
| Mazda 6 | € 69.900 | 475 cm | - | 1.280 kg |
| Mini Cooper | € 75.600 | 365 cm | 169 cm | 1.080 kg |
Swipe voor alle informatie
Meer info en links
Youtube video's van de Mercedes-Benz SLKGoogle op afbeeldingen van de Mercedes-Benz SLK
Google op reviews van de Mercedes-Benz SLK
Mercedes-Benz SLK Wikipedia-pagina
Autoreview.nl
Mercedes-Benz SLK
Autovisie.nl
Alles over Mercedes-Benz SLK-klasse
Merkenclubs: Mercedes-Benz SLK Club Nederland
Gefacelifte Mercedes-Benz SLK heet voortaan SLC
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Throwback Thursday: Mercedes-Benz SLK 55 AMG
Autoweek.nl
https://www.autoweek.nl/merken-modellen/mercedes-benz/slk/
Autozine.nl
Autotest: Mercedes-Benz SLK
Onze database is bijgewerkt tot 20 mei 2026.